Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 lipca 2005, 17:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Tytus, Romek i A’Tomek

Kompletny poradnik do przygodówki „Tytus, Romek i A’Tomek” zawiera opis wszelkich przedmiotów, jakie można znaleźć podczas gry, przybliża metody walki z robotami i punkt po punkcie przedstawia sposób przejścia przez kolejne misje.

„Na skutek rozlania się płynu o nazwie Ponurol, będącego ubocznym produktem pracy maszyny uszczęśliwiającej, roboty z pracowni Profesora zbiesiły się i rozlazły po świecie. Trzeba je wszystkie dezaktywować i usunąć złe skutki ich działań. Spośród trójki przyjaciół pomagających Profesorowi przy jego wynalazkach, Tytus de Zoo zwykle otrzymuje do wykonania najczarniejszą robotę, ale też ma dzięki temu najwięcej przygód. To właśnie w Tytusa wciela się gracz, by walczyć z robotami i gromadzić pogubione przedmioty. Przed Tytusem jest osiem misji, których wypełnienie prowadzi do szczęśliwego końca.

Kompletny poradnik, który masz przed sobą zawiera opis wszelkich przedmiotów, jakie można znaleźć podczas gry, przybliża metody walki z robotami i punkt po punkcie przedstawia sposób przejścia przez kolejne misje. Wejdź w skórę Tytusa i udowodnij, że małpa – też człowiek. Miłej zabawy!” - „Mal”

Tytus, Romek i A’Tomek - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tytus, Romek i A’Tomek w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.