Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 lipca 2005, 08:55

Pierwszy trailer z filmu Doom!

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami redaktorzy serwisu FilmForce – wchodzącego w skład wielkiej rodziny IGN - umieścili na swoich łamach ekskluzywny trailer do filmu Doom. Równocześnie ze zwiastunem, w Internecie pojawiła się oficjalna strona wspomnianego obrazu.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami redaktorzy serwisu FilmForce, wchodzącego w skład IGN, umieścili na swoich łamach ekskluzywny trailer do filmu Doom. Równocześnie ze zwiastunem, w Internecie pojawiła się oficjalna strona wspomnianego obrazu, która jest dostępna pod tym adresem.

Pierwszy trailer z filmu Doom! - ilustracja #1

Trwający 74 sekundy obrazek przedstawia sceny z udziałem aktorów, jak również migawki z potworami w roli głównej. Fani legendarnej serii strzelanin nie powinni mieć powodów do narzekań: akcja filmu rozgrywa się na Marsie (co wcześniej nie było pewne), kompleksem zarządza Union Aerospace Corporation (logo UAC widoczne jest podczas jednej ze scen), natomiast monstra nawiązują do tego, co można było zobaczyć w Doom 3 (w trailerze pojawia się Imp oraz Hell-Knight).

Akcja filmu rozpocznie się w 2145 roku, podobnie jak to miało miejsce w przypadku gry Doom 3. Elitarny oddział komandosów zostaje wysłany na Marsa z misją ratunkową personelu placówki naukowo-badawczej, która została zaatakowana przez istoty nieznanego pochodzenia. Głównymi bohaterami filmu są John „Reaper” Grimm (Karl Urban), dr Samantha Grimm (Rosamund Pike) oraz Sarge (Dwayne „The Rock” Johnson).