Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2005, 10:58

autor: Kamen

Pierwsze informacje nt. Vietnam Combat – Enemy Territory

Jeszcze w tym roku powinniśmy zagrać w produkcję niemieckiego studia developerskiego Exozet Entertainment, czyli grę pt. Vietnam Combat – Enemy Territory, reprezentującą gatunek strategii turowych. Wydaniem owej produkcji zajmie się Pepper Games, dystrybutor mało znanego Elite Starfighter.

Jeszcze w tym roku powinniśmy zagrać w produkcję niemieckiego studia developerskiego Exozet Entertainment, czyligrę pt. Vietnam Combat – Enemy Territory, reprezentującą gatunek strategii turowych. Wydaniem owej produkcji zajmie się Pepper Games, dystrybutor mało znanego Elite Starfighter.

Pierwsze informacje nt. Vietnam Combat – Enemy Territory - ilustracja #1

O grze nie wiemy praktycznie nic, poza tym, że zawierać będzie 20 misji w trybie dla jednego gracza. Twórcy jak dotąd nie kwapią się z opublikowaniem szczegółowych informacji, ponieważ chcą je ujawnić dopiero na tegorocznych targach Games Convection, które tradycyjnie odbędą się w niemieckim Lipsku. Dotychczas uruchomiono oficjalną witrynę internetową, zaprezentowano logo gry (nad akapitem) i udostępniono garstkę zrzutów ekranowych, które prezentujemy poniżej.

Pierwsze informacje nt. Vietnam Combat – Enemy Territory - ilustracja #2
Pierwsze informacje nt. Vietnam Combat – Enemy Territory - ilustracja #3
Pierwsze informacje nt. Vietnam Combat – Enemy Territory - ilustracja #4

Gdy tylko pojawią się szczegółowe informacje o Vietnam Combat – Enemy Territory, to niezwłocznie opublikujemy je na łamach Gry-OnLine.