Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2005, 15:34

autor: Elrond

Warhammer Total War dostępny do pobrania

Wszystkich fanów znakomitej gry strategicznej Rome Total War ucieszy zapewne fakt, iż modyfikacja pod nazwą Warhammer Total War, napędzana silnikiem wspomnianego produktu a oparta na Warhammer Fantasy Battle, dostępna jest już do pobrania, i to w dodatku za darmo! Oczywiście jest to zupełnie nieoficjalny dodatek, więc potencjalni gracze, którzy go zainstalują czynią to na własną odpowiedzialność.

Wszystkich fanów znakomitej gry strategicznej Rome Total War ucieszy zapewne fakt, iż modyfikacja pod nazwą Warhammer Total War, napędzana silnikiem wspomnianego produkt a oparta na Warhammer Fantasy Battle, dostępna jest już do pobrania, i to w dodatku za darmo! Oczywiście jest to zupełnie nieoficjalny dodatek, więc potencjalni gracze, którzy go zainstalują czynią to na własną odpowiedzialność.

Warhammer Total War to co najmniej 37 nowych jednostek, frakcje Imperium, Hordy Chaosu, Wysocy Elfowie, nowe ekrany podczas ładowania a także sporo pomniejszych zmian. Jeśli macie więc ochotę na rozegranie Warhammer Total War zapraszam do jego pobrania. Znajdziecie tam również możliwość ściągnięcia moda, który zmienia nieco wygląd interfejsu użytkownika w Warhammer Total War, jednak jego twórcy zalecają tę opcję tylko doświadczonym graczom.