Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Panzer Elite Action: Dunes of War (PC)

Panzer Elite Action: Dunes of War PC

Dunes of War to pierwszy, oficjalny dodatek do gry Panzer Elite Action, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w kwietniu 2006 roku, nakładem firmy JoWood.

To jest dodatek do gry Panzer Elite Action: Pola Chwały.

Akcji | czołgi

PC Windows
Okładka Panzer Elite Action: Dunes of War (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26stycznia2007

Dunes of War to pierwszy, oficjalny dodatek do gry Panzer Elite Action, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki w kwietniu 2006 roku, nakładem firmy JoWood. W rozszerzeniu śledzimy dalsze losy dwóch dowódców rywalizujących ze sobą armii, którzy tym razem będą walczyć w Północnej Afryce.

Program oferuje dwie kampanie dla jednego gracza: niemiecką (startujemy we Włoszech i przenosimy się do Afryki) oraz amerykańską (zaczynamy od lądowania na jednej z plaż Morza Śródziemnego). Podobnie jak w pierwowzorze, także w Dunes of War wcielamy się w rolę dowódcy czołgu, który musi przetrwać wielkie bitwy i wyjść ze starcia w jednym kawałku. Żeby nie było nudno, wokół nas sporo się dzieje. Sterowane przez komputer lotnictwo bombarduje jednostki naziemne, a działa przeciwpancerne próbują wyeliminować kilkudziesięciotonowe kolosy. Oczywiście nie zabrakło tutaj także dużej liczby piechurów oraz innych czołgów.

Rozszerzenie udostępnia dziesięć nowych map do trybu multiplayer, a także dwa premierowe tryby rozgrywki: Conquest oraz Capture the Flag. W zmaganiach może brać udział nawet 32 graczy naraz.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1 - 32  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,5 / 10 na podstawie 118 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Panzer Elite Action: Dunes of War

12+

Wymagania sprzętowe Panzer Elite Action: Dunes of War

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256MB (Geforce 6600 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP

Pierwszy dodatek do Panzer Elite Action opóźniony
Pierwszy dodatek do Panzer Elite Action opóźniony

wiadomość8 września 2006

Sympatycy programu o nazwie Panzer Elite Action: Pola Chwały muszą uzbroić się w cierpliwość. Firma JoWood przesunęła datę premiery pierwszego, oficjalnego dodatku do gry na czwarty kwartał bieżącego roku.

Pierwszy dodatek do Panzer Elite Action oficjalnie zapowiedziany
Pierwszy dodatek do Panzer Elite Action oficjalnie zapowiedziany

wiadomość5 maja 2006

Nie minął miesiąc od oficjalnej premiery gry Panzer Elite Action, a koncern JoWood zapowiedział już jej pierwsze rozszerzenie. Co prawda o Dunes of War (a właściwie Shifting Dunes, bo tak pierwotnie nazywał się dodatek) mówiło się już w marcu, ale dopiero wczoraj opublikowano w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.