Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2006, 12:45

autor: Krooliq

Panzer Elite Action opanowuje Europę

Firmy JoWooD, Deep Silver oraz Zootfly poinformowały, że Panzer Elite Action, czyli gra akcji z fabułą osadzoną w realiach II Wojny Światowej, trafiła już na półki sklepowe w dwóch europejskich krajach, mianowicie w Wielkiej Brytanii i Francji.

Zaledwie wczoraj prezentowaliśmy Wam trzy dziewczęta, które skąpo ubrane będą promować Panzer Elite Action, czyli grę akcji z fabułą osadzoną w realiach II Wojny Światowej, a już dziś mamy kolejną wiadomość związaną z tym tytułem. Firmy JoWooD, Deep Silver oraz Zootfly poinformowały, że program trafił już na półki sklepowe w dwóch europejskich krajach, mianowicie w Wielkiej Brytanii i Francji. Natomiast w Polsce, dzięki firmie Cenega Poland, omawiana gra z polskimi napisami ukaże się w maju, w sugerowanej cenie 99,90 PLN.

Panzer Elite Action opanowuje Europę - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że w Panzer Elite Action będziemy mogli wcielić się w postać dowódcy czołgu, a dokładniej trzech dowódców, ponieważ po kolei poprowadzimy do boju czołgi zarówno sprzymierzonych (Armia Czerwona, Armia Amerykańska), jak i nazistów. A więcej informacji na temat programu znajdziecie oczywiście na łamach naszego serwisu: