Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 kwietnia 2006

Valve szykuje się do pre-loadingu SiN Epidoses oraz Half-Life 2: Episode One
Valve szykuje się do pre-loadingu SiN Epidoses oraz Half-Life 2: Episode One

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2006, 18:27

Członkowie firmy Valve Software zapowiedzieli, że już wkrótce będzie można pobrać za pośrednictwem usługi Steam pierwszą odsłonę nowej gry SiN Episodes oraz debiutancki dodatek do Half-Life 2.

Kolejna dawka informacji dotyczących LEGO Star Wars: The Original Trilogy
Kolejna dawka informacji dotyczących LEGO Star Wars: The Original Trilogy

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2006, 18:03

Od momentu pierwszych zapowiedzi gry LEGO Star Wars: The Original Trilogy minęło już kilka tygodni. Bardzo szybko ujawniono podstawowe informacje o programie, teraz przyszedł czas na bardziej szczegółowe omówienie poszczególnych elementów rozgrywki. Zaczynamy od bohaterów!

Lara Croft też na konsolach spod znaku Nintendo

eLKaeR, 2 kwietnia 2006, 15:55

Dotychczas Lara Croft nie była szczególnie często obecna w świecie konsol ze stajni Nintendo – właściwie pojawiły się tylko trzy gry z seksowną panią archeolog, dedykowane urządzeniom z rodziny Game Boy. Brytyjska korporacja SCi, zarządzająca aktualnie firmą Eidos Interactive, zamierza jednak zrobić teraz ukłon w stronę entuzjastów elektroniczno-rozrywkowych platform rodem z Kyoto.

Square Enix wypowiada się w sprawie Final Fantasy XIII

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2006, 14:24

Przedstawiciele firmy Square Enix wystosowali oświadczenie w sprawie plotek dotyczących trzynastej odsłony legendarnego cyklu Final Fantasy. W ostatnich dniach w Internecie było bardzo głośno o tym tytule, a to za sprawą informacji podanych przez magazyn Electronic Gaming Monthly.

Jak prezentować się będzie DB9 i każdy inny wóz marki Aston Martin w Test Drive Unlimited?

eLKaeR, 2 kwietnia 2006, 13:44

Od premiery Test Drive Unlimited (przynajmniej w wersji dla konsoli Xbox 360, gdyż edycja pecetowa trafi do sklepów później) dzielą nas jeszcze około dwa miesiące. Niniejsza gra traktować ma o wyścigach autentycznych samochodów w hawajskiej scenerii. Chcielibyśmy zaprezentować Szanownym Czytelnikom cztery modele marki Aston Martin, które będą dostępne w wirtualnej rzeczywistości.

Finalna wersja gry Ultima V: Lazarus już dostępna
Finalna wersja gry Ultima V: Lazarus już dostępna

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2006, 13:39

W Internecie pojawiła się nowa, oznaczona liczbą 1.20 wersja gry Ultima V: Lazarus – amatorskiego projektu, który jest przeróbką opublikowanego w 1988 roku programu Ultima V: Warriors of Destiny.