Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 kwietnia 2006

Poradnik: TOCA Race Driver 3

Redakcja GRYOnline.pl, 10 kwietnia 2006, 19:47

Poradnik do gry TOCA Race Driver 3 zawiera ogólne wskazówki ułatwiające rozpoczęcie przygody z ToCA graczom mniej doświadczonym z wirtualnym ściganiem, a dla weteranów przedstawia sposoby pozwalające na wyciśnięcie wszystkich soków ze sportowych maszyn.

O patchu do Warhammer 40K: Dawn of War słów kilka
O patchu do Warhammer 40K: Dawn of War słów kilka

Elrond, 10 kwietnia 2006, 15:48

Przedstawiciele firmy THQ podzielili się z fanami gry Warhammer 40K: Dawn of War planami zawartości najnowszego patcha do niej, oznaczonego numerem 1.5. Jego główne funkcjonalności to zbalansowanie oddziałów, ulepszenia interfejsu gracza, nieco optymalizacji kodu oraz oczywiście poprawki błędów.

20 tytułów na start Rewolucji

Krooliq, 10 kwietnia 2006, 14:35

W wywiadzie udzielonym magazynowi Game Informer, George Harrison zajmujący stanowisko „Senior Vice President of Marketing and Corporate Communications” w amerykańskim oddziale korporacji Nintendo zdradził kilka interesujących szczegółów dotyczących wielce oczekiwanej, wciąż niezwykle tajemniczej, konsoli Revolution.

Firma ATI opublikowała specjalną łatkę do The Elder Scrolls IV: Oblivion
Firma ATI opublikowała specjalną łatkę do The Elder Scrolls IV: Oblivion

Krystian Smoszna, 10 kwietnia 2006, 14:25

Większość użytkowników gry The Elder Scrolls IV: Oblivion zapewne doskonale zdaje sobie sprawę, że program nie zezwala na jednoczesne użycie efektów HDR (High Dynamic Range) i AA (Anti Aliasing). Problem ten z powodzeniem rozwiązał jeden z pracowników firmy ATI, który opublikował w sieci odpowiednią poprawkę.

Australijskie Siły Zbrojne zapraszają w swoje szeregi
Australijskie Siły Zbrojne zapraszają w swoje szeregi

Elrond, 10 kwietnia 2006, 13:25

I to jak zapraszają! Na podobieństwo Armii Amerykańskiej, która stworzyła serię gier z cyklu America's Army, prezentujących uroki życia w żelaznej dyscyplinie, Australijczycy pragną młodym ludziom pokazać, jak fajnie jest być pilotem. Narzędziem do tego celu jest ADF: Aviator, pozwalający na wcielenie się w pilota obecnie najbardziej zaawansowanych technicznie maszyn latających.

Square Enix liczy na duży popyt drugiej części Kingdom Hearts
Square Enix liczy na duży popyt drugiej części Kingdom Hearts

Krooliq, 10 kwietnia 2006, 13:06

Firma Square Enix poinformowała, że do sklepów na terenie Północnej Ameryki w ciągu dziesięciu dni od debiutu drugiej odsłony Kingdom Hearts zostało wysłanych ponad 1,3 miliona jej egzemplarzy. O dziwo, ilość ta jest większa od tej (1,2 miliona) wprowadzonej na rynek japoński w ciągu ostatnich trzech miesięcy...

Edycja PC The Da Vinci Code potwierdzona
Edycja PC The Da Vinci Code potwierdzona

Krooliq, 10 kwietnia 2006, 11:58

Pod koniec marca bieżącego roku pisaliśmy, że zapowiedziana pierwotnie wyłącznie na konsole Xbox i PS2 gra The Da Vinci Code zostanie także udostępniona posiadaczom PeCetów. Informację tę można było znaleźć na stronie austriackiego przedstawiciela koncernu Take 2, czyli firmy Koch Media. Dziś mamy dla Was kolejne, tym razem już w pełni oficjalne, potwierdzenie powyższej rewelacji.

Można już zamawiać karty z chipem PhysX
Można już zamawiać karty z chipem PhysX

Elrond, 10 kwietnia 2006, 11:42

Macie na zbyciu około 1,100 zł? Jeśli tak, to możecie je przeznaczyć na zakup akceleratora z chipem PhysX, oferowanego przez serwis Overclockers UK. Przypomnijmy, iż dzieło inżynierów z firmy AGEIA, wyręcza procesor komputera w obliczeniach fizycznych, stając się dla nich tym, czym niegdyś był 3Dfx dla grafiki.

SpellForce II w niemieckich sklepach
SpellForce II w niemieckich sklepach

Krooliq, 10 kwietnia 2006, 10:39

Firma JoWood poinformowała, że druga odsłona produkcji łączącej w sobie elementy cRPG i strategii, czyli gra SpellForce II: Czas Mrocznych Wojen w ubiegły piątek, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zadebiutowała w Niemczech, oczywiście w tamtejszej wersji językowej.

Zagraj w Auto Assault, zdobądź możliwość beta testowania Tabula Rasa

Elrond, 10 kwietnia 2006, 10:06

Co mają wspólnego ze sobą gry Auto Assault i Tabula Rasa? Oczywiście oprócz tego, że obie reprezentują gatunek MMO i obie wydane zostaną przez NCsoft? Otóż gracze, którzy zmierzą się ze sobą w postnuklearnym świecie Auto Assault mają szansę na zostanie beta testerami Tabula Rasa.

Zobacz cztery filmy z gry Virtua Fighter 5
Zobacz cztery filmy z gry Virtua Fighter 5

Krystian Smoszna, 10 kwietnia 2006, 09:44

Były statyczne screenshoty, teraz przyszedł czas na ruchome obrazki. Na łamach serwisu GamersHell pojawiły się przed kilkoma dniami aż cztery filmy, prezentujące w akcji najnowszą, piątą już odsłonę cyklu Virtua Fighter.

Total Pro Golf, czyli manager z trawiastego pola
Total Pro Golf, czyli manager z trawiastego pola

eLKaeR, 10 kwietnia 2006, 08:55

Gary Gorski wraz z ekipą Grey Dog Software dał się już poznać posiadaczom PeCetów m.in. za sprawą Total Pro Basketball 2005 i Total Pro Football 2004. Teraz amerykańscy developerzy postanowili opracować inną grę menedżerską, nazwaną Total Pro Golf. Jak można się łatwo domyśleć, całość nawiązywać ma do wbijania białych piłek do dołków na trawiastych polach.

Urban Chaos: Riot Response - PeCetowa edycja pod dużym znakiem zapytania
Urban Chaos: Riot Response - PeCetowa edycja pod dużym znakiem zapytania

Krystian Smoszna, 10 kwietnia 2006, 08:54

6 lutego bieżącego roku firma Eidos Interactive opublikowała oficjalne oświadczenie prasowe, w którym zapowiedziała powstanie gry Urban Chaos: Riot Response. Wydawca utrzymywał, że program pojawi się na platformach PlayStation 2, Xbox oraz PC. Wszystko wskazuje jednak na to, że posiadacze „blaszaków” mogą o tym produkcie zapomnieć.

Demo Heroes of Might & Magic V najpóźniej 13 kwietnia 2006
Demo Heroes of Might & Magic V najpóźniej 13 kwietnia 2006

eLKaeR, 10 kwietnia 2006, 07:32

Osoby, niecierpliwie oczekujące na premierę Heroes of Might & Magic V, mogą na razie jedynie przetestować za pomocą przeglądarki internetowej specjalną mini-grę. Przed majowym debiutem komercyjnym niniejszego produktu korporacja Ubisoft Entertainment pozwoli jednakże wszystkim chętnym na wypróbowanie wersji demonstracyjnej.