Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 kwietnia 2006

Potwierdzono kolejną część Castlevania w wersji na konsolę DS

Elrond, 22 kwietnia 2006, 12:50

Pod koniec marca informowaliśmy Was o planach korporacji Konami, zamierzającej uraczyć posiadaczy konsol Dual Screen kolejną odsłoną popularnej Castlevanii. Dzisiaj wiadomo już, iż plotki te znalazły potwierdzenie, ponieważ przedstawiciele Konami oficjalnie poinformowali o tworzeniu Castlevania: Portrait Of Ruin.

Next-genowe RPG od Electronic Arts
Next-genowe RPG od Electronic Arts

Vercetti, 22 kwietnia 2006, 12:21

Wydawało się, że największy wydawca gier na świecie przez najbliższe miesiące będzie odcinał kupony od popularności swoich sztandarowych tytułów. Tymczasem dzisiaj EA podało do wiadomości, że pracuje nad zupełnie nową produkcją, będącą RPG-iem z krwi i kości.

Nowy procesor do Xboxa 360 w przyszłym roku?

Elrond, 22 kwietnia 2006, 12:09

Korporacja Microsoft przymierza się do zmiany procesorów montowanych obecnie w konsoli Xbox 360 na nowe, aczkolwiek słowo "nowe" odnosi się jedynie do technologii ich produkcji. Firma Chartered Semiconductor, która dzięki umowie z IBM dostarcza jednostki centralne do Xbxów 360 zapowiedziała przesiadkę z technologii 90 na 65 nanometrów.

Crash i Spyro pojawią się na E3!
Crash i Spyro pojawią się na E3!

Vercetti, 22 kwietnia 2006, 11:05

Za blisko trzy tygodnie w Los Angeles odbędą się największe na świecie targi elektronicznej rozrywki. Dotąd jednak nie było wiadomo, co na E3 zamierza zaprezentować koncern Vivendi Games. Dzisiaj jesteśmy już bogatsi o tą informację.

Przymiarki do otwartych beta testów Heroes of Annihilated Empires
Przymiarki do otwartych beta testów Heroes of Annihilated Empires

Elrond, 22 kwietnia 2006, 10:47

Przedstawiciele firmy GSC Game World (odpowiedzialnej za tworzenie m.in. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Forever:) zapowiedzieli publiczne beta testy Heroes of Annihilated Empires. Już 25 kwietnia na oficjalnej stronie gry znajdzie się jej pełna wersja, oczywiście beta, do pobrania.

Urban Chaos: Riot Response – premiera w maju
Urban Chaos: Riot Response – premiera w maju

Vercetti, 22 kwietnia 2006, 10:05

Zgodnie z informacją prasową, jaką opublikował wczoraj brytyjski Eidos, strzelanka Urban Chaos: Riot Response, znana wcześniej jako Zero Tolerance: City Under Fire, trafi na europejski rynek 19 maja bieżącego roku. Mieszkańcy USA będą zmuszeni poczekać do 13 czerwca.