Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 kwietnia 2006

Dwie minuty z Halo 3
Dwie minuty z Halo 3

BK, 29 kwietnia 2006, 14:36

Co jakiś czas docierają do nas nowe informacje związane z grą Halo 3 na Xboxa 360, choć wciąż nie znajdują potwierdzenia w oficjalnych oświadczeniach Microsoftu. Według najnowszych wieści, podczas targów E3 zostanie zaprezentowany dwuminutowy film prezentujący grę w akcji.

Strona Nibris nareszcie w sieci
Strona Nibris nareszcie w sieci

BK, 29 kwietnia 2006, 14:32

W sieci pojawiła się nowa wersja strony firmy Nibris z Krakowa. Przypomnijmy, że ostatnio jest o niej głośno w związku z nadchodzącą wielkimi krokami grą Sadness, tworzoną z myślą o konsoli Nintendo Wii (do niedawna znanej jako Revolution).

Alan Wake nie odwiedzi targów E3

Jiker, 29 kwietnia 2006, 14:11

Przerzucając zawartość Internetu w poszukiwaniu ciekawych informacji na temat zbliżających się targów E3, natknęliśmy się na niezbyt miłą wiadomość. Uderza ona bezpośrednio w graczy oczekujących premiery najnowszej gry studia Remedy, zatytułowanej Alan Wake.

Poradnik: The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 3 (ost.)

Redakcja GRYOnline.pl, 29 kwietnia 2006, 13:42

Trzecia część poradnika do The Elder Scrolls IV: Oblivion to wnikliwa analiza procesu kreacji i rozwoju bohatera, opis misji daedryczne oraz wszystkich side-questów, a w końcu szczegółowe mapy całego świata oraz poszczególnych miast.

Jak wyglądać będzie nowa włoska przygodówka na podstawie komiksowego cyklu?
Jak wyglądać będzie nowa włoska przygodówka na podstawie komiksowego cyklu?

eLKaeR, 29 kwietnia 2006, 12:55

Pięć miesięcy musiało minąć, abyśmy wreszcie poznali nieco więcej szczegółów na temat nowej gry przygodowej twórców Martin Mystere (alias Crime Stories) oraz Druuna: Morbus Gravis. Przede wszystkim dowiedzieliśmy się, że kolejne dzieło włoskich developerów z firmy Artematica nosi nazwę Diabolik Evil's Origin, gdyż bazować ma na słynnej serii komiksowej rodem z Półwyspu Apenińskiego.

Japońscy gangsterzy nie przybędą o czasie
Japońscy gangsterzy nie przybędą o czasie

eLKaeR, 29 kwietnia 2006, 12:12

Nie tylko na przykładzie wybranych polskich wersji gier wiemy, że proces lokalizowania językowego może trwać dość długo. Chociażby na amerykańską odsłonę Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King czekaliśmy blisko rok od premiery japońskiej, natomiast edycja europejska pojawiła się jeszcze później. Właśnie dowiedzieliśmy się, iż anglojęzyczny wariant gry Yakuza nie ukaże się w terminie.