Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 kwietnia 2006

Co wyniknie ze współpracy na linii Microsoft - Electronic Arts - Adidas?
Co wyniknie ze współpracy na linii Microsoft - Electronic Arts - Adidas?

eLKaeR, 1 kwietnia 2006, 13:15

Premiera gry 2006 FIFA World Cup, noszącej w Polsce tytuł Mistrzostwa Świata FIFA 2006, nastąpi już za niewiele ponad trzy tygodnie. Koncern Microsoft wspólnie z korporacją Electronic Arts wprowadzi wkrótce na rynek specjalne zestawy, których głównymi (aczkolwiek nie jedynymi) elementami będą konsole Xbox 360 i egzemplarze wspomnianego programu.

Bracia Mario pojawią się na rynku nieco później niż planowano
Bracia Mario pojawią się na rynku nieco później niż planowano

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2006, 12:12

Na oficjalnej stronie poświęconej grze New Super Mario Bros. dokonano aktualizacji daty premiery gry. Najnowszy produkt firmy Nintendo ukaże się dopiero 21 maja, a nie dwa tygodnie wcześniej, jak podawano do tej pory.

Hitman: Blood Money również w wersji na konsolę Xbox 360
Hitman: Blood Money również w wersji na konsolę Xbox 360

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2006, 11:44

Nie trzy, ale cztery edycje gry Hitman: Blood Money szykuje nam firma Eidos. Informację o pracach nad konwersją programu na konsolę Xbox 360, podał wczoraj serwis IGN.

Zamiast Fear & Respect ze Snoop Doggiem będzie John Singleton's Shaft z Samuelem L. Jacksonem
Zamiast Fear & Respect ze Snoop Doggiem będzie John Singleton's Shaft z Samuelem L. Jacksonem

eLKaeR, 1 kwietnia 2006, 10:55

Amerykański reżyser John Singleton (wraz z raperem Snoop Doggiem) zaangażowany był do niedawna w developing gry akcji o tytule Fear & Respect, przeznaczonej dla PC, PS3 i X360. Prace nad projektem zostały jednak przerwane miesiąc temu, aczkolwiek firma Midway postanowiła nie rezygnować z talentu wspomnianego filmowca i zaproponowała mu natychmiast kooperację przy innym przedsięwzięciu.

Czy będzie Star Wars: Knights of the Old Republic III?

eLKaeR, 1 kwietnia 2006, 10:10

Ludzie z firmy Obsidian Entertainment kończą teraz drugą część cyklu Neverwinter Nights dla koncernu Atari. Natomiast po premierze owej pozycji developerzy zamierzają zabrać się za nową grę typu cRPG – wspólne przedsięwzięcie z korporacją Sega. Czy jednak na tym kończą się plany ekipy projektantów? Niekoniecznie!

Więcej szczegółów, dotyczących World in Conflict - nowej gry twórców Ground Control

eLKaeR, 1 kwietnia 2006, 09:32

Wprawdzie od kilku godzin mamy kwiecień, ale szwedzka firma Massive Entertainment nie zapowiedziała jeszcze oficjalnie swojej kolejnej gry z gatunku RTS pt. World in Conflict, o której pisaliśmy w miniony wtorek. Niemniej jednak dyrektor zarządzający skandynawskiego studia, czyli Martin Walfisz, postanowił zdradzić nieco szczegółów redakcji magazynu PC Zone.

Wiosenny wysyp dem

Łukasz Malik, 1 kwietnia 2006, 09:10

Rzadko się zdarza, żeby w przeciągu dwóch dni światło dzienne ujrzało tyle ciekawych wersji demonstracyjnych. Nie pozostaje mi nic innego jak zaproszenie Was do ściągania i dzieleniem się wrażeniami z rozgrywki!