Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 kwietnia 2006

Myśli nieprzemyślane - Idziemy na podryw
Myśli nieprzemyślane - Idziemy na podryw

Redakcja GRYOnline.pl, 7 kwietnia 2006, 19:05

Wszystko kwitnie, wystawia główki i wychodzi z domu. Dziewczyny pięknieją w oczach, facetom wyżej wspomniane wychodzą z orbit, generalnie – świat widziany przez okno staje się z dnia na dzień i ze stopnia C na stopień C coraz atrakcyjniejszy w porównaniu.

Poradnik: The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 2

Redakcja GRYOnline.pl, 7 kwietnia 2006, 18:41

Druga część poradnika do The Elder Scrolls IV: Oblivion zajmuje się zadaniami zlecanymi przez Gildie. Oprócz głównego wątku fabularnego, są to najdłuższe i najbardziej skomplikowane cykle questów w Oblivionie.

Lara Croft w księdze rekordów Guinessa

Elrond, 7 kwietnia 2006, 14:57

Śmiało można powiedzieć, iż Lara Croft jest na fali. Wpadka Tomb Raider: The Angel of Darkness już dawno poszła w niepamięć, teraz na tapecie mamy Tomb Raider: Legend, a i seksowna pani archeolog bryluje wśród tłumu wirtualnych kobiet. Dowód? Umieszczenie jej w Księdze Rekordów Guinessa, jako "komputerowej bohaterki, która odniosła największy sukces".

Jak Microsoft chce zawojować Japonię?
Jak Microsoft chce zawojować Japonię?

Vercetti, 7 kwietnia 2006, 14:46

Nie da się ukryć, że sprzedaż konsoli X360 w Kraju Kwitnącej Wiśni nie bije rekordów. Koncern Billa Gatesa postanowił wreszcie zrobić coś z tym haniebnym faktem i wydaje się, że podjął w końcu mądrą decyzję. Microsoft nakłonił bowiem najważniejszych japońskich developerów, by ci do końca roku przygotowali kilkanaście gier, przeznaczonych na next-gena i adresowanych w szczególności do azjatyckich nabywców.

Kontynuacja gry Yakuza, przypominającej GTA, trafi na konsolę nowej generacji?

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 12:55

W bagno japońskiego świata przestępczego będziemy mogli zostać wciągnięci latem bieżącego roku, ponieważ właśnie za około cztery miesiące powinna nastąpić zachodnia premiera gry dla PS2 pt. Yakuza. Tymczasem, według zakulisowych informacji, koncern Sega przygotowuje już sequel tej pozycji, która ukazała się najpierw na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni dnia 5 grudnia 2005.

Co nowego wiadomo na temat Tom Clancy's Rainbow Six Vegas?

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 12:32

Do końca bieżącego roku powinniśmy ujrzeć grę pt. Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas w wersji dla PC oraz konsol (PlayStation 2, Xbox, PlayStation 3 i Xbox 360). Korporacja Ubisoft Entertainment udostępniła właśnie dość dokładne informacje na temat omawianej pozycji, które w towarzystwie zrzutów ekranowych o wysokiej rozdzielczości przedstawiamy niniejszym Szanownym Czytelnikom.

Płatne dodatki do The Elder Scrolls IV: Oblivion nieco tańsze, patch w drodze...
Płatne dodatki do The Elder Scrolls IV: Oblivion nieco tańsze, patch w drodze...

Krystian Smoszna, 7 kwietnia 2006, 12:15

Od kilku dni intensywnie faszerujemy Was informacjami związanymi z płatnymi dodatkami do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Temat ten wywołał ogromne poruszenie wśród użytkowników programu, było więc pewne, że firma Bethesda Softworks LLC zastanowi się nad losem kolejnych rozszerzeń. Konkretne decyzje w tej sprawie już zapadły, zobaczmy więc jak aktualnie przedstawia się sytuacja.

Polska wersja Guild Wars i kwestia serwerów

Łosiu, 7 kwietnia 2006, 11:34

Kilka dni temu, firma CD Projekt z dumą podała, iż podejmie się zlokalizowania gry MMO zatytułowanej Guild Wars, co niewątpliwie jest niecodziennym wydarzeniem w skali naszego kraju. Od razu pojawiły się pytania fanów, dotyczące tego, czy CDP zlokalizuje wyłącznie zawarte w grze teksty i dialogi, czy także postara się o odpalenie serwerów tylko dla Polaków.

Naruto nowej generacji

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 10:44

Gry na kanwie cyklu japońskich komiksów i kreskówek spod znaku Naruto nie są żadną nowością, gdyż słyszeliśmy już np. o Naruto: Clash of Ninja dla GameCube. Jednak dotąd nikt nie informował o przeniesieniu przygód Uzumakiego Naruto i jego ekipy na platformę X360. Firma Ubisoft Entertainment postanowiła podjąć się tego zadania i stworzyć grę z myślą o posiadaczach nowej konsoli ze stajni Microsoft.

PS3 za 500 Euro? - niekoniecznie

Elrond, 7 kwietnia 2006, 10:34

Wczoraj na łamach naszego serwisu zamieściliśmy informację o prawdopodobnej cenie konsoli PS3. Informacja owa oparta była na relacji z wywiadu radiowego, którego George Fornay – wiceprezes europejskiego oddziału Sony Computer Entertainment oraz szef francuskiej filii koncernu – udzielił stacji Europe 1. Tsunami przy reakcjach w sieci na te rewelacje to pikuś.

360-tka też ma swojego Eye Toy'a

Jiker, 7 kwietnia 2006, 09:53

Serwis internetowy Xbox 360 Galaxy zaprezentował specyfikację kamery, powstającej z myślą o konsoli Xbox 360. Czym charakteryzuje się Xboxowy Eye Toy?

Chcesz mieć Wizje, zagraj w Magic: The Gathering Online

Elrond, 7 kwietnia 2006, 09:53

Przedstawiciele Wizards of the Coast poinformowali, iż 10 kwietnia zadebiutuje na rynku elektroniczna wersja klasycznego dodatku do karcianki Magic: The Gathering, Visions. Będzie to oczywiście rozszerzenie gry Magic: The Gathering Online, które do rozgrywek sieciowych wkroczy od 13 kwietnia.

Opublikowano pierwszy dodatek do Dungeons & Dragons Online: Stormreach
Opublikowano pierwszy dodatek do Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Krystian Smoszna, 7 kwietnia 2006, 09:53

Firma Turbine Entertainment Software opublikowała wczoraj pierwszy dodatek do gry Dungeons & Dragons Online: Stormreach, zatytułowany Dragon’s Vault. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jest on dostępny całkowicie za darmo dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników programu.

Mamy świeże informacje nt. Justice League Heroes oraz pierwsze screenshoty z gry
Mamy świeże informacje nt. Justice League Heroes oraz pierwsze screenshoty z gry

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 09:44

Bohaterowie komiksów i filmów animowanych spod znaku Justice League (Liga Sprawiedliwych) przygotowują się do triumfalnego wkroczenia w świat elektronicznej rozrywki, o czym powiadomiliśmy już Was 21 marca 2006, aczkolwiek pierwsze doniesienia w związku z tym pojawiły się przed blisko trzema laty. Dziś nareszcie mamy dokładne informacje nt. gry Justice League Heroes oraz debiutanckie screenshoty.

Tomb Raider: Legend od dziś w sklepach!
Tomb Raider: Legend od dziś w sklepach!

Łosiu, 7 kwietnia 2006, 08:52

Dziś, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do europejskich sklepów powędrowała najnowsza odsłona serii gier z seksowną Larą Croft w roli głównej. Informacja ta dotyczy następujących wersji programu: PC, PS2, Xbox, Xbox 360.

Czyżby korporacja Sega szykowała powrót pamiętnych wyścigów motocyklowych?
Czyżby korporacja Sega szykowała powrót pamiętnych wyścigów motocyklowych?

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 08:08

Katalog gier dalekowschodniej korporacji Sega obejmuje szereg ciągle rozwijanych serii, których korzenie sięgają nawet lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Według najnowszych doniesień szykowany jest obecnie wielki powrót kolejnej głośnej marki z przeszłości. Mowa o cyklu wyścigów motocyklowych Hang-On, zapoczątkowanym w 1985 roku przez słynnego Yu Suzukiego.

Opóźnienie And 1 Streetball
Opóźnienie And 1 Streetball

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 07:23

Koszykówka, to nie tylko wyłożone parkietem hale, ale także (jeśli nie przede wszystkim) osiedlowe boiska, czyli swoiste kuźnie talentów. Właśnie o meczach, rozgrywanych w gąszczu wielkiego miasta, traktować ma And 1 Streetball – nowy produkt Black Ops Entertainment. Niestety komercyjny debiut omawianej pozycji nastąpi nieco później, niż pierwotnie zakładano.