Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 kwietnia 2006, 18:41

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 2

Druga część poradnika do The Elder Scrolls IV: Oblivion zajmuje się zadaniami zlecanymi przez Gildie. Oprócz głównego wątku fabularnego, są to najdłuższe i najbardziej skomplikowane cykle questów w Oblivionie.

„Gildie to, oprócz głównego wątku fabularnego, najdłuższe i najbardziej skomplikowane cykle questów w Oblivionie. Co ciekawe, jedna postać zostać może szefem wszystkich tych ugrupowań jednocześnie – ogranicza to może replayability gry, ale z drugiej strony przyczynia się do nabicia licznika czasu zabawy do rzadko spotykanych w dzisiejszych czasach wartości.

Przypomnijmy, że pierwsza część naszego poradnika zajęła się wspomnianym już Main Questem. W najbliższym czasie pojawi się też część trzecia, niejako wyczerpująca temat: znajdzie się w niej opis wszystkich misji „wolnych”, a także szczegółowy opis systemu gry, kreacji i rozwoju postaci. Bądźcie w pogotowiu, Cyrodiil ma dla was jeszcze niejedną niespodziankę – podobnie zresztą jak GOL.” - „Lordareon”

The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 2 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion – Część 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.