Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 kwietnia 2006

Poradnik: The Plan

Redakcja GRYOnline.pl, 21 kwietnia 2006, 19:12

Poradnik do gry The Plan oprócz standardowego opisu wszystkich trzynastu misji (wraz z celami pobocznymi), zawiera opisy postaci, informacje na temat gadżetów, oraz ogólne porady, których znajomość z pewnością przyda się podczas kolejnych misji.

Myśli nieprzemyślane - Rzecz o narkotykach
Myśli nieprzemyślane - Rzecz o narkotykach

Redakcja GRYOnline.pl, 21 kwietnia 2006, 16:45

Kto gra, ten wie, że dobra gra wciąga. Jeśli coś wciąga, to znajdą się tacy, którzy się w tym zatracą – i uzależnią. Amerykę odkrył Kolumb pięć wieków temu i niech tak zostanie.

Nintendogs: Dalmation & Friends w produkcji?
Nintendogs: Dalmation & Friends w produkcji?

Krooliq, 21 kwietnia 2006, 14:50

Od kilku dni w sieci krążą pogłoski o kolejnej odsłonie bijącej rekordy popularności serii z pieskami w roli głównej, czyli Nintendogs. Najnowsza hodowla wirtualnego pupila ma nosić podtytuł Dalmation & Friends, a wieści głoszą, że premiera programu powinna odbyć się 16 czerwca bieżącego roku.

Frontlines: Fuel Of War oficjalnie
Frontlines: Fuel Of War oficjalnie

Elrond, 21 kwietnia 2006, 14:22

Wczoraj, powołując się na artykuł zawarty w najnowszym numerze magazynu Game Informer, poinformowaliśmy Was o fakcie tworzenia przez Kaos Studios pierwszoosobowego shootera o nazwie Frontlines: Fuel Of War. Dzisiaj wiadomość ta uzyskała status oficjalnej, gdyż przedstawiciele firmy wydawniczej THQ wydali w tej sprawie oświadczenie prasowe.

Final Fantasy XI w wersji na Xboxa 360 już na rynku
Final Fantasy XI w wersji na Xboxa 360 już na rynku

Elrond, 21 kwietnia 2006, 13:49

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, korporacja Square Enix wprowadziła w tym tygodniu na rynek zestaw Final Fantasy XI w wersji na Xboxa 360. Piszę zestaw, ponieważ w jego skład wchodzi podstawowa wersja gry oraz wszystkie wydane dotychczas jej rozszerzenia: Rise of the Zilart, Chain of Promathia oraz Treasures of Aht Urhgan. Gra zadebiutowała jednocześnie w Europie, USA i Japonii.

Kolejna przygodówka od The Adventure Company - zapowiedziano Safecracker
Kolejna przygodówka od The Adventure Company - zapowiedziano Safecracker

Elrond, 21 kwietnia 2006, 12:50

Przedstawiciele firmy The Adventure Company zaanonsowali tworzenie nowej gry przygodowej, przeznaczonej na komputery osobiste, Safecracker. I bynajmniej nie chodzi tu o "bezpiecznego crackera" lecz o pana, który zajmuje się otwieraniem (a raczej włamywaniem do) sejfów.

Vivendi Universal – zmiana nazwy i podsumowanie finansowe pierwszego kwartału

Krooliq, 21 kwietnia 2006, 12:37

Przy okazji publikacji wyników finansowych, jakie zostały osiągnięte w pierwszym kwartale rozliczeniowym tego roku, francuski gigant medialny, Vivendi Universal ogłosił zmianę swojego miana. Firma zdecydowała się na usunięcie drugiego członu nazwy i teraz zwie się po prostu Vivendi.

Zaprojektuj "skórę" dla Kameo

Elrond, 21 kwietnia 2006, 11:55

Przedstawiciele firm Microsoft Game Studios oraz Rare poinformowali o interesującym konkursie, skierowanym do posiadaczy Xboxów 360, zagrywającym się w Kameo: Elements of Power. Jego celem jest "ukazanie" swojego artystycznego wnętrza i zaprojektowanie "skórki", w której chcielibyśmy ujrzeć bohaterkę gry, księżniczkę Kameo lub jednego z jej wojowników.

Showdown: Scorpion – pierwsze szczegóły

Krooliq, 21 kwietnia 2006, 10:37

Wśród zapowiedzianych wczoraj tytułów, jakie firma Akella zamierza zaprezentować na tegorocznych targach E3, znalazł się produkt o nazwie Showdown: Scorpion. Dziś zostały ujawnione pierwsze szczegóły na jego temat.

Więcej slotów postaci w Guild Wars
Więcej slotów postaci w Guild Wars

Elrond, 21 kwietnia 2006, 10:28

Jeśli jesteście graczami Guild Wars i irytuje Was niewystarczająca, Waszym zdaniem, liczba slotów postaci na koncie, już niedługo będzie można zmienić tę sytuację. Jak można wyczytać na oficjalnej stronie gry, już w lecie ruszy akcja zwiększania liczby dostępnych slotów. Niestety, przyjemność ta kosztować będzie 9.99$ (ok. 32 zł).

WWII: Tank Battles - nowa gra Midas Interactive

Jiker, 21 kwietnia 2006, 10:15

Słynne studio Midas Interactive Entertainment zapowiedziało WWII: Tank Battles - grę o charakterze wojennym. Wcielimy się w niej w załogę jednego z kilkunastu rodzajów czołgów i postaramy się, by historia potoczyłą się dobrym torem.

Rusza Portable TV
Rusza Portable TV

BK, 21 kwietnia 2006, 09:59

Telewizja w Playstation Portable? Jasne, ale tylko dla Japończyków. Wszyscy posiadacze PSP mieszkający w Kraju Kwitnącej Wiśni od pewnego czasu mogą już korzystać z nowej usługi Sony, nazwanej po prostu Portable TV.

Dragon Ball atakuje Revolution i PS2!
Dragon Ball atakuje Revolution i PS2!

BK, 21 kwietnia 2006, 09:45

Według informacji podanych przez japoński magazyn V-Jump, trwają intensywne prace nad kontynuacją Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Gra miałyby pojawić się jeszcze w tym roku w wersji na Playstation 2 oraz Nintendo Revolution!

Nadciąga druga część gry The Legend of Heroes

Jiker, 21 kwietnia 2006, 09:40

Amerykański oddział jednego z największych światowych wydawców, firmy Namco Bandai, ogłosił, iż podczas tegorocznego lata swą premierę będzie miała kontynuacja gry The Legend of Heroes: A Tear of Vermillion. Pozycja zatytułowana The Legend of Heroes II: Prophecy of the Moonlight Witch zostanie wydana, podobnie jak poprzedniczka, jedynie na przenośną konsolę PSP.

Sony obniży cenę PlayStation 2
Sony obniży cenę PlayStation 2

Vercetti, 21 kwietnia 2006, 08:14

Jak wiadomo od kilku tygodni, za pół roku Sony wprowadzi na rynek długo oczekiwanego next-gena, PlayStation 3. Wiele osób zastanawiało się jednak, co firma zrobi z setkami tysięcy sztuk PS2, zalegającymi ciągle w magazynach. Obniżka ceny „czarnulki” wydaje się w tym wypadku najrozsądniejszym posunięciem.

Paradise w
Paradise w "złocie"

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 08:13

Kilka dni temu informowaliśmy Was o otwarciu oficjalnej strony internetowej poświęconej grze Paradise. Dziś wracamy do raju, a to za sprawą wiadomości, którą opublikował koncern Ubisoft. Okazuje się, że omawiany program uzyskał już „złoty” status, wędrując tym samym do tłoczni.

Gra Command & Conquer 3: Tiberium Wars oficjalnie zapowiedziana!
Gra Command & Conquer 3: Tiberium Wars oficjalnie zapowiedziana!

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:33

Niedługo musieliśmy czekać na oficjalne stanowisko koncernu Electronic Arts w sprawie gry Command & Conquer 3, której obszerną zapowiedź znajdziemy w czerwcowym numerze magazynu PC Gamer. Przedstawiciele firmy opublikowali wczoraj oświadczenie prasowe, potwierdzające doniesienia amerykańskiego miesięcznika.

Sunflowers Interactive na targach E3
Sunflowers Interactive na targach E3

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:30

Firma Sunflowers Interactive Entertainment Software GmbH zdradziła swoje plany dotyczące rozpoczynających się na początku maja targów E3. Niemiecki wydawca, działający aktywnie na rynku od trzynastu lat, zamierza pokazać w Los Angeles dwa tytuły. Pierwszym z nich będzie Anno 1701, natomiast drugim ParaWorld.

Roger Avary scenarzystą i reżyserem filmu Driver
Roger Avary scenarzystą i reżyserem filmu Driver

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:28

Silent Hill nie będzie jedynym filmem związanym z branżą gier komputerowych, w którego tworzeniu aktywnie uczestniczy Roger Avary. Kanadyjski scenarzysta ma bardzo ambitne plany na przyszłość i już wkrótce rozpocznie prace nad obrazem o nazwie Driver.

Więcej płatnych dodatków do The Elder Scrolls IV: Oblivion w drodze...
Więcej płatnych dodatków do The Elder Scrolls IV: Oblivion w drodze...

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:25

Jeśli ktoś łudzi się, że firma Bethesda Softworks LLC przestanie odcinać kupony od The Elder Scrolls IV: Oblivion w postaci płatnych dodatków, jest w błędzie. Pete Hines, który zwierzał się ostatnio redaktorom magazynu Next Generation, stwierdził w wywiadzie, że autorzy planują udostępnić w Internecie kolejne modyfikacje.

Heroes of Might & Magic V w
Heroes of Might & Magic V w "złocie"

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:23

Oczekiwanie zakończone! Piąta odsłona niezwykle popularnego cyklu Heroes of Might & Magic pokryła się złotem, o czym wczoraj wieczorem poinformował koncern Ubisoft. Co to oznacza? Gra jest już gotowa, a od wylądowania na półkach sklepowych dzieli ją tylko wytłoczenie płyt i umieszczenie tych ostatnich w pudełkach.

Dwóch detektywów z Miami powróci do świata elektronicznej rozrywki
Dwóch detektywów z Miami powróci do świata elektronicznej rozrywki

eLKaeR, 21 kwietnia 2006, 07:07

Policjanci z Miami powrócą wkrótce, aczkolwiek nie na mały ekran, lecz do kin. W nowym sensacyjnym filmie Michaela Manna główne role przypadły Colinowi Farrellowi i Jamie'mu Foxxowi. Właśnie na podstawie tego dzieła powstaje teraz gra pt. Miami Vice: The Game, która w odróżnieniu od produktu firmy Davilex Games z 2004 roku dla PC, PlayStation 2 i Xbox, ma być dostępna wyłącznie dla posiadaczy PSP.