Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2006, 09:45

autor: BK

Dragon Ball atakuje Revolution i PS2!

Według informacji podanych przez japoński magazyn V-Jump, trwają intensywne prace nad kontynuacją Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Gra miałyby pojawić się jeszcze w tym roku w wersji na Playstation 2 oraz Nintendo Revolution!

Według informacji podanych przez japoński magazyn V-Jump, trwają intensywne prace nad kontynuacją Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi . Gra miałyby pojawić się jeszcze w tym roku w wersji na Playstation 2 oraz Nintendo Revolution!

Przypomnijmy, że Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi to tzw. “chodzona bijatyka”, której akcja toczy się w świecie znanym z komiksu i serialu animowanego “Dragon Ball”. Seria, której twórcą jest Akira Toryama, cieszy się dużą popularnością również w Polsce.

Jeśli chodzi o sequel, w wersji na PS2 nie należy spodziewać się rewelacji – zostanie ona stworzona zgodnie z zasadą “więcej, szybciej, lepiej”. Zamieszczone w magazynie obrazki pochodziły właśnie z PS2. Niestety, o wersji na Revolution nie wiadomo na razie nic więcej poza tym, że będzie. Swoją drogą, przeciwnicy nowego kontrolera Nintendo twierdzili, że w ogóle nie nadaje się on do bijatyk. Czy Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi udowodni, że jest inaczej? Premiera wersji na PS2 będzie mieć miejsce już w październiku, o dacie wydania gry na Revo jeszcze nic nie wiadomo.

Dragon Ball atakuje Revolution i PS2! - ilustracja #1