Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl kwiecień 2006

Kolekcja Klasyki - ujawniamy cenę, datę premiery oraz wszystkie tytuły startowe
Kolekcja Klasyki - ujawniamy cenę, datę premiery oraz wszystkie tytuły startowe

Michał Bobrowski, 19 kwietnia 2006, 13:29

Jedną z nowych interesujących inicjatyw na rodzimym rynku wydawniczym, nad którą mamy przyjemność sprawować patronat medialny, jest nowa seria Cenegi – Kolekcja Klasyki. Najwyższa pora aby podać do wiadomości wszystkie najważniejsze informacje na jej temat.

Rayman 4 oficjalnie w produkcji!
Rayman 4 oficjalnie w produkcji!

Krystian Smoszna, 6 kwietnia 2006, 07:06

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość, z której zapewne najbardziej ucieszą się najmłodsi czytelnicy naszego serwisu. Już wkrótce na rynku pojawią się kolejne przygody sympatycznego stworka o imieniu Rayman. Program tradycyjnie przygotuje firma Ubisoft, która wystosowała wczoraj oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Kontrowersje wokół zbroi dla konia w The Elder Scrolls IV: Oblivion
Kontrowersje wokół zbroi dla konia w The Elder Scrolls IV: Oblivion

Krystian Smoszna, 4 kwietnia 2006, 07:34

Można go ukraść, kupić lub dostać za darmo po wykonaniu pierwszego zadania z wątku głównego. Każdy użytkownik gry The Elder Scrolls IV: Oblivion wie, że bez względu na to, w jaki sposób zdobędziemy konia, jest on wprost nieoceniony w podróżowaniu po prowincji Cyrodiil, o ile oczywiście nie korzysta się z cudownych możliwości teleportacji pomiędzy wybranymi lokacjami...

Poradnik: Tomb Raider: Legend

Redakcja GRYOnline.pl, 25 kwietnia 2006, 19:20

Poradnik do gry „Tomb Raider: Legend” zawiera opis przejścia przygotowanej przez producentów kampanii single player, na którą składa się kilkanaście rozbudowanych etapów, nie pominięto również licznych sekretów i zagadek logicznych.

Bohaterowie Marvela w kolejnej grze komputerowej
Bohaterowie Marvela w kolejnej grze komputerowej

Elrond, 19 kwietnia 2006, 12:02

Fani bohaterów komiksów Marvel Entertainment chyba nie mogą narzekać na brak elektronicznych przygód wspomnianych postaci. A zarówno najbliższa jak i dalsza przyszłość przyniesie kolejne gry z ich udziałem. Jak wiadomo, Marvel podpisał umowę z Microsoftem, której przedmiotem było udzielenie gigantowi z Redmont praw do stworzenia gry z gatunku MMO, w której wystąpią komiksowe postacie.

Lara Croft rozebrała się specjalnie dla popularnego magazynu Maxim
Lara Croft rozebrała się specjalnie dla popularnego magazynu Maxim

eLKaeR, 6 kwietnia 2006, 07:07

Urodzona w Warszawie aktorka i modelka Joanna Krupa trafiła na okładkę najnowszego numeru niemieckiej edycji magazynu dla mężczyzn pt. Maxim. Egzemplarz ten jest szczególnie atrakcyjny dla graczy, ponieważ zawiera także fotografie, na których widnieje Karima Adebibe. Niewiasta owa promuje serię Tomb Raider, wcielając się w postać ponętnej Lary Croft przy rozmaitych okazjach.

Dragon Ball atakuje Revolution i PS2!
Dragon Ball atakuje Revolution i PS2!

BK, 21 kwietnia 2006, 09:45

Według informacji podanych przez japoński magazyn V-Jump, trwają intensywne prace nad kontynuacją Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi. Gra miałyby pojawić się jeszcze w tym roku w wersji na Playstation 2 oraz Nintendo Revolution!

Zapowiedziano kolejną symulację czołgu, WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger
Zapowiedziano kolejną symulację czołgu, WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger

Elrond, 25 kwietnia 2006, 12:48

Przedstawiciele firmy IDDK, którzy brali udział przy tworzeniu symulacji czołgu T-72: Bałkany w Ogniu, poinformowali o pracach nad kolejną grą oferującą możliwość wcielenia się w dowódcę tego pojazdu. Gra nosi tytuł WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger i tym razem rzuca nas na fronty II Wojny Światowej.

Lock On Gold w Europie
Lock On Gold w Europie

Thorwalian, 5 kwietnia 2006, 13:45

Wzbogaconą edycją Lock On: Modern Air Combat amerykańscy gracze bawią się już od wielu miesięcy. Cieszy więc wiadomość, że dzięki staraniom firmy Contact Sales, już wkrótce również i na naszym kontynencie będzie się można zaopatrzyć w odświeżoną wersję jednego z najpopularniejszych symulatorów lotu wydanego przed trzema laty.

Czy będzie Star Wars: Knights of the Old Republic III?

eLKaeR, 1 kwietnia 2006, 10:10

Ludzie z firmy Obsidian Entertainment kończą teraz drugą część cyklu Neverwinter Nights dla koncernu Atari. Natomiast po premierze owej pozycji developerzy zamierzają zabrać się za nową grę typu cRPG – wspólne przedsięwzięcie z korporacją Sega. Czy jednak na tym kończą się plany ekipy projektantów? Niekoniecznie!

Half-Life 2: Episode One do ściągnięcia od pierwszego maja
Half-Life 2: Episode One do ściągnięcia od pierwszego maja

Krystian Smoszna, 18 kwietnia 2006, 07:40

Coraz bliżej do premiery debiutanckiego rozszerzenia gry Half-Life 2 – pierwszoosobowej strzelaniny, która na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutowała pod koniec 2004 roku. Już za niespełna dwa tygodnie, firma Valve Corporation umożliwi ściągnięcie dodatku z Internetu.

Dungeon Siege 2: Broken World – pierwsze szczegóły oraz obrazki

Krooliq, 4 kwietnia 2006, 11:48

W połowie marca pisaliśmy, że firma 2K Games przejęła prawa od koncernu Microsoft Entertainment i zajmie się wydaniem kolejnych dwóch tytułów z serii Dungeon Siege. Dziś natomiast, dzięki przedstawicielom serwisu Gamespot, dysponujemy pierwszymi informacjami na temat jednej z tych, powstających właśnie produkcji, mianowicie Dungeon Siege 2: Broken World.

Katalog darmowych gier MMO

BK, 14 kwietnia 2006, 09:33

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gier z gatunku MMO, którzy nie przepadają za płaceniem abonamentów i nie narzekają na nadmiar gotówki. W sieci pojawił się bardzo rozbudowany katalog, prezentujący darmowe gry MMO.

Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade na E3 2006

eLKaeR, 20 kwietnia 2006, 07:55

Ostatni dzień stycznia bieżącego roku przyniósł pierwsze informacje, dotyczące kolejnego (po Winter Assault) dodatku do gry z gatunku RTS pt. Warhammer 40.000: Dawn of War. Dziś wiemy już nieco więcej na niniejszy temat i chcielibyśmy podzielić się właśnie uzyskanymi danymi z Szanownymi Czytelnikami.

Poradnik: Commandos Strike Force

Redakcja GRYOnline.pl, 11 kwietnia 2006, 17:16

Poradnik do Commandos Strike Force zawiera wszystko, co jest niezbędne do ukończenia kampanii dla pojedynczego gracza, kilka przydatnych wskazówek, a także opis każdego z członków oddziału, czyli jak, gdzie i kogo wykorzystywać w określonych sytuacjach.

Myśli nieprzemyślane - Idziemy na podryw
Myśli nieprzemyślane - Idziemy na podryw

Redakcja GRYOnline.pl, 7 kwietnia 2006, 19:05

Wszystko kwitnie, wystawia główki i wychodzi z domu. Dziewczyny pięknieją w oczach, facetom wyżej wspomniane wychodzą z orbit, generalnie – świat widziany przez okno staje się z dnia na dzień i ze stopnia C na stopień C coraz atrakcyjniejszy w porównaniu.

Tomb Raider: Legend - sutkowej afery ciąg dalszy
Tomb Raider: Legend - sutkowej afery ciąg dalszy

Elrond, 11 kwietnia 2006, 14:29

Przy okazji wiadomości o premierze najnowszych przygód seksownej Lary Croft, Tomb Raider: Legend, informowaliśmy również o próbie zdeprawowania młodych, niewinnych graczy przez firmę Eidos. Otóż okazało się, iż wśród tekstur gry ukrywają się perwersyjne zdjęcia sutków kobiecych!

Wiosenny wysyp dem

Łukasz Malik, 1 kwietnia 2006, 09:10

Rzadko się zdarza, żeby w przeciągu dwóch dni światło dzienne ujrzało tyle ciekawych wersji demonstracyjnych. Nie pozostaje mi nic innego jak zaproszenie Was do ściągania i dzieleniem się wrażeniami z rozgrywki!

Film Silent Hill na pierwszym miejscu amerykańskiego rankingu Box Office
Film Silent Hill na pierwszym miejscu amerykańskiego rankingu Box Office

Krystian Smoszna, 24 kwietnia 2006, 07:26

Wytwórnia TriStar Pictures może zaliczyć premierę filmu Silent Hill do udanych. Wyprodukowany za pięćdziesiąt milionów dolarów obraz, po trzech dniach wyświetlania zwrócił prawie połowę zainwestowanej kwoty, dzięki czemu wylądował na pierwszym miejscu notowania amerykańskiego Box Office.

Myśli nieprzemyślane - Rzecz o narkotykach
Myśli nieprzemyślane - Rzecz o narkotykach

Redakcja GRYOnline.pl, 21 kwietnia 2006, 16:45

Kto gra, ten wie, że dobra gra wciąga. Jeśli coś wciąga, to znajdą się tacy, którzy się w tym zatracą – i uzależnią. Amerykę odkrył Kolumb pięć wieków temu i niech tak zostanie.