Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 kwietnia 2006, 17:16

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Commandos Strike Force

Poradnik do Commandos Strike Force zawiera wszystko, co jest niezbędne do ukończenia kampanii dla pojedynczego gracza, kilka przydatnych wskazówek, a także opis każdego z członków oddziału, czyli jak, gdzie i kogo wykorzystywać w określonych sytuacjach.

„Poniższy poradnik zawiera wszystko, co jest niezbędne do ukończenia kampanii dla pojedynczego gracza. Zawarłem w nim kilka przydatnych wskazówek, które pomogą amatorom gry na w miarę szybkie zapoznanie się z zależnościami w niej występującymi. Nie zabrakło również opisu każdego z członków oddziału, czyli jak, gdzie i kogo wykorzystywać w określonych sytuacjach. Natomiast wszystkich, mających problemy z przebrnięciem przez jakiś fragment gry, zapraszam do zajrzenia do bogato ilustrowanej solucji, pomagającej przebrnąć przez wszystkie przygotowane przez twórców zadania. Życzę miłej lektury oraz rozgrywki.” - „Wolfen”

Commandos Strike Force - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Commandos Strike Force w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Commandos: Strike Force

Commandos: Strike Force