Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 kwietnia 2006

Oficjalna strona Gears of War już w sieci
Oficjalna strona Gears of War już w sieci

Krystian Smoszna, 30 kwietnia 2006, 13:28

Firma Epic Games uruchomiła oficjalną stronę gry Gears of War – pierwszoosobowej strzelaniny korzystającej z silnika Unreal Engine 3, która przygotowywana jest z myślą o użytkownikach konsoli Xbox 360.

Czy jesteście gotowi wziąć udział w internetowych wyścigach najtwardszych kierowców?
Czy jesteście gotowi wziąć udział w internetowych wyścigach najtwardszych kierowców?

eLKaeR, 30 kwietnia 2006, 12:12

Wyścigi wytrzymałościowe to konkurencja dla największych twardzieli spośród kierowców. Właśnie o takich zawodach motoryzacyjnych traktować ma gra, opracowywana obecnie przez kanadyjską firmę First Person Plural. Szykowany produkt nosi nazwę HumanLimit i będzie gotowy w trzecim kwartale przyszłego roku.

Bitwy pancerne z okresu II Wojny Światowej na dwóch ekranach konsoli DS

eLKaeR, 30 kwietnia 2006, 11:23

Ujawniając przed dwoma dniami listę gier, które zaprezentuje korporacja CDV Software Entertainment na zbliżających się targach E3 2006, wspomnieliśmy krótko o pozycji, zadedykowanej kieszonkowej konsoli Nintendo DS i noszącej tytuł Panzer Tactics DS. Teraz chcielibyśmy nieco dokładniej napisać o tym produkcie, osadzonym w realiach II Wojny Światowej.

Top Gun (NDS) trafił do sklepów
Top Gun (NDS) trafił do sklepów

Jiker, 30 kwietnia 2006, 11:07

Mastiff, amerykański wydawca oraz producent gier, oznajmił wczoraj, że do sklepów w Stanach Zjednoczonych oraz Europie trafiła gra Top Gun w wersji na konsolę Nintendo DS. Produkt wyprodukowany został w oparciu o licencję z roku 1986, uzyskaną od koncernu Paramount Pictures.

Nowa gra wyścigowa na Nintendo Wii!
Nowa gra wyścigowa na Nintendo Wii!

BK, 30 kwietnia 2006, 10:14

Reggie Fils-Aime z Nintendo America spotkał się przedwczoraj z fanami podczas swojej wizyty w Nintendo World Store w Nowym Jorku, dzieląc się z nimi przy okazji kilkoma ciekawymi informacjami na temat Nintendo Wii. Choć większość odpowiedzi na pytania brzmiała “poczekajcie na E3”, Reggie zdradził, że firma pracuje nad nową, nie zapowiedzianą jeszcze oficjalnie grą. Będą to wyścigi!

Już wkrótce zagramy w demo Titan Quest
Już wkrótce zagramy w demo Titan Quest

Krystian Smoszna, 30 kwietnia 2006, 09:15

Już wkrótce będziecie mogli wypróbować program o nazwie Titan Quest, debiutancki projekt firmy Iron Lore, który próbuje połączyć elementy charakterystyczne dla gier akcji i RPG.