Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 maja 2006

Zaanonsowano The Tales of Walenir
Zaanonsowano The Tales of Walenir

Marek Grochowski, 1 maja 2006, 16:19

Rosyjskie studio Temporal Games ujawniło dzisiaj, że od pewnego czasu pracuje nad nową, pierwszoosobową grą RPG. The Tales of Walenir, bo tak nazywa się zapowiedziana produkcja, przeniesie nas do fantastycznego świata Al'Wanyon.

Cryostasis – horror na… kole podbiegunowym
Cryostasis – horror na… kole podbiegunowym

Marek Grochowski, 1 maja 2006, 15:02

Ukraińska firma Action Forms zapowiedziała dzisiaj nową strzelankę, zatytułowaną roboczo Cryostasis: Sleep of Reason. FPS utrzymany w klimacie horrorów przeniesie nas do roku 1968 i pozwoli wcielić się w postać Alexandra Nesterova, rosyjskiego meteorologa.

Szykuje się kolejna możliwość odwiedzenia Normandii z czasów ofensywy w 1944 roku
Szykuje się kolejna możliwość odwiedzenia Normandii z czasów ofensywy w 1944 roku

Radosław Grabowski, 1 maja 2006, 13:55

Do słynnej operacji militarnej o kryptonimie Overlord nawiązywało ostatnimi czasy nawet zbyt wielu twórców gier. Są jednak użytkownicy, których zainteresowanie tematem alianckiego lądowania w Normandii nie słabnie i właśnie dla nich szykowana jest pozycja o nazwie 1944 D-Day: Operation Overlord. Tytuł ów przygotowują pracownicy irlandzkiego studia Frantic Games wyłącznie z myślą o PeCetach.

Dodatek do Star Wars: Empire At War w drodze?
Dodatek do Star Wars: Empire At War w drodze?

Marek Grochowski, 1 maja 2006, 13:30

Wielbiciele Gwiezdnych Wojen ciągle czekają na łatkę oraz edytor map do gry Star Wars: Empire At War. W dniu wczorajszym Darth Torpid, przedstawiciel studia Petroglyph poinformował, że zarówno patch, jak i narzędzie dla twórców lokacji pojawią się w sieci już wkrótce.

Downhill Jam w akcji?
Downhill Jam w akcji?

Bartłomiej Kossakowski, 1 maja 2006, 13:19

Wciąż niewiele wiadomo o grze Tony Hawk: Downhill Jam na konsolę Nintendo Wii, gdyż jej wydawca, firma Activision nie chce udostępnić żadnych informacji. Niemniej jednak w sieci pojawił się krótki filmik, prezentujący grę w akcji. Czy jest prawdziwy?

Co nam BioWare na E3 szykuje?
Co nam BioWare na E3 szykuje?

Maciej Myrcha, 1 maja 2006, 12:45

Od połączenia firm BioWare i Pandemic minęło już nieco czasu, i wygląda na to, iż ich współpraca nadal kwitnie. Redaktorzy serwisu FiringSquad przeprowadzili wywiad z Rayem Muzyka i Gregiem Zeschukiem, w którym wypytali obu panów o stosunki z Pandemic oraz o plany związane ze zbliżającymi się targami E3.

NCsoft na targach E3

Maciej Myrcha, 1 maja 2006, 12:08

W gronie wystawców prezentujących swe produkty na zbliżających się targach E3, znajdzie się również korporacja NCsoft, która właśnie opublikowała listę tytułów, z którymi pojawi się w Los Angeles. Na tegorocznym Expo firma będzie obchodzić również pięciolecie swojej obecności na rynku północnoamerykańskim. Zobaczmy więc co nasza GOLowa reprezentacja ujrzy na stoisku NCsoftu.

Przenośny ekran dla Xboxa 360
Przenośny ekran dla Xboxa 360

Bartłomiej Kossakowski, 1 maja 2006, 10:00

Firma JoyTech wprowadziła do swojej oferty ciekawe urządzenie, które może zainteresować posiadaczy Xboxa 360. JoyTech 9200 Digital LCD Monitor to nic innego jak przenośny wyświetlacz LCD, który można podłączyć do konsoli!

JoWood na targach E3 2006
JoWood na targach E3 2006

Krystian Smoszna, 1 maja 2006, 08:21

Już wkrótce otwarta zostanie część ekspozycyjna najważniejszej imprezy branżowej roku, targów E3. Wystawcy od dawna przygotowują się do tego wydarzenia, o czym najlepiej świadczy przypadek firmy JoWood. Przedstawiciele koncernu ujawnili właśnie listę gier, jakie zostaną pokazane podczas majowej imprezy.

Akella na targach E3
Akella na targach E3

Krystian Smoszna, 1 maja 2006, 07:50

Kolejnym wydawcą, który zdecydował się pochwalić swoim udziałem na zbliżających się wielkimi krokami targach E3, jest firma Akella. Rosjanie zamierzają zaprezentować sześć tytułów ze swojego katalogu, w tym zapowiedzianą niedawno trzecią odsłonę cyklu Disciples.