Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 maja 2006

Warhammer Online: Age of Reckoning również na Xbox 360?

Elrond, 14 maja 2006, 19:14

Wczoraj na łamach GOLa mogliście przeczytać relację naszego redaktora, który na tegorocznych targach E3 miał okazję przyjrzeć się bliżej grze Warhammer Online: Age of Reckoning. Firma Mythic Entertainment na swoim stoisku umożliwiła odwiedzającym rozgrywkę we wspomniany tytuł - można się było zmierzyć m.in. z developerami Warhammera.

Amerykański oddział firmy Atari zapowiada obniżkę cen swoich produktów

Krystian Smoszna, 14 maja 2006, 17:36

Już za kilkanaście dni, niemal wszystkie gry jakie aktualnie znajdują się w ofercie amerykańskiego oddziału firmy Atari, będzie można kupić w niższej cenie. Koncern, któremu ostatnio nie wiedzie się najlepiej, zamierza dzięki nowej akcji promocyjnej zwiększyć zyski ze sprzedaży swoich produktów.

Znamy datę wydania DropTeam

Elrond, 14 maja 2006, 17:35

Gracze, którzy niepewnie oczekiwali informacji na temat daty wydania strategicznej gry DropTeam, mogą odetchnąć z ulgą. Przedstawiciele firm Battlefront.com oraz TBG Software poinformowali, iż DropTeam dostępna będzie do pobrania z sieci już pierwszego czerwca. Osoby, które złożą zamówienia na nią już teraz, oprócz tego, iż zaoszczędzą 10$, za kilka tygodni otrzymają CD z grą.

Duke Nukem Forever odniesie ogromny sukces w krótkim czasie po swojej premierze

Elrond, 14 maja 2006, 17:16

Na początek zagadka - zgadnijcie, któż mógł wypowiedzieć te, jakże pełne wiary w najdłużej tworzoną grę wszechczasów, słowa? Mała podpowiedź - z tych samych ust często padało stwierdzenie "gra pojawi się na rynku, wtedy, gdy będzie gotowa". Tak jest drodzy Czytelnicy, autorem tej złotej myśli jest sam Scott Miller, CEO 3D Realms.

Cinemaware Classics - hity sprzed lat powrócą w nowej oprawie
Cinemaware Classics - hity sprzed lat powrócą w nowej oprawie

Krystian Smoszna, 14 maja 2006, 16:21

Firma Cinemaware, która największe sukcesy w branży gier komputerowych święciła pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, przymierza się do wskrzeszenia swoich starych hitów. Nowa seria programów rozrywkowych, która będzie nosić nazwę Cinemaware Classics, zadebiutuje na rynku już na początku przyszłego roku.

Microsoft i Nintendo w jednej drużynie przeciwko Sony?

Elrond, 14 maja 2006, 14:49

Wydawać by się mogło, iż wojna konsol nowej generacji rozgrywa się pomiędzy trzema konkurentami - Microsoftem, Sony i Nintendo. Jednak w świetle zeszłotygodniowych wypowiedzi Petera Moore'a, nie jest to już takie pewne.