Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 maja 2006

Pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 23:28

W Internecie pojawiły się pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars – kolejnej odsłony legendarnego cyklu gier wojennych, który został zapoczątkowany przez Westwood Studios w 1995 roku.

Konferencja Nintendo - czy Rewolucja stała się faktem?
Konferencja Nintendo - czy Rewolucja stała się faktem?

Jiker, 9 maja 2006, 22:59

Dzisiaj , z zaledwie kilkuminutowym opóźnieniem wystartował przygotowany z wielkim rozmachem pokaz japońskiego giganta rynku growego, firmy Nintendo. Czy czujemy się zaskoczeni? Czy rewolucja naprawdę miała miejsce? Poniżej przedstawiamy Wam najbardziej interesujące zdarzenia, fakty oraz gry, które przedstawiono podczas prezentacji.

Kolejna gra z cyklu Grand Theft Auto oficjalnie zapowiedziana!
Kolejna gra z cyklu Grand Theft Auto oficjalnie zapowiedziana!

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 22:48

Wielbiciele cyklu Grand Theft Auto - możecie już rozpocząć wielkie odliczanie! Dokładnie 529 dni dzieli Was od premiery najnowszej odsłony legendarnej serii gier akcji, opatrzonej cyfrą cztery. Program zadebiutuje na rynku elektronicznej rozrywki w październiku 2007 roku.

Heavy Rain - nowa gra twórców Fahrenheita

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 22:03

Wiemy już nad jakim nowym produktem pracuje firma Quantic Dream. Z opublikowanego dziś oświadczenia prasowego wynika, że twórcy Fahrenheita intensywnie dłubią przy projekcie o nazwie Heavy Rain, który przeznaczony będzie na PeCety oraz konsole nowej generacji.

Wydawca gry Guitar Hero pod kontrolą koncernu Activision

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 22:00

Firma RedOctane, która powinna być doskonale znana sympatykom gry Guitar Hero, nie jest już niezależnym wydawcą. Wchłonąć postanowił ją koncern Activision, który dziś wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

Zapowiedziano dwie nowe gry z mini-serii Final Fantasy: Crystal Chronicles

eLKaeR, 9 maja 2006, 17:55

Trzyczęściowy projekt Fabula Nova Crystallis: Final Fantasy XIII, opisany przez nas dwie godziny temu, nie jest jedynym przedsięwzięciem spod znaku Final Fantasy, realizowanym obecnie przez dalekowschodnią korporację Square Enix. Pracownicy tej ostatniej ujawnili bowiem, że zamierzają rozwijać markę Final Fantasy: Crystal Chronicles, kojarzoną dotychczas wyłącznie z konsolą GameCube.

Coraz więcej wiadomo na temat Dawn of Mana
Coraz więcej wiadomo na temat Dawn of Mana

eLKaeR, 9 maja 2006, 16:55

Już jesienią ubiegłego roku wiedzieliśmy, że korporacja Square Enix przygotowuje się do wprowadzenia kolejnej części cyklu Seiken Densetsu na konsolę stacjonarną. Wybór padł na platformę PlayStation 2, natomiast nowa gra otrzymała nazwę Seiken Densetsu 4, aczkolwiek jej zachodni tytuł brzmi Dawn of Mana. Właśnie ujawniono garść świeżych informacji na niniejszy temat wraz z nowymi screenshotami.

Przejedź się po Moskwie w Adrenalin 2: Rush Hour!
Przejedź się po Moskwie w Adrenalin 2: Rush Hour!

Vercetti, 9 maja 2006, 16:37

Rosyjski zespół Gaijin Entertainment oznajmił, że od pewnego czasu w jego siedzibie trwają prace nad nową samochodówką. Jest nią Adrenalin 2: Rush Hour, sequel ubiegłorocznych wyścigów - Adrenalin: Extreme Show.

Take 2 otwiera studio w Chinach
Take 2 otwiera studio w Chinach

Vercetti, 9 maja 2006, 16:02

Amerykański koncern Take-Two podał dzisiaj do wiadomości, że zdecydował się na otwarcie swej filii w Chinach. Jakkolwiek nam, Europejczykom pomysł ten wydaje się dość egzotyczny, to w istocie ma on całkiem logiczne uzasadnienie.

Fabula Nova Crystallis: Final Fantasy XIII zbiorem trzech nowych gier od Square Enix
Fabula Nova Crystallis: Final Fantasy XIII zbiorem trzech nowych gier od Square Enix

eLKaeR, 9 maja 2006, 15:55

Trzynastka wcale nie musi być pechową liczbą, o czym najlepiej mogą przekonać się teraz entuzjaści kultowej sagi Final Fantasy. Korporacja Square Enix, w związku z targami E3 2006 w Los Angeles, ujawniła bowiem przedsięwzięcie o nazwie Fabula Nova Crystallis: Final Fantasy XIII.

Tulga Games pracuje nad dwoma pozycjami z gatunku MMORPG

Jiker, 9 maja 2006, 15:55

Firma Tulga Games, specjalizująca się w tworzeniu gier typu MMORPG, przedstawiła swoje najbliższe plany. Głównym jej celem jest wydanie nowej gry należącej do wspomnianego wyżej gatunku oraz dodatku do jednej z już istniejących. Mamy tu oczywiście na myśli wielokrotnie nagrodzoną pozycję zatytułowaną Horizons: Empires of Istaria.

Wyścigi Formuły 1 na konsoli PlayStation 3
Wyścigi Formuły 1 na konsoli PlayStation 3

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 15:47

Informacje o pracach nad nową odsłoną cyklu Formula One nie powinny być zaskoczeniem dla Czytelników, którzy uważnie śledzili ubiegłoroczne wieści dotyczące PlayStation 3. Pierwsze screenshoty z gry pojawiły się bowiem w maju 2005 roku. Teraz firma Sony Computer Entertainment otwarcie mówi o wydaniu tego tytułu. Premiera programu powinna zbiec się z debiutem nowej konsoli na rynku.

Tom i Jerry zaatakują przenośne konsole firmy Nintendo

Jiker, 9 maja 2006, 15:22

Firmy Eidos Interactive oraz Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiły, iż zdecydowały się na podpisanie umowy, na mocy której pierwsza z wymienionych uzyskała prawa do wydania gry Tom And Jerry Tales na rynkach europejskim i amerykańskim.

PSP doczeka się gier w edycji Platinum
PSP doczeka się gier w edycji Platinum

Vercetti, 9 maja 2006, 15:15

Tradycji stanie się zadość. Po PlayStation i PlayStation 2 przyszła pora na najnowsze dziecko Sony. W dziesięć miesięcy po europejskiej premierze PlayStation Portable doczeka się pierwszej partii gier w edycji Platinum.

Na dzień przed E3: Najciekawsze materiały multimedialne

Redakcja GRYOnline.pl, 9 maja 2006, 15:01

Jak co roku, okres targów E3 obfituje w prawdziwy wysyp po raz pierwszy upublicznianych materiałów związanych z wieloma nowymi grami. Poniżej przedstawiamy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem filmów i galerii jakie się ukazały w ostatnich dniach.

Trick Star (GBA) uzyskało wreszcie odpowiedzialnego wydawcę
Trick Star (GBA) uzyskało wreszcie odpowiedzialnego wydawcę

Jiker, 9 maja 2006, 14:50

Wiadomości na temat gier produkowanych z myślą o przenośnej konsoli Nintendo Game Boy Advance było ostatnio jak na lekarstwo. Tymczasem tegoroczne targi E3 pokazały, że deweloperzy nie zapomnieli o starszym bracie NDSa. Świadczy o tym m.in. informacja o pozyskaniu przez studio Tantalus Interactive dystrybutora dla programu Trick Star.

Zapowiedziano Sonic Wild Fire - debiut ponaddźwiękowego jeża na platformie Wii
Zapowiedziano Sonic Wild Fire - debiut ponaddźwiękowego jeża na platformie Wii

eLKaeR, 9 maja 2006, 13:44

Zręcznościówki z błękitnym jeżem imieniem Sonic w roli głównej są zazwyczaj tak szybkie, że mniej wprawni gracze nie zawsze mają pełną kontrolę nad postacią wspomnianego protagonisty. Dlatego też idealną platformą sprzętową dla kolczastego awanturnika wydaje się być nadchodząca konsola Wii, gdyż ma posiadać manipulator żyroskopowy. Niebieski bohater istotnie zmierza ku urządzeniu marki Nintendo.

Znamy specyfikację PlayStation 3

Elrond, 9 maja 2006, 13:04

Dzisiaj rano (a nawet bardzo rano), przedstawiliśmy Wam relację z konferencji Sony, która odbyła się na tegorocznych targach E3. Konferencja dotyczyła oczywiście najnowszego dziecka firmy z Kraju Kwitnącej Wiśni, PlayStation 3. Teraz, kilka godzin później, możemy już na spokojnie przyjrzeć się specyfikacji konsoli, którą podano do oficjalnej wiadomości.

GameTap współproducentem nowej gry o przygodach Sama i Maksa
GameTap współproducentem nowej gry o przygodach Sama i Maksa

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 12:49

Uru Live nie jest jedyną grą, przy której wskrzeszeniu macza palce firma odpowiedzialna za powstanie serwisu GameTap. Została ona również współproducentem następczyni słynnej przygodówki Sam & Max Hit the Road, którą od dłuższego czasu próbuje powołać do życia studio Telltale Games.

Mobilna konsola GP2X w przyszłym tygodniu oficjalnie zawita do Europy
Mobilna konsola GP2X w przyszłym tygodniu oficjalnie zawita do Europy

eLKaeR, 9 maja 2006, 12:32

Kieszonkowe konsole to nie tylko produkty korporacji Nintendo i Sony. Dość interesujący jest bowiem system GP32 rodem z Korei Południowej, który po raz pierwszy udostępniono w 2001 roku. Rozłam w firmie GamePark, wytwarzającej ową konsolę spowodował, iż rozpoczęto szykowanie dwóch różnych jej następczyń – XGP i GP2X. To ostatnie urządzenie dostępne jest już w Azji, a wkrótce trafi też do Europy.

Microsoft na pewno pracuje nad handheldem
Microsoft na pewno pracuje nad handheldem

Vercetti, 9 maja 2006, 12:02

Całkiem niedawno wiele szumu pojawiło się wokół nowego projektu Microsoftu, nazwanego Origami. Niestety, wiemy już, że rzekoma maszynka do grania będzie „tylko” niezwykle zaawansowanym notebookiem. Zwolennicy teorii spiskowych nie przestają jednak marzyć o legendarnym handheldzie „małomiękkiego”.

Film World of WarCraft - oficjalna zapowiedź już dziś
Film World of WarCraft - oficjalna zapowiedź już dziś

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 12:00

Na początku lutego bieżącego roku zaprezentowaliśmy Wam oszałamiające zdjęcia z filmu World of WarCraft, za którego przygotowanie odpowiadają Chińczycy. Oczywiście nie należy traktować tamtej produkcji jako oficjalnej. Prawdziwy film na podstawie wspomnianej wyżej gry zrobią Amerykanie i jest to już informacja niemal stuprocentowo pewna.

The Eye of Judgment, czyli rozgrywka a la Magic: The Gathering przy użyciu kamery EyeToy

eLKaeR, 9 maja 2006, 10:55

Wzorem PlayStation 2 również do PlayStation 3 będzie można podłączyć cyfrową kamerę EyeToy. Znakomity użytek ma zrobić z niej gra o nazwie The Eye of Judgment, opracowywana przez dalekowschodni oddział korporacji Sony Computer Entertainment. Gotowy produkt zadebiutuje najpierw w Kraju Kwitnącej Wiśni, aby później trafić poza granice Japonii ku uciesze entuzjastów logiki i taktyki.

Zapowiedziano przygodówkę z Hansem Christianem Andersenem w roli głównej
Zapowiedziano przygodówkę z Hansem Christianem Andersenem w roli głównej

Krooliq, 9 maja 2006, 10:44

Niedługo doczekamy się gry z duńskim baśniopisarzem Hansem Christianem Andersenem w roli głównej, a to za sprawą studia developerskiego Guppyworks, które aktualnie pracuje nad przygodówką o nazwie HCA - The Ugly Prince Duckling.

Indiana Jones nowej generacji
Indiana Jones nowej generacji

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 10:35

Na ujawnionej wcześniej liście gier, jakie w tym roku zamierza zaprezentować na targach E3 koncern LucasArts, znajduje się nowy produkt z Indianą Jonesem w roli głównej. Przeznaczony na konsole nowej generacji program przyniesie małą rewolucję w kwestiach interaktywnego otoczenia i zachowania bohaterów niezależnych.

Sony pokazuje interfejs nowego Singstara
Sony pokazuje interfejs nowego Singstara

BK, 9 maja 2006, 10:12

Wśród informacji na temat konsoli Playstation 3 i nadchodzących na nią gier, które firma Sony ujawniła podczas swojej konferencji prasowej zorganizowanej z okazji targów E3, pojawiły się również szczegóły na temat nowej wersji SingStara.

Książe Katamari pojawi się w nowej grze od Namco Bandai

BK, 9 maja 2006, 10:08

Seria Katamari zdobyła olbrzymią popularność, zwłaszcza w Japonii. Przedziwna gra logiczna doczekała się trzech odsłon przeznaczonych na konsole Playstation 2 i Playstation Portable. Jej głównego bohatera, księcia Katamari, zobaczymy niedługo w nowym tytule.

Mario nie zagra w tenisa na Nintendo Wii
Mario nie zagra w tenisa na Nintendo Wii

BK, 9 maja 2006, 10:08

Wczoraj informowaliśmy was o nowym tytule tworzonym z myślą o fanach tenisa ziemnego, który pojawi się w sprzedaży w wersji na konsolę Nintendo Wii. Wciąż bardzo niewiele wiadomo o tej grze, nie będzie to jednak kolejna część serii Mario Tennis.

Kolejne sekrety Nintendo Wii

BK, 9 maja 2006, 10:06

Choć do konferencji prasowej, podczas której przedstawiciele firmy Nintendo mają zdradzić wszystkie sekrety związane z ich nową konsolą, pozostało jeszcze kilka godzin, już teraz mamy dla was nowe, zaskakujące informacje, między innymi na temat nowych możliwości kontrolera!

Tony Hawk: Downhill Jam na Nintendo Wii – pierwsze screeny
Tony Hawk: Downhill Jam na Nintendo Wii – pierwsze screeny

BK, 9 maja 2006, 10:03

Firma Activision udostępniła screeny z gry Tony Hawk: Downhill Jam, która ukaże się w wersji na Nintendo Wii. Choć na większy pakiet zdjęć w dobrej jakości przyjdzie nam jeszcze poczekać, udostępniony materiał jest interesujący z innego względu – oprócz samej gry pokazano też graczy korzystających z nowego kontrolera firmy Nintendo.

Vivendi Games na targach E3

Krooliq, 9 maja 2006, 09:42

Firma Vivendi Games postanowiła wreszcie podzielić się z szerokim gronem czytelników listą produkcji, jakie zamierza zaprezentować podczas tegorocznych, rozpoczynających się już jutro, targów E3.

Microsoft przedstawia pierwsze oficjalne informacje na temat napędu HD-DVD

Jiker, 9 maja 2006, 09:30

Na początku tego roku zaprezentowaliśmy Wam szereg informacji na temat zewnętrznego napędu HD-DVD, który miałby powstać dla Xboxa 360. Wyrażaliśmy w nich co prawda pewną wątpliwość, czy aby posunięcie to byłoby dobre, ale ogólnie rzecz biorąc światowa reakcja była pozytywna, głównie za sprawą licznych optymistycznych komentarzy analityków. Dzisiaj poznaliśmy oficjalne stanowisko Microsoftu.

Ludzkość kontra kosmici w Resistance: Fall of Man - nowym dziele ojców Ratcheta i Clanka

eLKaeR, 9 maja 2006, 09:09

Odpowiedzialni za przygody Ratcheta i Clanka pracownicy firmy Insomniac Games od dłuższego czasu realizowali projekt o nazwie I-8. Pod tym kryptonimem kryje się gra z gatunku FPS pt. Resistance: Fall of Man, przeznaczona wyłącznie dla konsoli PlayStation 3. Nareszcie dowiedzieliśmy się nieco więcej na niniejszy temat i uzyskaliśmy dostęp do świeżych screenshotów w wysokiej rozdzielczości.

The Shadow of Aten zalicza opóźnienie
The Shadow of Aten zalicza opóźnienie

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 09:08

Długo będziemy musieli czekać na debiutancki projekt studia Silicon Garage Arts, zatytułowany The Shadow of Aten. Hiszpanie dokonali ostatnio aktualizacji oficjalnej strony internetowej gry i przesunęli jej datę premiery.

Crave przedstawia Gun Club
Crave przedstawia Gun Club

Jiker, 9 maja 2006, 09:00

Firma Crave Entertainment zapowiedziała, iż w ciągu kilku najbliższych miesięcu wyda na światowych rynkach grę Gun Club. Zaoferuje ona graczom kompletnie nowe spojrzenie na gatunek strzelaniny rozgrywanej w perspektywie FPP. Najczęściej wymienianym przez twórców elementem opisywanego tytułu jest absolutny brak scen przemocy oraz krwi.

Uru Live zmartwychwstaje!
Uru Live zmartwychwstaje!

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 08:44

Sensacyjna wiadomość dla wszystkich wielbicieli cyklu Myst! Przedstawiciele serwisu GameTap poinformowali wczoraj, że zamierzają przywrócić do działania, zamknięty przed ponad dwoma laty projekt o nazwie Uru Live. Oznacza to, że już niedługo wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z opcji zabawy przez Internet w programie Uru: Ages Beyond Myst.

The Adventure Company na targach E3 (09/05/06)

Krooliq, 9 maja 2006, 08:31

Tragi E3 rozpoczynają się już jutro, tymczasem grono wystawców wciąż się powiększa – firma The Adventure Company opublikowała właśnie listę tytułów, jakie zamierza zaprezentować podczas tegorocznej imprezy.

Forces of Corruption pierwszym dodatkiem do Star Wars: Empire at War
Forces of Corruption pierwszym dodatkiem do Star Wars: Empire at War

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 08:01

Star Wars: Empire at War była jedną z najlepiej sprzedających się gier na PC w pierwszym kwartale bieżącego roku. Nic dziwnego, że koncern LucasArts zdecydował się kontynuować opowieść o galaktycznym konflikcie pomiędzy jasną i ciemną stroną Mocy. Pierwszy dodatek do wspomnianego wyżej programu, nosi nazwę Forces of Corruption i zostanie wyprodukowany przez studio Petroglyph.

Warhawk ma znowu podbić serca entuzjastów PlayStation

eLKaeR, 9 maja 2006, 07:55

Miniona konferencja korporacji Sony, zorganizowana w związku z E3 2006, przyniosła nam sporo nowych informacji, dotyczących jednego z tzw. tytułów startowych konsoli PlayStation 3, stanowiącego zarazem remake niegdysiejszego hitu z platformy PlayStation pierwszej generacji. Mowa naturalnie o Warhawk, czyli znakomicie zapowiadającej się grze akcji.

LucasArts na targach E3
LucasArts na targach E3

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 07:03

Koncern LucasArts to kolejny producent gier komputerowych, który zdradził swoje plany dotyczące targów E3. Na rozpoczynającej się już jutro imprezie, zobaczymy pięć tytułów promowanych przez istniejącą ponad 25 lat firmę.

Konsolowy hazard w Hard Rock Casino
Konsolowy hazard w Hard Rock Casino

eLKaeR, 9 maja 2006, 06:44

Wśród posiadaczy PlayStation 2 i PlayStation Portable znajdują się zapewne entuzjaści gier hazardowych. Właśnie dla nich Crave Entertainment opracowuje pozycję, noszącą nazwę Hard Rock Casino i bazującą na licencji, związanej z siecią hoteli Hard Rock Hotel & Casino, stanowiącą część restauracyjnego imperium Hard Rock Cafe. Premiera gotowego produktu nastąpi jesienią bieżącego roku.

Czy jest na sali jakiś miłośnik pinballa?

eLKaeR, 9 maja 2006, 06:32

Niegdyś jednym z obowiązkowych elementów lokali, serwujących alkohol, muzykę i podobne atrakcje, były automaty wrzutowe z gatunku pinball. Niestety moda na odbijanie metalowej kulki za pomocą specjalnych łapek dawno przeminęła, więc zwolennicy tego typu rozrywki muszą szukać satysfakcji np. w świecie wirtualnym. Właśnie dla takich ludzi szykowana jest gra, zatytułowana Powershot Pinball.

Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster również w formie gry
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster również w formie gry

eLKaeR, 9 maja 2006, 06:23

W dni powszednie o 9:30 i 15:30 oraz w weekendy o 18:05 rozpoczyna się na kanale Cartoon Network emisja kolejnych odcinków serialu animowanego pt. Foster's Home for Imaginary Friends (Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster). Cykl ten powstał w głowie Craiga McCrackena, czyli ojca Atomówek (The Powerpuff Girls). Obecnie trwa przenoszenie omawianej kreskówki do świata elektronicznej rozrywki.

Elijah Wood w roli smoka Spyro
Elijah Wood w roli smoka Spyro

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 06:17

22 kwietnia bieżącego roku po raz pierwszy przybliżyliśmy Wam nowy tytuł z cyklu Spyro the Dragon, zatytułowany The Legend of Spyro: A New Beginning. Dziś powracamy do tematu, a to za sprawą nowych wieści z obozu Sierra Entertainment. Firma ta ogłosiła właśnie nazwiska aktorów, którzy użyczą swoich głosów głównym bohaterom gry.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (09/05/06)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (09/05/06)

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 06:13

Piłka nożna nadal na topie. Po raz drugi z rzędu, najnowszy produkt firmy Electronic Arts – 2006 FIFA World Cup – stanął na czele rankingu bestsellerów w Wielkiej Brytanii.

Buena Vista Games na targach E3

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 06:12

Buena Vista Games, oddział koncernu The Walt Disney Company zajmujący się elektroniczną rozrywką, zdradził swoje plany dotyczące rozpoczynających się już jutro targów E3.

PeCetowa edycja gry Resident Evil 4 zalicza kolejne opóźnienie
PeCetowa edycja gry Resident Evil 4 zalicza kolejne opóźnienie

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 06:08

Nie mają szczęścia posiadacze PeCetów do konwersji gry Resident Evil 4. Nie tak dawno, bo 25 kwietnia bieżącego roku, informowaliśmy Was o przesunięciu daty premiery tego programu na czerwiec. Wczoraj okazało się, że na przygody Leona Kennedy’ego przyjdzie czekać znacznie dłużej.

Activision na targach E3
Activision na targach E3

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 06:04

Koncern Activision opublikował listę gier, jakie zostaną pokazane na rozpoczynających się już jutro targach E3. Wśród dziewięciu tytułów znajdziemy aż pięć programów, które będą miały swoją premierę na konsolach nowej generacji.

Jade Empire na PC!
Jade Empire na PC!

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 05:59

Jade Empire – wielki hit firmy BioWare, który na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutował niewiele ponad rok temu – doczeka się edycji na PC! Posiadacze „blaszaków” mogą już teraz zacierać ręce, gdyż nie będzie to prosta konwersja z konsoli Xbox. Autorzy zamierzają bowiem znacznie usprawnić pierwowzór.

Konferencja Sony dobiegła końca - jak prezentuje się PS3?

Jiker, 9 maja 2006, 05:17

Przed kilkudziesięcioma minutami dobiegła końca pierwsza z wielkich konferencji tegorocznych targów E3. Mamy oczywiście na myśli rewolucyjną w założeniach imprezę zorganizowaną przez Sony, głównie z myślą o nowej konsoli stacjonarnej. Poniżej postaramy się Wam przedstawić najważniejsze informacje przekazane w jej trakcie przez osoby pracujące i tworzące gry dla PS3.