Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 maja 2006

Lara Croft w Polsce
Lara Croft w Polsce

Michał Bobrowski, 22 maja 2006, 16:41

W dniach 2-3 czerwca fani serii Tomb Raider będą mieli okazję spotkania na żywo z Karima Adebibe – modelką wcielającą się w postać Lary Croft. Karima weźmie udział w serii spotkań promocyjnych z prasą i fanami, w trakcie których. jak zapowiada organizator tej wizyty, firma Cenega Poland, nie zabraknie wielu atrakcji i niespodzianek.

Zagubiony UbiSoft
Zagubiony UbiSoft

Vercetti, 22 maja 2006, 16:33

Sława telewizyjnego serialu Lost (Zagubieni) dotarła także do naszego kraju. Od wielu miesięcy dzieło koncernu Touchstone Television przyciąga przed szklane ekrany rzesze fanów. Grzechem byłoby tego nie wykorzystać, toteż francuski UbiSoft postanowił dyskretnie nabyć licencję dotyczącą popularnego tasiemca.

Oznaczenia wiekowe gier – Polska dołącza do Europy?

Mariusz Klamra, 22 maja 2006, 15:56

W ostatni piątek w Warszawie miała miejsce – bardzo istotna z punktu widzenia polskiego rynku gier – konferencja pod dość znamiennym tytułem: „Gry komputerowe bezpieczne dla dzieci”.

Defcon we wrześniu
Defcon we wrześniu

Vercetti, 22 maja 2006, 15:49

Fani nowatorskich gier strategicznych od wielu miesięcy czekają na nowy produkt ekipy Introversion Software, odpowiedzialnej za Uplinka czy popularną Darwinię. Jak co niektórzy pamiętają, Defcon, aktualny projekt brytyjskiej firmy, miał ujrzeć światło dzienne jeszcze w kwietniu.

Czy chcesz zostać udziałowcem CD Projektu?
Czy chcesz zostać udziałowcem CD Projektu?

Michał Bobrowski, 22 maja 2006, 15:42

Bardzo interesujących informacji dostarcza analiza informacji dostępnych na stronach portalu finansowego Bankier.pl. W zestawieniu podmiotów, które już w II kwartale tego roku planują wejście na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych znaleźć można CD Projekt!

Zoo Tycoon 2: African Adventure w sklepach
Zoo Tycoon 2: African Adventure w sklepach

Krooliq, 22 maja 2006, 14:26

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, drugi dodatek do gry strategicznej Zoo Tycoon 2, noszący podtytuł African Adventure zadebiutował już w zachodnich sklepach.

Twórcy Shadowgrounds gratulują zwycięzcom Eurowizji
Twórcy Shadowgrounds gratulują zwycięzcom Eurowizji

Krystian Smoszna, 22 maja 2006, 13:34

Członkowie studia Frozenbyte pogratulowali sukcesu hard rockowej grupie Lordi, która nieoczekiwanie zwyciężyła podczas 51. finału konkursu Eurowizji. Finowie mają ze sobą wiele wspólnego. Gitarzysta zespołu o pseudonimie Amen, aktywnie pomagał w przygotowaniu utworów muzycznych na ścieżkę dźwiękową gry Shadowgrounds.

Najlepsze z najlepszych na E3 w ocenie serwisu GameSpot

Elrond, 22 maja 2006, 13:33

Targi E3 powracają jak bumerang - mieliśmy już dzisiaj wyróżnienia przyznane przez serwis GameTrailers, mieliśmy także Best of E3 2006, czyli projekty i pomysły nagrodzone przez, uważany przez wielu za numer jeden wśród serwisów branżowych, IGN. Pora więc na kolejny serwis i jego nagrody - przed Wami GameSpot i Editors' Choice Awards.

Europejski termin premiery DS Lite ujawniony
Europejski termin premiery DS Lite ujawniony

Krooliq, 22 maja 2006, 13:33

W ubiegły piątek pisaliśmy, że na francuskiej stronie Puissance Nintendo pojawiły się informacje dotyczące zarówno terminu premiery odświeżonego Dual Screena, jak i jego ceny. Wówczas nie były to jeszcze potwierdzone wiadomości. Dziś wiemy już, że Francuzi mieli rację.

Najlepsze z najlepszych na E3 w ocenie serwisu IGN

Elrond, 22 maja 2006, 12:39

Kilka wiadomości wcześniej mogliście zapoznać się z trailerami prezentującymi najlepsze wydarzenia tegorocznych targów E3, w ocenie redaktorów serwisu GameTrailers. Teraz natomiast zapraszamy do rzutu okiem na materiały przygotowane przez, chyba najbardziej renomowany na świecie, serwis branżowy, IGN.

Rayman Raving Rabbids również na PC!
Rayman Raving Rabbids również na PC!

Krystian Smoszna, 22 maja 2006, 11:41

Do tej pory PeCetowa edycja najnowszej odsłony cyklu Rayman, była pomijana w oficjalnych zapowiedziach. Wśród wymienianych platform sprzętowych mogliśmy znaleźć wyłącznie konsole, zarówno obecnej, jak i następnej generacji. Dziś wiemy już, że Ubisoft przymierza się do zaprezentowania Rayman Raving Rabids również posiadaczom „blaszaków”.

Nintendo potwierdza - Wii "siedziało" w GameCube

Elrond, 22 maja 2006, 10:50

Kilka dni temu sieć obiegły rewelacje dotyczące nieobecności Wii na tegorocznych targach E3 - pisaliśmy o tym w sobotę. Dzisiaj cała sprawa jest już jasna, no może prawie jasna - Nintendo wydało bowiem oficjalne oświadczenie, ale pewne niedomówienia pozostały.

Media Molecule - nowe studio twórcy Rag Doll Kung Fu
Media Molecule - nowe studio twórcy Rag Doll Kung Fu

Krystian Smoszna, 22 maja 2006, 10:47

Media Molecule – tak nazywa się nowa firma, założona przez Marka Healey’a, byłego pracownika Lionhead Studios – o którym zrobiło się głośno po opublikowaniu nietypowej gry akcji, zatytułowanej Rag Doll Kung Fu.

Najlepsze z najlepszych na E3 w ocenie serwisu GameTrailers

Elrond, 22 maja 2006, 10:10

Gorączka po tegorocznych targach elektronicznej rozgrywki, E3, zaczyna już nieco opadać, pora więc zacząć na chłodno analizować, co też one nam przyniosły. Redaktorzy serwisu GameTrailers postanowili swoje przemyślenia zebrać w formie wideo i tak powstał całkiem spory zestaw trailerów zatytułowanych Best of E3 2006 Awards.

Gry Motorsport, Formula One 06 i Heavenly Sword opóźnione!
Gry Motorsport, Formula One 06 i Heavenly Sword opóźnione!

Krystian Smoszna, 22 maja 2006, 09:15

David Reeves – szef europejskiego oddziału firmy Sony Computer Entertainment – zdradził redaktorom magazynu Computer & Video Games, że kilka gier, które prawdopodobnie miały pełnić rolę tytułów startowych dla konsoli PlayStation 3, ukaże się na rynku dopiero w przyszłym roku kalendarzowym.

Age of Empires III - nadchodzi nieznane
Age of Empires III - nadchodzi nieznane

Krystian Smoszna, 22 maja 2006, 08:07

Firma Ensemble Studios poinformowała przed kilkoma dniami, że zamierza opublikować kolejną łatkę do gry Age of Empires III. Oprócz kilku mniejszych poprawek, użytkownicy programu doczekają się również premierowej mapy, nazwanej The Unknown.