Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 maja 2006

Monster Madness pod skrzydłami SouthPeak Interactive
Monster Madness pod skrzydłami SouthPeak Interactive

eLKaeR, 7 maja 2006, 17:55

Swoistą interaktywną reklamę zaawansowanego silnika Reality Engine stanowić ma gra pt. Monster Madness, przygotowywana z myślą o komputerach osobistych klasy PC i konsolach Xbox 360. Odpowiedzialna zarówno za wspomnianą technologię, jak i za powstającą pozycję elektroniczno-rozrywkową firma Artificial Studios znalazła właśnie wydawcę, zainteresowanego wprowadzeniem „Potwornego Szału” na rynek.

Hitman: Blood Money - wspólnie z grą doczekamy się soundtracku

Jiker, 7 maja 2006, 17:29

26 maja doczekamy się wreszcie długo wyczekiwanej premiery gry Hitman: Blood Money. Natomiast cztery dni później będziemy mogli nabyć oficjalny soundtrack, zawierający 16 utworów pochodzących z wymienionej wyżej pozycji.

Nowe przygody Fenimore'a Fillmore'a mają wreszcie europejskiego wydawcę
Nowe przygody Fenimore'a Fillmore'a mają wreszcie europejskiego wydawcę

eLKaeR, 7 maja 2006, 15:55

Opracowywana przez hiszpańskie studio Revistronic gra Fenimore Fillmore's Revenge nareszcie znalazła swojego wydawcę. Kolejną, po m.in. Fenimore Fillmore: The Westerner, pecetową przygodówkę z tytułowym kowbojem w roli głównej wprowadzi na europejski rynek francuska firma Micro Application. Rozpoczęcie dystrybucji gotowego produktu na Starym Kontynencie nastąpi w drugiej połowie bieżącego roku.

Ugo Volt rodem z Portugalii - futurystyczna gra akcji z elementami przygodowymi
Ugo Volt rodem z Portugalii - futurystyczna gra akcji z elementami przygodowymi

eLKaeR, 7 maja 2006, 14:44

Zapewne w ciągu najbliższych kilku dni, w związku z targami E3 2006, dowiemy się więcej na temat debiutanckiego projektu portugalskiej firmy Move Interactive, noszącego nazwę Ugo Volt. Na razie przedstawiamy Szanownym Czytelnikom jedynie garść wstępnych informacji, dotyczących nadchodzącego produktu.

Osu! Tatakae! Ouendan! zostanie wydane w Europie?
Osu! Tatakae! Ouendan! zostanie wydane w Europie?

Jiker, 7 maja 2006, 12:35

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy doczekamy się europejskiej premiery jednej z najbardziej pokręconych gier na Nintendo DS. Jej japoński tytuł brzmi Osu! Tatakae! Ouendan!.

Hideo Kojima pracuje nad nową grą z serii Metal Gear Solid na konsolę PSP!

Jiker, 7 maja 2006, 11:47

Hideo Kojima pracuje nad nową grą z serii Metal Gear Solid, przeznaczoną na przenośną konsolę Sony PSP! I co ciekawe – nie będzie to ani kolejna karcianka, ani też program powiązany z Metal Gear Solid Graphic Novel. Kolejny MGS w wersji na PSP będzie grą akcji w najczystszej jej postaci.