Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 maja 2006

Poradnik: Condemned: Criminal Origins

Redakcja GRYOnline.pl, 24 maja 2006, 19:02

W poradniku do gry Condemned: Criminal Origins znajduje się opis wszystkich przygotowanych przez autorów etapów wraz z położeniem sekretnych przedmiotów.

Jaws Unleashed w sklepach
Jaws Unleashed w sklepach

Elrond, 24 maja 2006, 15:07

Przedstawiciele firmy Majesco poinformowali, iż płytki zawierające grę Jaws Unleashed zostały zapakowane w pudełka i wysłane do sklepów. Wersje gry przeznaczone dla konsol PS2 oraz Xbox powinny już być widoczne na półkach, natomiast posiadacze komputerów osobistych muszą poczekać do 6 czerwca aby zagłębić się w otchłanie morskie, gdzie wcielą się w tytułowe Szczęki.

Barbie ponownie w świecie gier, tym razem od Activision

Elrond, 24 maja 2006, 14:33

Przedstawiciele firmy Activision poinformowali o podpisaniu długoletniej umowy z korporacją Mattel, której przedmiotem jest możliwość stworzenia i wydania gier prezentujących, chyba najbardziej znaną lalkę na świecie, Barbie. Pierwsze tytuły powstałe w ramach tej współpracy powinny ujrzeć światło dzienne już tej jesieni.

Paradox Interactive opublikuje kolejne gry w systemie elektronicznej dystrybucji
Paradox Interactive opublikuje kolejne gry w systemie elektronicznej dystrybucji

Krystian Smoszna, 24 maja 2006, 13:14

Firma Paradox Interactive poinformowała dziś rano, że przymierza się do opublikowania w czerwcu dwóch gier za pośrednictwem serwisu GamersGate: Birth of America oraz Mount & Blade.

SEGA nadal inwestuje w anime – zapowiedziano Appleseed

Harpen, 24 maja 2006, 13:12

SEGA wydała oficjalne oświadczenie prasowe, w którym zakomunikowała, że na jej zlecenie studio DreamFactory tworzy obecnie grę o nazwie Appleseed (tytuł roboczy) powstającą na kanwie dzieła o tym samym tytule, stworzonego przez Masamune Shirowa (autora Ghost in the Shell i Dominion: Tank Police).

Dungeon Siege II: Broken World – czat z twórcami

Harpen, 24 maja 2006, 13:00

Na początku kwietnia przedstawiliśmy Wam pierwsze informacje tekstowo - graficzne nt. oficjalnego rozszerzenia Dungeon Siege II, noszącego podtytuł Broken World, ponieważ redaktorzy serwisu GameSpot mieli okazję ujrzeć grę w akcji. Kolejne szczegóły poznamy w najbliższy czwartek, dzięki witrynie GameSpy Arcade, która organizuje czat z twórcami gry – firmą Gas Powered Games.

Nintendogs: Dalmatian & Friends za niespełna miesiąc na kontynencie europejskim

eLKaeR, 24 maja 2006, 11:44

Jamniki, labradory i maleństwa z gatunku chihuahua były dotychczas jedynymi głównymi rasami psów, którym poświęcono trzy gry z bestsellerowej serii Nintendogs, dostępnej dla posiadaczy kieszonkowej konsoli Nintendo DS. Właśnie dowiedzieliśmy się, że nieoficjalne informacje sprzed miesiąca znalazły pokrycie w rzeczywistości, a więc do sklepów zmierza kolejna pozycja ze wspomnianego cyklu.

Sony nie mówi całej prawdy o tańszym modelu PS3?

Elrond, 24 maja 2006, 11:18

Wszyscy jeszcze dobrze mają w pamięci oficjalną informację firmy Sony, dotyczącą jej najnowszego dziecka, PS3, zaprezentowaną na tegorocznych targach E3. Niestety, "podział" na dwie wersje, różniące się nie tylko cenowo ale także "zawartościowo", zamiast spodziewanego zadowolenia wśród klientów, spowodował u nich niezłą frustrację.

Zmiana roku premiery Hero's Journey
Zmiana roku premiery Hero's Journey

eLKaeR, 24 maja 2006, 10:23

Po raz pierwszy o nadchodzącej grze z gatunku MMOcRPG pt. Hero's Journey pisaliśmy u schyłku jesieni Anno Domini 2004. Nieco później developerzy z Simutronics Corporation twierdzili, iż ich dzieło ujrzy światło dzienne w bieżącym roku. Niestety twórcy zostali zmuszeni do odsunięcia terminu premiery w przyszłość.

W Medal of Honor: Airborne pojawi się Jeep
W Medal of Honor: Airborne pojawi się Jeep

Krystian Smoszna, 24 maja 2006, 09:58

Willys Jeep – legendarny, amerykański samochód terenowy, pochodzący z czasów II wojny światowej – zostanie wykorzystany w najnowszej grze z cyklu Medal of Honor, zatytułowanej Airborne. Odpowiednie porozumienie w tej sprawie zostało zawarte pomiędzy koncernami Chrysler Group i Electronic Arts.

Plany Segi – 117 gier do marca 2007?
Plany Segi – 117 gier do marca 2007?

BK, 24 maja 2006, 09:55

Firma Sega ujawniła liczbę gier, jakie aktualnie tworzy, a które powinny zostać ukończone do marca 2007 roku. Ilość tytułów jest doprawdy niesamowita – mowa bowiem o 117 pozycjach na wszystkie dostępne konsole.

Wii będzie używać technologii VoiP?
Wii będzie używać technologii VoiP?

BK, 24 maja 2006, 09:46

Pojawiły się ciekawe plotki na temat nowych możliwości słynnego kontrolera nowej konsoli Nintendo. Będzie on służył jako… bezprzewodowy telefon! Co więcej, podobno Wii będzie też umożliwiać prowadzenie rozmów wideo!

Nintendo Wii w listopadzie za 999 PLN?
Nintendo Wii w listopadzie za 999 PLN?

BK, 24 maja 2006, 09:40

Wczoraj informowaliśmy was o możliwości zamówienia w zagranicznych sklepach internetowych gier na długo przed ich premierą i ciekawych wiadomościach, które można dzięki temu uzyskać. Jak się okazuje, również w Polsce dochodzi do tego typu sytuacji.

Przygodowa seria Atlantis powraca
Przygodowa seria Atlantis powraca

eLKaeR, 24 maja 2006, 09:32

Dotychczas seria Atlantis doczekała się czterech odsłon, aczkolwiek od wydania Atlantis Evolution minęły już prawie dwa lata. Na szczęście dla wszystkich pecetowych fanów przygodówek francuska firma Nobilis zamierza wypuścić kolejną część wspomnianego cyklu, oznaczoną rzymską piątką.

Top 10 gier w US (PC) (24/05/06)

Krystian Smoszna, 24 maja 2006, 08:45

Przedstawiamy osiemnaste notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowane przez kompanię NPD. Lista obejmuje programy sprzedane w okresie od 7 do 13 maja 2006 roku.