Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 maja 2006

Atari europejskim wydawcą sześciu gier firmy Namco Bandai

Piotr Doroń, 6 maja 2006, 15:01

Europejski oddział firmy Atari (dawne Infogrames) ogłosił wczoraj, iż zawiązał współpracę z japońskim koncernem Namco Bandai. Powyższy fakt sfinalizowano podpisując eksklusywną umowę wydawniczą. Efektem tych działań będzie europejska premiera sześciu gier wydanych wcześniej w Ameryce Północnej i Japonii na przenośne konsole firmy Nintendo.

Extraction Point pierwszym dodatkiem do gry F.E.A.R.

Piotr Doroń, 6 maja 2006, 14:36

Koncern Vivendi Universal Games ogłosił, iż rozpoczęto właśnie prace nad pierwszym oficjalnym dodatkiem do strzelaniny F.E.A.R. F.E.A.R.: Extraction Point, bo takim podtytułem zostanie obdarzony, ukaże się na rynku w okolicach października 2006 roku.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl zostanie zaprezentowany na E3

Piotr Doroń, 6 maja 2006, 10:51

Gra widmo, drugi Duke Nukem Forever – krótko mówiąc S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Prawdopodobnie wreszcie się doczekamy. Czego? Prezentacji na zbliżających się targach E3!

Także posiadacze PS2 i PSP pojeżdżą luksusowymi wozami w Test Drive Unlimited
Także posiadacze PS2 i PSP pojeżdżą luksusowymi wozami w Test Drive Unlimited

Radosław Grabowski, 6 maja 2006, 10:44

Już pojutrze użytkownicy systemu Xbox Live, posiadający zarazem konsolę Xbox 360, będą mogli pobrać wersję demonstracyjną dość dobrze zapowiadających się wyścigów samochodowych pt. Test Drive Unlimited. Tymczasem korporacja Atari oficjalnie ogłosiła, iż omawiana gra powstaje nie tylko z myślą o wspomnianym urządzeniu marki Microsoft i komputerach osobistych klasy PC.

Sprawę konsolowej wyłączności na nową grę z cyklu Call of Duty wyjaśnia pierwszy trailer, zapowiadający Call of Duty 3

Radosław Grabowski, 6 maja 2006, 08:44

Na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynął właśnie pierwszy trailer, zapowiadający grę Call of Duty 3. Po jego obejrzeniu właściwie wiemy już dokładnie, jak interpretować słowa dyrektora zarządzającego korporacji Activision, o których pisaliśmy wczoraj. Film kończy się bowiem ujawnieniem daty premiery (jesień bieżącego roku) i zaprezentowaniem docelowych platform sprzętowych.

Nowa gra akcji twórców BloodRayne nazywa się Sundown

Radosław Grabowski, 6 maja 2006, 07:44

Niestety ekipie z Terminal Reality nie było dane dokończyć ciekawy projekt o nazwie Demonik, aczkolwiek twórcy popularnej serii BloodRayne postanowili nie pozostawać w bezczynności i zabrali się za przygotowywanie innej gry akcji. Dotąd całe przedsięwzięcie trzymano w sekrecie, ale w obliczu zbliżających się targów E3 2006 zdecydowano o ujawnieniu pierwszych szczegółów na niniejszy temat.