Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 maja 2006

Czy na E3 naprawdę widzieliśmy Wii w akcji?

Maciej Myrcha, 20 maja 2006, 19:02

Pamiętacie zamieszanie po zeszłorocznych targach E3, kiedy to oskarżono Sony, iż tak naprawdę nie zaprezentowała PlayStation 3, a "udającego" ją PeCeta (szum wokół tech dema Killzone 2)? Tym razem "złe języki ludzkie, pomówienia" dosięgły dziecko Nintendo, Wii.

Ponad 7 milionów zadowolonych posiadaczy Pro Evolution Soccer

Maciej Myrcha, 20 maja 2006, 13:20

Przedstawiciele firmy Konami poinformowali, nie bez dumy oczywiście, iż sprzedaż gier spod znaku Pro Evolution Soccer przekroczyła w zeszłym roku fiskalnym granicę 7 milionów egzemplarzy. Jest to niewątpliwe duży sukces, który zapewne zostanie zapewne podwyższony przez zbliżające się wersje PES na Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Symantec opóźni premierę Visty?

Maciej Myrcha, 20 maja 2006, 11:43

Może brzmi to nieprawdopodobnie, ale teoretycznie sytuacja taka może mieć miejsce. Symantec, kojarzący się użytkownikom komputerów głównie oprogramowaniem antywirusowym, oskarżył giganta z Redmond o nielegalne wykorzystanie w Windows Vista technologii opatentowanych przez firmę Veritas, którą Symantec przejął w zeszłym roku.

Wii Sports jednak z trybem online
Wii Sports jednak z trybem online

Piotr Doroń, 20 maja 2006, 10:37

Katsuya Eguchi, człowiek stojący na czele zespołu odpowiedzialnego za gry Wii Sports oraz Animal Crossing Wii przygotowywane z myślą o konsoli Nintendo Wii, zdradził kilka nowych informacji na temat tej pierwszej. Informacje uzyskał serwis IGN.com, który przeprowadzil z Eguchim krótki wywiad.

W RE5 oraz DMC4 zagramy na zbliżających się targach Tokyo Game Show 2006?

Piotr Doroń, 20 maja 2006, 09:58

Niemiecki serwis internetowy Gamefront donosi, powołując się na swoich informatorów, że firma Capcom zaprezentuje podczas zbliżających się targów Tokyo Game Show 2006 (22-24 września) grywalne wersje gier Resident Evil 5 oraz Devil May Cry 4.

W Bioshock! zagrają również przyszli posiadacze PlayStation 3
W Bioshock! zagrają również przyszli posiadacze PlayStation 3

Piotr Doroń, 20 maja 2006, 09:25

Mamy świetną wiadomość dla przyszłych posiadaczy konsoli Sony PlayStation 3. Jak donosi ostatni numer brytyjskiego Official PlayStation Magazine, firma Take 2 Interactive zdecydowała się na oficjalne potwierdzenie informacji o planach wydania na tenże sprzęt gry Bioshock!