Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 maja 2006

Zapowiedziano drugi dodatek do Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Krooliq, 17 maja 2006, 15:30

Firmy Atari oraz Codemasters Online Gaming poinformowały, że zgodnie z wcześniejszymi planami, gra Dungeons & Dragons Online: Stormreach doczeka się kolejnego, drugiego dodatku. Będzie on nosić tytuł Twilight Forge, a jego premiera jest zaplanowana na lipiec bieżącego roku.

Gorące lato (i jesień) z Nintendo

Elrond, 17 maja 2006, 15:02

Jeśli należycie do fanów produktów sygnowanych logo Nintendo, a konkretnie konsol, zarówno przenośnych jak i stacjonarnych, produkowanych przez tę firmę, tegoroczne lato zapowiada się dla Was bardzo gorąco. Wbrew prognozom pogody, które straszą nas niskimi temperaturami i deszczami. Nintendo ma dla Was bowiem całkiem sporą listę tytułów, które umilą czas, jeśli przepowiadany deszcz spadnie.

Były prezes Infinium Labs oskarżony o "sztuczne" nabijanie cen akcji

Elrond, 17 maja 2006, 13:55

Wygląda na to, iż, były już, prezes firmy Infinium Labs, która miała zrewolucjonizować rynek elektronicznej rozrywki urządzeniem o nazwie Phatnom, postanowił sporo zarobić jeszcze przed debiutem konsoli. Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełdy oskarżyła Timothy'ego Robertsa o podbijanie cen akcji.

Spore zaatakuje również inne plaftormy sprzętowe - jakie konkretnie? Wszystkie!
Spore zaatakuje również inne plaftormy sprzętowe - jakie konkretnie? Wszystkie!

Krystian Smoszna, 17 maja 2006, 13:16

Jest już pewne, że Spore – najnowszy produkt Willa Wrighta, który jest odpowiedzialny za sukces gier z serii SimCity oraz The Sims – doczeka się konwersji na konsole. Poinformował o tym główny zainteresowany, który w trakcie zakończonej niedawno imprezy o nazwie E3, zwierzył się redaktorom serwisu GameSpy.

Zapowiedziano Universal Combat A World Apart: Episode 2

Elrond, 17 maja 2006, 12:19

Mniej więcej 2 tygodnie temu informowaliśmy Was o planach firmy 3000AD dotyczących wprowadzenia na rynek Universal Combat - The Legacy Edition, czyli kompilacji znakomitych futurystycznych symulacji kosmicznych. Ale fani gier spod znaku Universal Combat dostaną od 3000AD jeszcze jeden prezent.

Nie będzie Castlevanii na Wii?

Krooliq, 17 maja 2006, 10:42

Podczas gdy wielu producentów i wydawców zaczyna ostro pracować nad nowymi projektami przeznaczonymi na najnowszą konsolę Nintendo Wii i za chwilę nastąpi zapewne wyścig w zapowiadaniu kolejnych tytułów, twórcy cyklu Castlevania robią zupełnie coś odwrotnego.

Bust-A-Move na Nintendo Wii

Krooliq, 17 maja 2006, 10:00

Ostatni raz o grach z serii Bust-A-Move informowaliśmy Was w lutym bieżącego roku, przy okazji zapowiedzi Bust-A-Move Ghost, pozycji dedykowanej przenośnej konsoli PlayStation Portable. Dziś natomiast mamy wiadomość dotyczącą kolejnej odsłony omawianego cyklu.

Xbox 360 + napęd HD-DVD tańsze niż PlayStation 3?

Jiker, 17 maja 2006, 09:22

Szalenie interesujące informacje przekazał serwis GameIndustry.biz. Jego redaktorzy donoszą, powołując się na pewne brytyjskie źródła, że napęd HD-DVD, który powstaje aktualnie z myślą o konsoli Xbox 360, będzie bardzo tani. Na tyle tani, że na 360-tkę w połączeniu z owym urządzeniem wydamy mniej pieniędzy niż na PS3.

X-Men: The Official Game w sklepach
X-Men: The Official Game w sklepach

Krooliq, 17 maja 2006, 08:56

Fani bohaterów komiksów Marvel Entertainment mogą już zacząć zacierać ręce – wczoraj do amerykańskich sklepów trafiła kolejna produkcja z mutantami w roli głównej, nosząca tytuł X-Men: The Official Game. Program ukazał się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, Xbox, Xbox 360, GameCube, GameBoy Advance oraz Nintendo DS.

PS3 najcichszym z next-genów?

Jiker, 17 maja 2006, 08:49

Brytyjski, „gadżeciarski” magazyn T3 poinformował (za pośrednictwem swej strony internetowej), że najnowsza stacjonarna konsola firmy Sony będzie najcichszym urządzeniem nowej generacji służącym do grania w gry wideo.

Rush for Berlin w
Rush for Berlin w "złocie"

Krystian Smoszna, 17 maja 2006, 07:30

Przedstawiciele firmy Paradox Entertainment opublikowali wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym ogłoszono, że gra Rush for Berlin uzyskała „złoty” status i powędrowała do tłoczni.

Nowa edycja gry Call of Duty 2 dla użytkowników konsoli Xbox 360
Nowa edycja gry Call of Duty 2 dla użytkowników konsoli Xbox 360

Krystian Smoszna, 17 maja 2006, 06:55

Koncern Activision zapowiedział wydanie nowej wersji drugiej odsłony cyklu Call of Duty, która przeznaczona będzie dla użytkowników konsoli Xbox 360. Program noszący nazwę Call of Duty 2: Game of the Year Edition trafi do amerykańskich sklepów pod koniec maja.