Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2006, 10:00

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Bust-A-Move na Nintendo Wii

Ostatni raz o grach z serii Bust-A-Move informowaliśmy Was w lutym bieżącego roku, przy okazji zapowiedzi Bust-A-Move Ghost, pozycji dedykowanej przenośnej konsoli PlayStation Portable. Dziś natomiast mamy wiadomość dotyczącą kolejnej odsłony omawianego cyklu.

Ostatni raz o grach z serii Bust-A-Move informowaliśmy Was w lutym bieżącego roku, przy okazji zapowiedzi Bust-A-Move Ghost, pozycji dedykowanej przenośnej konsoli PlayStation Portable. Dziś natomiast mamy wiadomość dotyczącą kolejnej odsłony omawianego cyklu. Firma Majesco właśnie poinformowała, że zamierza wydać grę, której tytuł będzie brzmieć dość przewrotnie, mianowicie Bust-A-Move Revolution. A sama gra będzie przeznaczona, jak się zapewne domyślacie, na najnowszą konsolę Nintendo Wii.

Majesco nie zdradziło na razie żadnych szczegółów na temat nowego projektu. Wiadomo jedynie, że program ma wykorzystać wszelkie dobrodziejstwa jednego z atutów konsoli Nintendo Wii, czyli kontrolera.

Na koniec przypomnijmy, że Bust-A-Move to seria gier logicznych, którą w największym skrócie można określić jako klon nieśmiertelnego Tetrisa. Choć trzeba przyznać, że przez długie lata omawiany cykl solidnie zapracował na swój własny, rozpoznawalny styl. Więcej informacji na tema gier z tej serii znajdziecie na naszych łamach.