Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePSP
Okładka Bust-A-Move Deluxe (PSP)
OkładkaBust-A-Move Deluxe (PSP)

Bust-A-Move Ghost PSP

Bust-A-Move Deluxe

Bust-A-Move Deluxe jest grą logiczną, powstałą w laboratoriach firmy Taito. Produkt czerpie pełnymi garściami z innych tytułów ze smokami Bobem i Bubem w rolach głównych.

Logiczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bust-A-Move Ghost Premiera PSP

24marca2006

producent: Taito wydawca: Majesco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Bust-A-Move Deluxe jest grą logiczną, powstałą w laboratoriach firmy Taito. Produkt czerpie pełnymi garściami z innych tytułów ze smokami Bobem i Bubem w rolach głównych.

Gra toczy się na dwuwymiarowej planszy w kształcie prostokąta. Naszym zadaniem jest wystrzeliwanie z armaty kolorowych baniek mydlanych tak, by te połączyły się z dwoma innymi o tej samej barwie. Dzięki temu wszystkie trzy kulki znikną z wirtualnego pojemnika. By oczyścić pole widzenia, musimy postępować podobnie z pozostałymi bąbelkami, uczepionymi sufitu. Jeśli jesteśmy sprytni, wykorzystujemy fakt, że bańki wiszące pod tymi, do których strzelamy, także spadają w momencie, gdy trafiamy do celu.

Autorzy dzieła zaimplementowali w swojej produkcji cztery tryby rozgrywki. Pierwszy z nich - Running Launcher, wykorzystuje schemat opisany w poprzednim akapicie. Pozostałe trzy, czyli Mix ‘Em Up, Double Shot oraz Time Warp opierają się na podobnej zasadzie, co ich poprzednik, wprowadzając jednakże drobne modyfikacje, jak dodanie do akcji drugiej armaty czy dołożenie limitu czasowego. Dla urozmaicenia zabawy mamy również do czynienia z samoistnym obracaniem się pojemnika, a także z kulkami-duchami, które materializują się dopiero po odbiciu od sufitu. Fani cyklu Bust-A-Move ucieszą się z tego, że przewidziano dla nich ponad 1000 różnorodnych poziomów, a za wysokie zdobycze punktowe zostaną nagrodzeni dwoma bonusowymi postaciami, które dołączą do szóstki standardowych bohaterów.

Jeśli z kolei połączymy się ze znajomym za pośrednictwem sieci Wi-Fi, możemy rozgrywać emocjonujące pojedynki na losowej planszy, udowadniając przyjacielowi, kto opanował do perfekcji zdolność logicznego myślenia. Gra wpływa bowiem na świeżość naszego umysłu, ćwiczy umiejętność właściwego kojarzenia czy refleks. Jej głównym celem jest jednak odprężenie odbiorcy, co czyni za sprawą prostej w swej formie oprawy audiowizualnej.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Klasyfikacja PEGI Bust-A-Move Ghost

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Bust-A-Move Ghost Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB