Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 maja 2006

Konkurs związany z grą SpellForce 2

Elrond, 21 maja 2006, 17:49

Przedstawiciele firm JoWooD oraz Deep Silver przygotowali nie ladą gratkę dla fanów gry SpellForce 2. Gratką tą jest konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, można w nim wygrać m.in. figurkę Shadowsong, jeden z dziesięciu egzemplarzy SpellForce 2, jeden z dziesięciu plakatów gry lub jedną z 5 koszulek nawiązujących tematycznie do dzieła programistów z Deep Silver.

Epic Games będzie tworzyć gry na Nintendo Wii?

Jiker, 21 maja 2006, 17:33

Cliff Bleszinski, główny projektant Gears of War (jednej z najlepiej przyjętych gier tegorocznych targów E3) wypowiedział kilka ciepłych słów na temat koncernu Nintendo i jego najnowszych konsol. Informacje uzyskali redaktorzy serwisu Joystick.com, którzy przeprowadzili z Cliffem wyczerpujący wywiad.

Oprawa graficzna The Legend of Zelda: Twilight Princess ulegnie zmianie
Oprawa graficzna The Legend of Zelda: Twilight Princess ulegnie zmianie

Jiker, 21 maja 2006, 17:02

Redaktorzy magazynu Electronic Gaming Monthly przeprowadzili na łamach najnowszego numeru bardzo interesujący wywiad z Eiji Aunomą, producentem serii The Legend of Zelda. Jeden z ważniejszych pracowników Nintendo wypowiedział się m.in. na temat zmian, które zostaną wprowadzone do najnowszej edycji wymienionej wyżej serii, czyli The Legend of Zelda: Twilight Princess.

Brytyjska premiera handhelda GP2X
Brytyjska premiera handhelda GP2X

Elrond, 21 maja 2006, 16:09

Mniej więcej dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o planach europejskiej premiery konsoli przenośnej GP2X. Ten następca handhelda GP32, pierwszego projektu opartego na systemie Lunux, który sprzedał się w niezbyt imponującej liczbie 32,000 egzemplarzy (należy jednak podkreślić, iż bez żadnej kampanii marketingowej), jest już na rynku. PSP i DS - drżyjcie!

Poinformowano o pracach nad Mythic Wars
Poinformowano o pracach nad Mythic Wars

Elrond, 21 maja 2006, 15:35

Przedstawiciele rosyjskiej firmy wydawniczej, 1C, poinformowali, iż developer Ino-Co pracuje nad strategią turową osadzoną w klimatach fantasy, Mythic Wars. Gra łączyć ma klasyczną rozgrywkę strategiczną oraz oszałamiającą grafikę.

Halo 3 - opublikowano nowy kadr w wysokiej rozdzielczości

Jiker, 21 maja 2006, 10:22

Bungie, firma odpowiedzialna za serię strzelanin Halo oraz jej sukces, zdecydowała się na opublikowanie nowego zrzutu ekranowego w wysokiej rozdzielczości, przedstawiającego najnowszą, trzecią część serii. Mimo, że pochodzi on z zaprezentowanego w trakcie targów E3 trailera warto się z nim zapoznać. Ujrzymy na nim bowiem Master Chiefa w pełnej jego krasie.