Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2006, 17:02

autor: Jiker

Oprawa graficzna The Legend of Zelda: Twilight Princess ulegnie zmianie

Redaktorzy magazynu Electronic Gaming Monthly przeprowadzili na łamach najnowszego numeru bardzo interesujący wywiad z Eiji Aunomą, producentem serii The Legend of Zelda. Jeden z ważniejszych pracowników Nintendo wypowiedział się m.in. na temat zmian, które zostaną wprowadzone do najnowszej edycji wymienionej wyżej serii, czyli The Legend of Zelda: Twilight Princess.

Redaktorzy magazynu Electronic Gaming Monthly przeprowadzili na łamach najnowszego numeru bardzo interesujący wywiad z Eiji Aunomą, producentem serii The Legend of Zelda. Jeden z ważniejszych pracowników Nintendo wypowiedział się m.in. na temat zmian, które zostaną wprowadzone do najnowszej edycji wymienionej wyżej serii, czyli The Legend of Zelda: Twilight Princess (GCN, Wii – premiera tej jesieni).

Przypomnijmy, że w grze wcielimy się jak zwykle w Linka, natomiast fabularnie podzielona będzie ona na dwa duże etapy. Pierwszy z nich powiązany będzie ze znanym wszystkim fanom światem Hyrule. Drugi z kolei będzie nierozerwalnie połączony z mroczną, alternatywną wersją tego pierwszego, określoną mianem Twilight Realm, gdzie wcielimy się w tajemniczego Midnę (Link przybierze postać wilka, na którym podróżować będzie Midna). Rozgrywka polegać będzie na naprzemiennym odwiedzaniu obu światów.

Właśnie drugiej z wymienionych krain dotyczyć będzie największa z zapowiadanych zmian. Podziwiając screenshoty prezentujące oprawę graficzną The Legend of Zelda: Twilight Princess mogliśmy zauważyć, że Twilight Realm przedstwiany jest tylko w odcieniach szarości, mających podkreślić panujące tam zło. Aunoma ogłosił, że kolorystyka ulegnie jednak zmianie – świat zostanie sugestywnie podkolorowany, a użyte barwy nie będą z pewnością należącymi do grona tych ciepłych. Czekamy na pierwsze zrzuty ekranowe prezentujące nowy wygląd omawianej krainy.

Oprawa graficzna The Legend of Zelda: Twilight Princess ulegnie zmianie - ilustracja #1

Z tym widokiem już się żegnamy.

Więcej informacji na temat The Legend of Zelda: Twilight Princess znajdziecie przeglądając materiały zgromadzone na łamach naszego serwisu:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.