Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2006, 10:51

autor: Piotr Doroń

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl zostanie zaprezentowany na E3

Gra widmo, drugi Duke Nukem Forever – krótko mówiąc S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Prawdopodobnie wreszcie się doczekamy. Czego? Prezentacji na zbliżających się targach E3!

Gra widmo, drugi Duke Nukem Forever – krótko mówiąc S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Prawdopodobnie wreszcie się doczekamy. Czego? Prezentacji na zbliżających się targach E3!

Tyle można wywnioskować z oświadczenia, wystosowanego wczoraj przez ukraińskie studio GSC Game World, będące producentem wymienionego wyżej programu. Informacja ta potwierdzona została również przez przedstawicieli światowego wydawcy S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, koncernu THQ. Poinformowali oni ponadto, że pokaz niemal ukończonej już pozycji odbędzie się na terenie ich stanowiska.

Przypomnijmy, że przed trzema miesiącami te same osoby przekazały mediom wiadomość, że premiera S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl nastąpi najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2007 roku. Miejmy nadzieję, że w trakcie prezentacji poznamy oficjalną i finalną datę wydania tej pozycji.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej