Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2006, 16:41

Lara Croft w Polsce

W dniach 2-3 czerwca fani serii Tomb Raider będą mieli okazję spotkania na żywo z Karima Adebibe – modelką wcielającą się w postać Lary Croft. Karima weźmie udział w serii spotkań promocyjnych z prasą i fanami, w trakcie których. jak zapowiada organizator tej wizyty, firma Cenega Poland, nie zabraknie wielu atrakcji i niespodzianek.

W dniach 2-3 czerwca fani serii Tomb Raider będą mieli okazję spotkania na żywo z Karima Adebibe – modelką wcielającą się w postać Lary Croft. Karima weźmie udział w serii spotkań promocyjnych z prasą i fanami, w trakcie których, jak zapowiada organizator tej wizyty, firma Cenega Poland, nie zabraknie wielu atrakcji i niespodzianek.

Lara Croft w Polsce - ilustracja #1

Co oczywiste, wizyta Karimy Adebibe związana jest z zaplanowaną na koniec tego tygodnia polską premierą Tomb Raider: Legenda. Ze swojej strony dodam, że w naszych newsach (i nie tylko!) już wkrótce znajdziecie pełne zestawienie informacji o tym kiedy i gdzie będzie można spotkać Karimę.

Lara Croft w Polsce - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tomb Raider: Legenda

Tomb Raider: Legenda