Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2006, 23:28

Pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars

W Internecie pojawiły się pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars – kolejnej odsłony legendarnego cyklu gier wojennych, który został zapoczątkowany przez Westwood Studios w 1995 roku.

W Internecie pojawiły się pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars – kolejnej odsłony legendarnego cyklu gier wojennych, który został zapoczątkowany przez Westwood Studios w 1995 roku.

Pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars - ilustracja #1

Musiało minąć ponad pięć lat, aby koncern Electronic Arts zdecydował się powrócić z serią do korzeni. Bractwo Nod dowodzone przez psychopatycznego Kane’a po raz kolejny stanie do walki z siłami GDI (Global Defense Initiative). Trzecia wojna o Tiberium – zieloną substancję pochodzenia pozaziemskiego – wybuchnie w 2047 roku.

Pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars - ilustracja #2

Autorzy przygotowali wiele niespodzianek dla najbardziej wytrwałych fanów serii. Powrócą znane i lubiane jednostki (Mamooth Tank, Orca, Stealth Tank oraz Commando), pomiędzy misjami zobaczymy znane z pierwowzoru przerywniki filmowe. Pojawią się też nowości – oprócz GDI i Nod, do walki stanie trzecia frakcja. Przedstawiciele koncernu Electronic Arts nie chcą na razie zdradzić, czego możemy się spodziewać. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być zorganizowana grupa mutantów, która dała się już we znaki użytkownikom Command & Conquer: Tiberian Sun.

Pierwsze obrazki z Command & Conquer 3: Tiberium Wars - ilustracja #3

Gra Command & Conquer 3: Tiberium Wars zostanie zaprezentowana na tegorocznych targach E3. Miejmy nadzieję, że już za kilkanaście godzin wszystko stanie się jasne.

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej