Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2006, 19:14

autor: Elrond

Warhammer Online: Age of Reckoning również na Xbox 360?

Wczoraj na łamach GOLa mogliście przeczytać relację naszego redaktora, który na tegorocznych targach E3 miał okazję przyjrzeć się bliżej grze Warhammer Online: Age of Reckoning. Firma Mythic Entertainment na swoim stoisku umożliwiła odwiedzającym rozgrywkę we wspomniany tytuł - można się było zmierzyć m.in. z developerami Warhammera.

Wczoraj na łamach GOLa mogliście przeczytać relację naszego redaktora, który na tegorocznych targach E3 miał okazję przyjrzeć się bliżej grze Warhammer Online: Age of Reckoning. Firma Mythic Entertainment na swoim stoisku umożliwiła odwiedzającym rozgrywkę we wspomniany tytuł - można się było zmierzyć m.in. z developerami Warhammera. Jednak wśród postaci widocznych na ekranie jedna była szczególna - a raczej gracz ją prowadzący.

Nie obsługiwał on bowiem ani myszy ani klawiatury, zamiast tego w jego rękach zobaczyć można było ... kontroler Xboxa 360! Oczywiście mogli to zobaczyć nieliczni, którzy mieli dostęp do "tajnego" pomieszczenia na zapleczu stoiska Mythic. Co ciekawe, wersja na konsolę Microsoftu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, a jak donoszą źródła zbliżone do Mythic, przystosowanie gry do Xboxa 360 zajęło developerom sześć tygodni. Jak powiedział jeden z pracowników Mythica, "to o czym mówi Microsoft [koncepcja Live everywhere wspomniana przez Gates], nasza firma wciela w życie."

Wygląda więc na to, iż możliwość pojawienia się na rynku Warhammer Online: Age of Reckoning w wersji na Xboxa 360 jest coraz bardziej prawdopodobna.

Ostatnia aktualizacja: 2006-05-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.