Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2006, 12:08

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

NCsoft na targach E3

W gronie wystawców prezentujących swe produkty na zbliżających się targach E3, znajdzie się również korporacja NCsoft, która właśnie opublikowała listę tytułów, z którymi pojawi się w Los Angeles. Na tegorocznym Expo firma będzie obchodzić również pięciolecie swojej obecności na rynku północnoamerykańskim. Zobaczmy więc co nasza GOLowa reprezentacja ujrzy na stoisku NCsoftu.

W gronie wystawców prezentujących swe produkty na zbliżających się targach E3, znajdzie się również korporacja NCsoft, która właśnie opublikowała listę tytułów, z którymi pojawi się w Los Angeles. Na tegorocznym Expo firma będzie obchodzić również pięciolecie swojej obecności na rynku północnoamerykańskim. Zobaczmy więc co nasza GOLowa reprezentacja ujrzy na stoisku NCsoftu, a będzie na co popatrzeć, bowiem oprócz znanych już wcześniej tytułów, pojawi się nowa gra, Aion.

  • Tabula Rasa - połączenie szybkiej akcji rodem z shooterów oraz elementów gier RPG, sygnowane nazwiskiem weterana przemysłu rozrywki elektronicznej, Richarda Garriota, dobrze rokuje na przyszłość, gry oczywiście. Dzięki Niezapisanej Tablicy będziemy mieli okazję wzięcia udziału w międzygalaktycznej przygodzie oraz zaznaczenia swojej obecności w bitwach na wielką skalę.
  • Aion - nowy członek wielkiej rodziny MMO. Tym razem akcja przenosi nas w przestrzeń kosmiczną, z zapierającymi dech w piersiach efektami graficznymi oraz rozgrywką oferującą niespotykaną dotąd swobodę eksploracji świata przez graczy.
  • Dungeon Runners - pozycja przeznaczona dla wrogów światła dziennego i miłośników przedzierania się przez labirynty podziemnych korytarzy. Akcja w najczystszej postaci, tak krótko można scharakteryzować tę grę.
  • Exteel - ten MMO oferuje graczom ogromne i zapierające dech w piersiach bitwy pomiędzy robotami. Przenosimy się do świata ogarniętego wojną, w którym niedobitki z poprzednich bitew walczą między sobą o przetrwanie.
  • Guild Wars Factions - pierwsze, pełnoprawne rozszerzenie popularnej gry MMORPG, Guild Wars. Wśród nowości znajdziemy m.in. egzotyczne lokacje (olbrzymie świątynie zbudowane na plecach gigantycznych żółwi, tunele wyrzeźbione w „morzu” nefrytu), dwie profesje (Zabójca, Rytualista), 25 umiejętności czy rozbudowane opcje związane z trybami Cooperative oraz PvP.
  • Auto Assault - ten MMOPRG rzucający nas w postapokaliptyczną przyszłość swój komercyjny debiut odnotował 13 kwietnia tego roku. Doskonały produkt dla graczy uwielbiających walki prowadzone przy wykorzystaniu futurystycznych pojazdów, w klimatach rodem z filmów serii Mad Max.