Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2006, 07:50

Akella na targach E3

Kolejnym wydawcą, który zdecydował się pochwalić swoim udziałem na zbliżających się wielkimi krokami targach E3, jest firma Akella. Rosjanie zamierzają zaprezentować sześć tytułów ze swojego katalogu, w tym zapowiedzianą niedawno trzecią odsłonę cyklu Disciples.

Kolejnym wydawcą, który zdecydował się pochwalić swoim udziałem na zbliżających się wielkimi krokami targach E3, jest firma Akella. Rosjanie zamierzają zaprezentować sześć tytułów ze swojego katalogu, w tym zapowiedzianą niedawno trzecią odsłonę cyklu Disciples oraz całkowicie nowy produkt - Showdown: Scorpion.

Akella na targach E3 - ilustracja #1

Wśród gier, jakie znajdą się na stoisku firmy w dniach 10-12 maja, zobaczymy:

  • Disciples III
  • Hard to be a God
  • Heavy Duty
  • Showdown: Scorpion
  • Swashbucklers: Blue & Grey
  • PT-Boats: Knights of the Sea

Oprócz wyżej wymienionych tytułów, na targach E3 pokazane zostaną dwie kolejne gry, które w swojej ofercie mają Rosjanie. Mowa tu o programach Age of Pirates i Captain Blood. Te produkcje zostaną jednak zaprezentowane na stoisku firmy Playlogic.

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej

gry