Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2006, 08:21

JoWood na targach E3 2006

Już wkrótce otwarta zostanie część ekspozycyjna najważniejszej imprezy branżowej roku, targów E3. Wystawcy od dawna przygotowują się do tego wydarzenia, o czym najlepiej świadczy przypadek firmy JoWood. Przedstawiciele koncernu ujawnili właśnie listę gier, jakie zostaną pokazane podczas majowej imprezy.

Dokładnie za miesiąc otwarta zostanie część ekspozycyjna najważniejszej imprezy branżowej roku, targów E3. Wystawcy od dawna przygotowują się do tego wydarzenia, o czym najlepiej świadczy przypadek firmy JoWood. Przedstawiciele koncernu ujawnili właśnie listę gier, jakie zostaną pokazane podczas majowej imprezy.

JoWood na targach E3 - ilustracja #1
Gra Gothic III była obecna podczas ubiegłorocznej edycji targów E3.

JoWood koncentruje się nad dwoma tytułami: Gothic 3 oraz The Guild 2. Oba programy zadebiutują na rynku w drugiej połowie bieżącego roku. Oprócz tego pokazane zostaną trzy programy, których premiery możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Wśród nich znajdziemy Dogs of War (pierwsza gra firmy dystrybuowana w formie epizodów), oficjalny dodatek do Panzer Elite Action, zatytułowany Shifting Dune oraz kolejną odsłonę cyklu SpellForce.

Targi E3 rozpoczną się 9 maja od licznych konferencji. Dzień później do części ekspozycyjnej zostaną wpuszczeni wszyscy zaproszeni goście. Podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym roku, także teraz możecie liczyć na bezpośrednie relacje z pola bitwy. Do Los Angeles polecą bowiem nasi specjalni wysłannicy.

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej

gry