Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2006, 13:30

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Dodatek do Star Wars: Empire At War w drodze?

Wielbiciele Gwiezdnych Wojen ciągle czekają na łatkę oraz edytor map do gry Star Wars: Empire At War. W dniu wczorajszym Darth Torpid, przedstawiciel studia Petroglyph poinformował, że zarówno patch, jak i narzędzie dla twórców lokacji pojawią się w sieci już wkrótce.

Wielbiciele Gwiezdnych Wojen ciągle czekają na łatkę oraz edytor map do gry Star Wars: Empire At War. W dniu wczorajszym Darth Torpid, przedstawiciel studia Petroglyph poinformował, że zarówno patch, jak i narzędzie dla twórców lokacji, pojawią się w sieci już wkrótce.

Pliki muszą zostać doszlifowane, ale zajmie to co najwyżej kilka dni, zatem materiały będziemy mogli pobrać jeszcze przed targami E3. Okazuje się bowiem, że impreza, która w przyszłym tygodniu zawładnie całą branżą elektroniczną, jest ważnym punktem również w tegorocznym planie duetu LucasArtsPetroglyph.

Dodatek do Star Wars: Empire At War w drodze? - ilustracja #1

 

Na Electronic Entertainment Expo najprawdopodobniej zaprezentowany zostanie pierwszy dodatek do Empire At War. Choć pan Torpid nie stwierdził tego otwarcie, to z jego ostatnich wypowiedzi jasno wynika, iż studio, w którym pracuje, zajmuje się tworzeniem rozszerzenia. Na oficjalne oświadczenie prasowe w tej sprawie przyjdzie nam jednakże poczekać jeszcze kilka dni – co najmniej do 10 maja, kiedy to w hali Convention Center rozpocznie się najbardziej elektryzująca wystawa w świecie wirtualnej rozrywki.