Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2006, 15:02

autor: Vercetti

Cryostasis – horror na… kole podbiegunowym

Ukraińska firma Action Forms zapowiedziała dzisiaj nową strzelankę, zatytułowaną roboczo Cryostasis: Sleep of Reason. FPS utrzymany w klimacie horrorów przeniesie nas do roku 1968 i pozwoli wcielić się w postać Alexandra Nesterova, rosyjskiego meteorologa.

Ukraińska firma Action Forms zapowiedziała dzisiaj nową strzelankę, zatytułowaną roboczo Cryostasis: Sleep of Reason. FPS utrzymany w klimacie horrorów przeniesie nas do roku 1968 i pozwoli wcielić się w postać Alexandra Nesterova, rosyjskiego meteorologa. Zadaniem badacza zjawisk pogodowych będzie wydostanie się z niebezpiecznego obszaru koła podbiegunowego, a uczyni to na pokładzie starego, wysłużonego statku.

Cryostasis – horror na… kole podbiegunowym - ilustracja #1

Na naszego bohatera czekać będzie dziesięć etapów rozgrywki, na których spotka się z piętnastoma rodzajami bestii, pełniącymi rolę głównych przeciwników. By rozprawić się z wrogami, Alexander użyje ośmiu broni, zgodnych z realnymi odpowiednikami. Najciekawiej przedstawia się jednak opcja Mental Echo, dzięki której Nesterov przeniesie się do umysłów siedmiu postaci. Zagłębiając się w ich pamięć, będzie mógł naprawić błędy, które neutralni osobnicy popełnili w swej niejasnej przeszłości. Być może w ten sposób meteorolog uratuje się przed śmiercią.

Cryostasis – horror na… kole podbiegunowym - ilustracja #2

Grafika Cryostasis oparta zostanie o autorski silnik AtmosFear 2.0, którego cechy możecie obejrzeć na załączonych obrazkach. Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze daty premiery nadchodzącej produkcji, jednak spodziewamy się, że wkrótce programiści zdradzą nam na ten temat nieco więcej informacji.

Cryostasis – horror na… kole podbiegunowym - ilustracja #3