Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 kwietnia 2006

Nadciąga dodatek do Sphere, Dreamland

Elrond, 15 kwietnia 2006, 17:38

Sphere, produkcja z gatunku MMORPG, stworzona przez naszych wschodnich sąsiadów, doczeka się dodatku. Nosi on nazwę Dreamland i zawiera m.in. system wysp, które gracze mogą zakupić, ulepszoną grafikę, nowe potwory, rozszerzone możliwości handlu a także specjalne statystyki. Niespodzianką dla graczy mają być także nowe, magiczne artefakty oraz możliwość zmian w charakterystyce postaci.

The Legend of Ares - kolejny zawodnik w drużynie MMORPG
The Legend of Ares - kolejny zawodnik w drużynie MMORPG

Elrond, 15 kwietnia 2006, 15:49

Pod koniec tego roku firma MGame ma zamiar zaprosić amerykańskich (na razie) graczy do odwiedzin świata gry The Legend of Ares. Dzięki temu MMORPGowi będziemy mogli wcielić się w członków jednej z dwóch, zwalczających się frakcji występujących w grze, Holy Empire lub Religious Alliance, które usiłują przejąć kontrolę nad światem.

Szczegóły God Hand
Szczegóły God Hand

Elrond, 15 kwietnia 2006, 15:14

Przedwczoraj po raz pierwszy zasygnalizowaliśmy tworzenie przez firmę Clover Studio kolejnej gry przeznaczonej na konsolę PS2, God Hand. Dzisiaj wiemy o niej nieco więcej, mamy także kilka screenów do zaprezentowania.

Nowa wersja Another World już dostępna
Nowa wersja Another World już dostępna

Krystian Smoszna, 15 kwietnia 2006, 15:04

W tym roku gra Another World (znana również pod nazwą Out of this World) obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji, członkowie francuskiej firmy Magic Productions postanowili przygotować odświeżoną wersję wielkiego hitu, która oferuje poprawioną oprawę wizualną.

Multimodal Multi Player Tabletop Gaming - rewolucja w rozrywce?
Multimodal Multi Player Tabletop Gaming - rewolucja w rozrywce?

Krystian Smoszna, 15 kwietnia 2006, 11:23

Od kilkunastu dni dostępny jest w sieci film, prezentujący możliwości nowego urządzenia, które w zasadniczy sposób zmienia filozofię rozgrywki w gry komputerowe. Opracowana przez oddział badawczy koncernu Mitsubishi maszyna, pozwala na przykład na zabawę w WarCraft III: Reign of Chaos bez użycia myszy...

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do beta-testów Dungeon Runners
Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do beta-testów Dungeon Runners

Krystian Smoszna, 15 kwietnia 2006, 09:18

Zgodnie z obietnicą złożoną w połowie ubiegłego miesiąca, koncern NCsoft rozpoczął wczoraj przyjmowanie zgłoszeń do zamkniętych beta-testów gry o nazwie Dungeon Runners.