Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2006, 09:18

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do beta-testów Dungeon Runners

Zgodnie z obietnicą złożoną w połowie ubiegłego miesiąca, koncern NCsoft rozpoczął wczoraj przyjmowanie zgłoszeń do zamkniętych beta-testów gry o nazwie Dungeon Runners.

Zgodnie z obietnicą złożoną w połowie ubiegłego miesiąca, koncern NCsoft rozpoczął wczoraj przyjmowanie zgłoszeń do zamkniętych beta-testów gry o nazwie Dungeon Runners.

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do beta-testów Dungeon Runners - ilustracja #1

Wszyscy zainteresowani pomocą w wykrywaniu błędów, powinni udać się na oficjalną stronę gry i wypełnić znajdujący się tam formularz. Przedstawiciele firmy NCsoft będą dobierać użytkowników do testów w zależności od aktualnych potrzeb, dlatego nie należy załamywać rąk, jeśli nie zostaniemy wybrani od razu – zawsze istnieje szansa, że nasza kandydatura będzie zaakceptowana w późniejszym terminie. Beta-testy rozpoczną się 1 maja bieżącego roku.

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do beta-testów Dungeon Runners - ilustracja #2

Dungeon Runners to niniejsza pozycja należy do gatunku cRPG, ale jej twórcy (wzorem chociażby autorów serii Diablo) położyli spory nacisk na dynamiczną akcję. Natomiast rozgrywka toczy się za pośrednictwem sieci internetowych serwerów, a każdy użytkownik zostanie zmuszony do uiszczania za dostęp do nich opłaty abonamentową. Standardowo przed rozpoczęciem właściwej zabawy tworzymy bohatera (wybór spośród szeregu typowych dla realiów fantasy profesji – np. wojownik, mag i złodziej), czyli naszego reprezentanta w świecie Dungeon Runners. Oczywiście awanturnik ów rozwija się dzięki zdobywanym (m.in. poprzez zabijanie napotkanych potworów) punktom doświadczenia, aczkolwiek na stawanie się potężniejszym pozwalają mu też znajdowane w trakcie rozgrywki przedmioty. Wirtualną rzeczywistość możemy przemierzać zarówno w samotności, jak i w drużynie – działanie zespołowe sprawia, że każde z ponad pięćdziesięciu głównych zadań, wyznaczonych przez autorów w ramach scenariusza, staje się nieco łatwiejsze.

Więcej informacji na temat Dungeon Runners znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier, do której lektury gorąco zachęcamy.