Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2007, 13:44

Zestawienie nowych tytułów z serii Super$eller

Znamy już pełne zestawienie nowych tytułów, które 23 marca dołączą do wydawanej przez Cenega Poland serii wydawniczej Super$eller.

Znamy już pełne zestawienie nowych tytułów, które 23 marca dołączą do wydawanej przez Cenega Poland serii wydawniczej Super$eller.

Zestawienie nowych tytułów z serii Super$eller - ilustracja #1

Age of Empires: Edycja Kolekcjonerska

W skład tej edycji wejdą 4 gry w całości przetłumaczone na język polski: Age of Empires I, dodatek Age of Empires: Rise of Rome, Age of Empires II: The Age of Kings, dodatek Age fo Empires II: The Conquerors. Obok tego na płycie znajdzie się również oficjalna ścieżka dźwiękowa ze wspomnianych tytułów.

Zestawienie nowych tytułów z serii Super$eller - ilustracja #2

Age of Mythology: Złota Edycja

Obok podstawowej wersji gry w skład Złotej Edycji wchodzi dodatek The Titans. Gry na potrzeby serii Super$eller zostały po raz pierwszy przetłumaczone na język polski

Zestawienie nowych tytułów z serii Super$eller - ilustracja #3

Commandos: Strike Force

W tym wypadku warto zaznaczyć, że ten tytuł zostanie wydany z najnowszym patchem 1.02, który znacznie poprawia mechanizmy rozgrywki.

Zestawienie nowych tytułów z serii Super$eller - ilustracja #4

Prince of Persia: Dwa Trony

Także i ten tytuł, wg. zapowiedzi wydawcy w serii Super$eller zostanie wydany wraz z poprawkami, które eliminują problemy ze stabilnością gry.

Przypomnijmy dla porządku, że sugerowana cena detaliczna gier wydawanych w serii Super$eller wynosi 49,90 zł. Więcej informacji na temat każdej z tych gier znajdziecie jak zawsze w naszej Encyklopedii.