Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 marca 2007

Już wkrótce nowe gry w ramach Steam

eLKaeR, 11 marca 2007, 16:16

Za pośrednictwem systemu Steam rozprowadzane są teraz nie tylko gry odpowiedzialnej za niego firmy Valve Corporation (np. pozycje spod znaku Half-Life 2), ale też dzieła z innych elektroniczno-rozrywkowych stajni (m.in. Medievel II: Total War i Sid Meier's Civilization IV). Zgodnie z najświeższymi doniesieniami, już wkrótce w sieciowym katalogu pojawi się sporo nowych i dość ciekawych produktów.

Rebellion przejmuje studio Archera MacLeana

eLKaeR, 11 marca 2007, 15:44

Niespełna pięćdziesięciotysięczne angielskie miasto Banbury było dotąd siedzibą placówki koncernu Ignition Entertainment, znanej niegdyś jako Awesome Developments. Studio to założył Archer MacLean – twórca m.in. International Karate + (rok wydania: 1987). Teraz ekipa developerska z Banbury ma jednak nowego właściciela.

Luminous Arc nie tylko w Japonii
Luminous Arc nie tylko w Japonii

eLKaeR, 11 marca 2007, 15:15

Dalekowschodni klienci mogą już od trzech dni nabyć grę, zatytułowaną Luminous Arc i zadedykowaną kieszonkowej konsoli Nintendo DS. Właśnie ogłoszono, że w przyszłości pozycja owa będzie dostępna nie tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni, ponieważ korporacja Atlus przetłumaczy ją na język angielski i wprowadzi do sklepów w Stanach Zjednoczonych. Nastąpi to jeszcze w bieżącym roku.

Ogłoszono datę premiery i cenę Shivering Isles na X360
Ogłoszono datę premiery i cenę Shivering Isles na X360

Metatron, 11 marca 2007, 09:03

Firma Bethesda ogłosiła datę premiery i cenę Shivering Isles, dodatku do The Elder Scrolls IV: Oblivion w wersji na X360. Będzie można go pobrać za pośrednictwem Xbox LIVE Marketplace już 26 marca.

Microsoft ograniczy prace nad wsteczną kompatybilnością dla X360

Metatron, 11 marca 2007, 08:50

Podczas imprezy Game Developers Conference Chris Satchell, przedstawiciel Microsoftu, zapowiedział, że w bieżącym roku firma będzie stopniowo ograniczała prace nad zapewnieniem wstecznej kompatybilności konsoli X360 z grami ze starego Xboksa.

Kolejne szczegóły na temat Forzy Motorsport 2
Kolejne szczegóły na temat Forzy Motorsport 2

Metatron, 11 marca 2007, 08:39

Fani gier wyścigowych posiadający X360 z niecierpliwością oczekują na premierę gry Forza Motorsport 2, która jest tym dla konsoli Microsoftu, czym seria Gran Turismo dla PlayStation. Twórcy starają się stopniowo podsycać apetyt graczy, odpowiednio dawkując coraz bardziej szczegółowe informacje na temat nadchodzącego tytułu. Oto kolejne z nich.