Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 marca 2007

Poradnik: Gotowe na wszystko

Redakcja GRYOnline.pl, 7 marca 2007, 17:22

Poradnik do „Gotowych na wszystko” zawiera opis przejścia każdego z dwunastu odcinków. Poza obowiązkowymi, zawartych jest w nim też duża część dodatkowych czynności pozwalających niekiedy poznać lepiej tajemnice sąsiadów z Wisteria Lane. A Bree, Lynette, Edie, Daniel, Frank i cała reszta już na pierwszy rzut oka wydają się mieć bardzo barwne życiorysy.

Rare obiecuje rozwój marki Viva Pinata
Rare obiecuje rozwój marki Viva Pinata

Vercetti, 7 marca 2007, 16:50

Viva Pinata, jeden z najbardziej nowatorskich tytułów, jakie ukazały się w ubiegłym roku na konsoli Xbox 360, pomimo sprzedaży na średnim poziomie zebrał wiele ciepłych słów zarówno od środowiska krytyków, jak i od samych graczy. Z tego też powodu producent dzieła, studio Rare przez co najmniej dwa lub trzy najbliższe lata zamierza rozwijać wspomnianą markę.

Sony otwarte na ewentualne zmiany w padzie Six Axis

Jiker, 7 marca 2007, 16:14

Rozpoczęcie współpracy z firmą Immersion, o czym pisaliśmy przed kilkoma dniami, otworzyło usta szefom koncernu Sony w kwestii wibracji oraz ewentualnych zmian w padzie Six Axis – integralnej części konsoli PlayStation 3. Jednym z nich jest Jack Tretton, prezes amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment.

Titan Quest: Immortal Throne w amerykańskich sklepach
Titan Quest: Immortal Throne w amerykańskich sklepach

Vercetti, 7 marca 2007, 16:10

Immortal Throne, pierwszy dodatek do jednej z najciekawszych gier cRPG ubiegłego roku, Titan Questa, trafił dziś do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Taką wiadomość podał wydawca produktu, koncern THQ, który jednocześnie ustalił cenę amerykańskiej wersji dzieła na $29.99.

Paradox przygotowuje dla nas istny Armageddon
Paradox przygotowuje dla nas istny Armageddon

Vercetti, 7 marca 2007, 15:45

Grupa Paradox Interactive, znana przede wszystkim ze stworzenia serii Europa Universalis, ujawniła, że w jej siedzibie powstaje pierwszy booster pack do gry Doomsday, będącej rozszerzeniem strategii turowej Hearts of Iron 2. Nowy projekt nosi niewinną nazwę Armageddon, a jego premiera planowana jest jeszcze na marzec.

Tytuły JoWooDa dostępne w ofercie Metaboli

bartek, 7 marca 2007, 14:47

Znany i lubiany producent gier, firma JoWooD, podpisał bardzo korzystny kontrakt z Metaboli – jednym z największych dystrybutorów sieciowych, operującym na terenie Francji, Niemiec, Anglii, Kanady oraz Włoch. Co w tym takiego korzystnego? Już śpieszę z odpowiedzią. Otóż, od dnia dzisiejszego w ofercie Metaboli znajdą się tytuły ze stajni JoWooD m.in. Gothic 3, Spellforce 2, czy też The Guild 2

Paradox Interactive organizuje konkurs związany z grą Europa Universalis III
Paradox Interactive organizuje konkurs związany z grą Europa Universalis III

Basza, 7 marca 2007, 14:23

Od 9 lutego bieżącego roku mieszkańcy naszego kraju mogą już grać w polską wersję najnowszej produkcji studia Paradox Interactive o nazwie Europa Universalis III. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by dzięki tej grze zdobyć cenne nagrody.

Światowa premiera gry Burnout Dominator
Światowa premiera gry Burnout Dominator

Basza, 7 marca 2007, 14:04

Przedstawiciele firmy Electronic Arts oświadczyli, że do sprzedaży na terenie Ameryki Północnej trafiła najnowsza gra studia Criterion Games o nazwie Burnout Dominator, przeznaczona na konsole PlayStation 2 i PSP. W przypadku obydwu wersji tej produkcji cena została ustalona na poziomie 39,99 dolarów. Polska premiera tego tytułu odbędzie się równocześnie z europejską, a ustalono ją na 23 marca.

Premiera Lost Odyssey pod koniec roku, anglojęzyczny Blue Dragon w sierpniu
Premiera Lost Odyssey pod koniec roku, anglojęzyczny Blue Dragon w sierpniu

Basza, 7 marca 2007, 13:40

Podczas tegorocznej imprezy Game Developers Conference przedstawiciele firmy Mistwalker Studios opublikowali dokładne daty premiery dwóch gier, nad którymi obecnie pracują.

Electronic Arts wyda najnowszą grę twórców Guitar Hero

Metatron, 7 marca 2007, 13:22

Kiedy informowaliśmy was o tym, że stacja telewizyjna MTV wykupiła Harmonix, dewelopera znakomitych gier muzycznych z Guitar Hero na czele, podejrzewaliśmy, że zaowocuje to zupełnie nową produkcją z tego studia. Jak się okazało, tak będzie w rzeczywistości. Gra ukaże się nakładem Electronic Arts.

Dwadzieścia tysięcy graczy zgłosiło się do współpracy przy tworzeniu gry MMO

Metatron, 7 marca 2007, 13:15

Ostatnio informowaliśmy was o interesującym przedsięwzięciu firmy Acclaim, która postanowiła opracować nową grę MMO przy współudziale graczy zainteresowanych tematyką tworzenia tego typu produkcji i pragnących wnieść własny wkład w powstający tytuł. Okazało się, że odzew zainteresowanych przerósł wszelkie oczekiwania.

Silnik Torque w grze na podstawie komiksów Penny Arcade
Silnik Torque w grze na podstawie komiksów Penny Arcade

Metatron, 7 marca 2007, 13:03

W sierpniu ubiegłego roku pojawiły się wiadomości o tym, że powstanie gra oparta o przygody bohaterów popularnej serii internetowych komiksów, Penny Arcade, której autorzy w niezwykle dowcipny sposób komentują bieżące wydarzenia branży elektronicznej rozrywki. Później sprawa ucichła. Jak się jednak okazało, prace dalej trwają.

Technologia amBX wkrótce w grze Second Life

Metatron, 7 marca 2007, 12:57

Firma Philips ogłosiła, że opracowana przez nią technologia amBX zostanie wykorzystana w Second Life, opracowanym przez Linden Lab symulatorze życia zamieszkiwanym przez ponad cztery miliony wirtualnych mieszkańców. Dzięki możliwościom amBX przebywanie w cyfrowym świecie będzie dla graczy o wiele bardziej namacalne.

Duże zmiany w Auto Assault
Duże zmiany w Auto Assault

Sargeras, 7 marca 2007, 11:52

Wczoraj firma NCSoft, wydawca gry Auto Assault, sieciowego tytułu z gatunku RPG, rozgrywanego w postnuklearnym, zdegenerowanym świecie, powiadomiła o jej dużym darmowym uaktualnieniu. Wprowadza on do tego tytułu m.in. z dawna wyczekiwany dom aukcyjny.

Zapowiedzano grę Snow Queen Quest
Zapowiedzano grę Snow Queen Quest

Metatron, 7 marca 2007, 11:19

Niedługo do oferty firmy Oxygen Interactive dołączy kolejna produkcja. Będzie nią Snow Queen Quest, gra dość luźno bazująca na popularnej baśni o Królowej Śniegu. Tytuł powstaje z myślą o konsoli PS2 i komputerach PC.

Q Entertainment ujawnia tytuł swojej kolejnej gry zmierzającej na konsolę Xbox 360
Q Entertainment ujawnia tytuł swojej kolejnej gry zmierzającej na konsolę Xbox 360

Jiker, 7 marca 2007, 11:12

Nie REZ, nie kolejna odsłona serii Lumines, a Every Extend Extra Extreme będzie kolejną grą studia Q Entertainment, która trafi do oferty usługi Xbox Live Arcade. Nie sprawdziły się zatem wczorajsze spekulacje, które w największym stopniu dotyczyły pierwszej z wymienionych pozycji.

Games for Windows Live - jednak zapłacimy

Metatron, 7 marca 2007, 11:05

W końcu doczekaliśmy się ogłoszenia przez Microsoft informacji dotyczących opłat, jakie pobierane będą za granie online w tytuły oznaczone znakiem Games for Windows Live. Niestety wiadomość ogłoszona przez giganta z Redmond położyła kres wszelkim pogłoskom, według których posiadacze komputerów PC mieliby możliwość korzystania z sieciowego trybu multiplayer bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Szef Electronic Arts: Sony pozostanie liderem na rynku konsol

Metatron, 7 marca 2007, 10:56

Jak donosi agencja Reuters, Electronic Arts spodziewa się, że Sony w dalszym ciągu utrzyma pozycję lidera w wojnie nextgenów, jednak nie będzie miało już tak wielkiej przewagi, jak miało to miejsce w przypadku konsol poprzedniej generacji.

Sześć milionów użytkowników Xbox LIVE

Metatron, 7 marca 2007, 10:49

Microsoft ma powody do zadowolenia, może bowiem pochwalić się zdobyciem sześciu milionów użytkowników Xbox LIVE. Przypominamy, że plany giganta z Redmond przewidywały osiągnięcie tej liczby dopiero w czerwcu. To kilkumiesięczne wyprzedzenie dobrze świadczy o rozwoju usługi.

Worms wreszcie w ofercie Xbox Live Arcade!

Jiker, 7 marca 2007, 10:38

Specjalna edycja serii Worms, przygotowana specjalnie z myslą o konsoli Xbox 360 oraz usłudze Xbox Live Arcade, trafiła wreszcie do sprzedaży. Spełniły się zatem obietnice firmy Microsoft, dzięki czemu gracze oczekujący na tę grę, w tym wielu Polaków, może osobiście sprawdzić jej jakość.

Teenage Mutant Ninja Turtles oficjalnie na Xbox Live Arcade

Jiker, 7 marca 2007, 10:30

Firma UbiSoft oficjalnie potwierdziła wcześniejsze plotki związane z przenosinami automatowej gry Teenage Mutant Ninja Turtles na konsolę Xbox 360, a konkretnie usługę Xbox Live Arcade. Gra zostanie udostępniona jeszcze w tym miesiącu.

Def Jam: Icon już dostępne w Stanach Zjednoczonych
Def Jam: Icon już dostępne w Stanach Zjednoczonych

Basza, 7 marca 2007, 10:28

Przedstawiciele firmy Electronic Arts oświadczyli, że od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już nabyć ich najnowszą grę o nazwie Def Jam: Icon, a przyjdzie za nią zapłacić 59,99 dolarów. Produkcja ta dostępna jest tylko dla posiadaczy konsoli Xbox 360 i PS3. Już niedługo pojawi się ona na naszym kontynencie, w tym także i w Polsce, bowiem jej europejską premierę ustalono na 23 marca.

Monster Hunter Portable 2nd z milionową sprzedażą na terenie Japonii

Jiker, 7 marca 2007, 10:16

Przed trzema dniami przekazaliśmy Wam najświeższe zestawienie obejmujące sprzedaż gier oraz konsol w Kraju Kwitnącej Wiśni. Niekwestionowanym jego zwycięzcą okazała się gra Monster Hunter Portable 2nd, która dosłownie zdeklasowała pozostałe rywalki. Dzisiaj firma Capcom, producent i wydawca serii Monster Hunter, ogłosiła, że pozycję tę kupiło już milion mieszkańców Japonii.

Gra The Elder Scrolls Travels: Oblivion opóźniona?

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 09:51

Wygląda na to, że gra The Elder Scrolls Travels: Oblivion, która przygotowywana jest z myślą o konsoli PlayStation Portable, pojawi się na rynku dopiero we wrześniu bieżącego roku. Tak przynajmniej twierdzi internetowy sklep GameStop, który dokonał korekty w dacie premiery tego programu.

Termin premiery nowej serii kart nVidii

bartek, 7 marca 2007, 09:41

Po jakże hucznym wejściu na rynek pierwszych kart nVidii kompatybilnych z DirectX10 oraz Shader Model 4.0, najwyższy czas zadowolić rzeszę graczy z mniej zasobnym portfelem. Za niespełna miesiąc światło dzienne ujrzy nowa seria oznaczona numerem 8600.

Elveon na PlayStation 3? 10tacle Studios zaprzecza
Elveon na PlayStation 3? 10tacle Studios zaprzecza

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 09:21

Sporo zamieszania wywołała informacja, jaką wczoraj opublikował serwis PlayStation Universe. Redaktorzy magazynu, powołując się na wieści uzyskane od Matthiasa Schindlera z firmy 10tacle Studios, zapowiedzieli, że gra Elveon doczeka się konwersji na PlayStation 3. Niestety, nie jest to prawda.

FunCom pracuje nad nową grą MMO

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 09:03

Redaktorzy serwisu FiringSquad poinformowali wczoraj, że firma FunCom pracuje już nad nowym produktem z gatunku MMORPG, którego akcja będzie rozgrywać się w czasach nam współczesnych. Gra jest przygotowywana z myślą o PeCetach i konsolach Xbox 360.

Nowe informacje dotyczące gry Fable 2
Nowe informacje dotyczące gry Fable 2

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 07:47

Sporo wody upłynęło w Wiśle od momentu opublikowania ostatnich wieści dotyczących drugiej odsłony cyklu Fable. Po kilku miesiącach milczenia, Peter Molyneux zdecydował się wreszcie uchylić rąbka tajemnicy i zdradził redaktorom magazynu Kotaku garść pikantnych szczegółów na temat gry.

Test Drive Unlimited - wersje na PC i PlayStation 2 w
Test Drive Unlimited - wersje na PC i PlayStation 2 w "złocie"

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 07:45

Nie będzie już więcej opóźnień w premierze gry Test Drive Unlimited w wersjach na PC i PlayStation 2, przynajmniej tych wynikających z procesu jej produkcji. Firma Atari poinformowała wczoraj, że prace nad obiema edycjami zostały już zakończone, a płyty z programem powędrowały do tłoczni.

Ascaron pracuje nad konwersją gry Sacred 2: Fallen Angel na konsolę Xbox 360
Ascaron pracuje nad konwersją gry Sacred 2: Fallen Angel na konsolę Xbox 360

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 07:41

Tworzona przez firmę Ascaron Entertainment GmbH druga odsłona cyklu Sacred, nie będzie tytułem ekskluzywnym dla PC. Niemieckie studio rozpoczęło już prace nad konwersją tego programu, która przygotowywana jest z myślą o konsoli Xbox 360.

Będzie Guild Wars 2 - NCSoft potwierdza
Będzie Guild Wars 2 - NCSoft potwierdza

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 07:40

Wczorajsze rewelacje magazynu The Inquirer dotyczące dalszych losów cyklu Guild Wars znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Jak donosi serwis Strategy Informer, firma NCSoft oznajmiła podczas imprezy Game Developers Conference w San Francisco, że faktycznie zamierza stworzyć jeszcze jedno rozszerzenie gry o nazwie Eye of the North, a potem jej oficjalną kontynuację, opatrzoną cyfrą „2”.