Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 marca 2007, 17:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Gotowe na wszystko

Poradnik do „Gotowych na wszystko” zawiera opis przejścia każdego z dwunastu odcinków. Poza obowiązkowymi, zawartych jest w nim też duża część dodatkowych czynności pozwalających niekiedy poznać lepiej tajemnice sąsiadów z Wisteria Lane. A Bree, Lynette, Edie, Daniel, Frank i cała reszta już na pierwszy rzut oka wydają się mieć bardzo barwne życiorysy.

„Cześć! Nazywam się Maggie Collins. Właśnie wprowadziłam się na Wisteria Lane. Wspólnie z moim mężem Davidem i synem Jamesem mamy zamiar zacząć tu niejako nowe życie. Właściwie, to ja mam taki zamiar. David jest lekarzem i dostał propozycje otwarcia w tutejszej przychodni własnej praktyki, a ja... Ze mną to dość długa historia. Prawie dwadzieścia lat temu, w wypadku samochodowym, doznałam poważnych obrażeń i... amnezji. Może tutaj, gdzie wydaje się być spokojnie i przytulnie, uda mi się odzyskać choć część z zagubionych wspomnień.

Poradnik do „Gotowych na wszystko” zawiera opis przejścia każdego z dwunastu odcinków. Poza obowiązkowymi, zawartych jest w nim też duża część dodatkowych czynności pozwalających niekiedy poznać lepiej tajemnice* sąsiadów z Wisteria Lane. A Bree, Lynette, Edie, Daniel, Frank i cała reszta już na pierwszy rzut oka wydają się mieć bardzo barwne życiorysy. W większości przypadków, zarówno główne jak i poboczne zadania decydują też o tym jak dalej potoczą się nasze losy. Mało tego, w dużej mierze stanowi też o tym sposób prowadzenia rozmów. Warto więc pamiętać, że aby osiągnąć zamierzony cel czasem trzeba wykazać się ciepłem i zrozumieniem, kiedy indziej natomiast trzeba twardo wyrażać swoje sądy.

Poznajcie więc bliżej mnie, moją rodzinę i całą Wisteria Lane...” - „Bartolomeo”

Gotowe na wszystko - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Gotowe na wszystko w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.