Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl marzec 2007

FIFA 08 zadebiutuje 25 września 2007 w USA?

eLKaeR, 30 marca 2007, 17:23

Chociaż do każdego sprzedawanego w Europie egzemplarza Wii dołączany jest zestaw gier sportowych o nazwie Wii Sports, to próżno szukać w jego ramach tak popularnej w naszym kraju piłki nożnej. W ogóle jeśli chodzi o futbol, to najnowsza stacjonarna konsola ze stajni Nintendo nie ma się na razie czym pochwalić. Wypada więc trzymać kciuki chociażby za korporację Electronic Arts.

Rosyjskie demo gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla już dostępne
Rosyjskie demo gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla już dostępne

Krystian Smoszna, 19 marca 2007, 12:03

Na łamach rosyjskiej strony Stalker-Portal pojawiło się wersja demonstracyjna gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, umożliwiająca zmagania w trybie multiplayer. Wszyscy zainteresowani, którym nie straszny język naszych północnych sąsiadów, mogą już spróbować swoich sił w walce ze swoimi kolegami.

Historia serii Grand Theft Auto – część 7
Historia serii Grand Theft Auto – część 7

Vercetti, 17 marca 2007, 12:46

Emocje związane z polską premierą Grand Theft Auto Vice City Stories na PS2 już za nami. Od wczoraj najnowsze dziecko Rockstar Games można już nabyć we wszystkich sieciach sprzedaży na terenie naszego kraju. Korzystając z okazji, że niniejszy odcinek historii GTA jest ostatnim aktem naszej opowieści, dzisiaj zajmujemy się właśnie mini-serią Stories

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla debiutuje na rynku
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 20 marca 2007, 07:55

Od momentu pierwszych zapowiedzi gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla minęło ponad pięć długich lat. Niektórzy z Was wątpili, czy produkt ukraińskiego studia GSC Game World w ogóle się ukaże – ciągłe opóźnienia nie napawały przecież optymizmem. W końcu jednak nasi wschodni sąsiedzi uporali się z produkcją gry. To właśnie dziś – 20 marca 2007 roku – zadebiutowała ona na rynku.

Historia serii Grand Theft Auto – część 1

Vercetti, 6 marca 2007, 11:37

Wielbiciele gier spod znaku Rockstar Games z pewnością zdają sobie doskonale sprawę z tego, że dzisiaj na amerykańskim rynku zadebiutowała kolejna odsłona cyklu Grand Theft Auto – Vice City Stories, dedykowane posiadaczom konsol PlayStation 2.

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla w złocie!
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla w złocie!

Krystian Smoszna, 2 marca 2007, 08:35

Wszystko wskazuje na to, że już nic nie przeszkodzi koncernowi THQ w opublikowaniu zgodnie z planem gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla na rynku. Reprezentujący firmę Kelly Lock oznajmił wczoraj w San Francisco, że twór ukraińskiego studia GSC Game World wszedł w „złotą” fazę produkcji.

Historia serii Grand Theft Auto – część 3
Historia serii Grand Theft Auto – część 3

Vercetti, 13 marca 2007, 10:40

Dzisiaj, zgodnie z planem, kontynuujemy naszą opowieść o serii Grand Theft Auto, przenosząc się w czasie do roku 2001. Jak się już pewnie domyślacie, oznacza to, że niniejszy odcinek historii o sadze Rockstar Games jest wyjątkowy, gdyż traktuje o trzeciej, najbardziej przełomowej odsłonie GTA - części, która na zawsze zmieniła oblicze komputerowej rozrywki.

Bitwa o Śródziemie - trzy gry w jednym opakowaniu już 20 marca w USA
Bitwa o Śródziemie - trzy gry w jednym opakowaniu już 20 marca w USA

Krystian Smoszna, 8 marca 2007, 07:06

Już za niespełna dwa tygodnie, na rynku elektronicznej rozrywki pojawi się specjalny zestaw przygotowany przez koncern Electronic Arts, w którym znajdziemy wszystkie opublikowane dotąd gry z cyklu Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie.

Historia serii Grand Theft Auto – część 4
Historia serii Grand Theft Auto – część 4

Vercetti, 14 marca 2007, 10:35

Przygód z serią Grand Theft Auto ciąg dalszy. Dzisiaj zmieniamy klimaty, by z chłodnego Nowego Jorku przenieść się do słonecznego Miami, miasta będącego inspiracją dla twórców Vice City. W błyskawicznym tempie teleportujemy się więc do roku 2002, kiedy to kolejna odsłona sagi Rockstar Games uszczęśliwiła posiadaczy konsol PlayStation 2.

Historia serii Grand Theft Auto – część 6
Historia serii Grand Theft Auto – część 6

Vercetti, 16 marca 2007, 10:30

To nasze przedostatnie spotkanie z historią serii Grand Theft Auto. Zgodnie z wczorajsza obietnicą dzisiaj kontynuujemy prezentację ostatniej jak dotąd części znakomitego cyklu, która zaszczyciła wreszcie swoją obecnością posiadaczy popularnych blaszaków.

Prince of Persia: Ghost of the Past na dobry początek roku szkolnego 2007/2008?

eLKaeR, 27 marca 2007, 07:32

Co do tego, że kolejna odsłona sagi Prince of Persia znajduje się w trakcie developingu, nie ma wątpliwości. Wprawdzie korporacja Ubisoft Entertainment nie zapowiedziała jeszcze wszem wobec nowego epizodu przygód perskiego księcia, ale pierwsze zakulisowe informacje pojawiły się już w ubiegłym roku. Teraz mamy dla Was kolejne nieoficjalne doniesienia.

Strona i trailer gry Juiced 2: Hot Import Nights
Strona i trailer gry Juiced 2: Hot Import Nights

Metatron, 5 marca 2007, 11:33

Oczekiwana przez fanów gier wyścigowych gra Juiced 2: Hot Import Nights będąca kontynuacją produkcji z 2005 roku, doczekała się oficjalnej strony internetowej. Jak na razie jej zawartość jest dość uboga. Poza screenshotami obejrzeć na niej możemy kilkuminutowy trailer gry.

Historia serii Grand Theft Auto – część 5
Historia serii Grand Theft Auto – część 5

Vercetti, 15 marca 2007, 10:30

Po ukazaniu się gry Grand Theft Auto Vice City na kolejną część znanego cyklu przyszło nam czekać ponad dwa lata. Wreszcie, 26 października 2004 r. studio Rockstar Games wypuściło na rynek San Andreas, najbardziej złożoną i rozbudowaną odsłonę swej kontrowersyjnej serii.

Zobacz różnice pomiędzy DirectX 9 i DirectX 10 w grze Age of Conan: Hyborian Adventures
Zobacz różnice pomiędzy DirectX 9 i DirectX 10 w grze Age of Conan: Hyborian Adventures

Krystian Smoszna, 8 marca 2007, 07:38

Firma FunCom opublikowała wczoraj cztery obrazki z gry Age of Conan: Hyborian Adventures, które pozwalają porównać oprawę wizualną wyżej wymienionego programu w oparciu o wersje na DirectX 9 i DirectX 10.

Demo gry Virtua Tennis 3 już jest
Demo gry Virtua Tennis 3 już jest

eLKaeR, 16 marca 2007, 12:32

Roger Federer, Maria Sharapova, Martina Hingis, Andy Roddick i Lindsay Davenport – między innymi takie gwiazdy światowego tenisa ziemnego zobaczymy w Virtua Tennis 3 na PeCetach i konsolach. Amerykański i europejski debiut tego produktu na platformie PlayStation 3 i Xbox 360 nastąpi w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Tymczasem posiadacze X360 mogą już dziś zagrać w wersję pokazową.

Historia serii Grand Theft Auto – część 2
Historia serii Grand Theft Auto – część 2

Vercetti, 12 marca 2007, 11:45

Od kilku dni na amerykańskich oraz europejskich półkach sklepowych można znaleźć najnowszą odsłonę cyklu Grand Theft Auto – Vice City Stories w wersji na PlayStation 2. My zaś, w oczekiwaniu na polską premierę tytułu, kontynuujemy naszą wycieczkę w przeszłość, aby przybliżyć Wam najciekawsze fakty, dotyczące sagi ze stajni Rockstar Games.

Poradnik: Test Drive Unlimited

Redakcja GRYOnline.pl, 23 marca 2007, 19:56

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Test Drive Unlimited”, jednej z bardziej rozbudowanych i ciekawszych zręcznościowych ścigałek tego roku. Poniższy poradnik powstał oczywiście w głównej mierze z myślą o tych osobach, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z grami komputerowymi lub w przeszłości miały do czynienia z produktami arcade’owymi, czyli takimi, które nastawione są jedynie na dobrą zabawę, a nie złożony przebieg rozgrywki.

Poradnik: God of War II

Redakcja GRYOnline.pl, 30 marca 2007, 19:14

Witaj w nieoficjalnym poradniku do cudownej gry, jaką jest God of War II. Znajdziesz w nim kompletną solucję do wszystkich poziomów gry, a także lokalizacje wszystkich power-upów (Oczu Gorgony oraz Piór Feniksa), sekretów (Urn) i skrzyń z dodatkowym doświadczeniem. Dodatkowo, pojedynki z większością bossów opatrzone zostały instruktażowymi materiałami filmowymi.

Premiera gry Fable 2 w 2008 roku
Premiera gry Fable 2 w 2008 roku

Krystian Smoszna, 8 marca 2007, 07:59

Dziennikarze uczestniczący w imprezie Game Developers Conference mieli już okazję zobaczyć działającą wersję gry Fable 2. Dedykowany konsoli Xbox 360 produkt zaprezentował zebranym Peter Molyneux.

Xbox 360 Elite oficjalnie
Xbox 360 Elite oficjalnie

eLKaeR, 28 marca 2007, 07:55

Nareszcie uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie wcześniejszych zakulisowych doniesień, dotyczących nowej wersji konsoli Xbox 360. Korporacja Microsoft poinformowała bowiem właśnie, że wkrótce do modelu Core i Premium dołączy odmiana Elite, przeznaczona dla najbardziej wymagających entuzjastów rozrywki elektronicznej.