Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl luty 2007

Spider-Man 3: The Game na pierwszych obrazkach w rozdzielczości HD
Spider-Man 3: The Game na pierwszych obrazkach w rozdzielczości HD

eLKaeR, 18 lutego 2007, 10:05

Elektroniczno-rozrywkowa adaptacja trzeciej części kinowych przygód Spider-Mana w reżyserii Samuela Raimiego ujrzy światło dzienne w maju bieżącego roku – równocześnie ze swoim filmowym odpowiednikiem. Oficjalna strona internetowa niniejszej gry akcji wzbogaciła się właśnie o świeżą zawartość, a przy okazji trafiły do nas pierwsze promocyjne obrazki w rozdzielczości 1280x720.

W Wiedźmina zagramy latem, budżet produkcji: 19,1 mln. złotych

Łukasz Malik, 8 lutego 2007, 12:20

Jeszcze 25 stycznia br. w oświadczeniu CD Projektu dotyczącego produkcji Wiedźmina na telefony komórkowe, wiosna 2007 była typowana na oficjalną datę premiery tej oczekiwanej polskiej produkcji. Jednak lektura artykułu opublikowanego na internetowej stronie Pulsu Biznesu wzbudziła w nas pewne wątpliwości.

Europa Universalis III od dzisiaj w Polsce
Europa Universalis III od dzisiaj w Polsce

Metatron, 9 lutego 2007, 10:56

Już od dzisiaj polscy fani gier strategicznych mogą cieszyć się trzecią odsłoną cenionej serii Europa Universalis. Stworzona przez szwedzką firmę Paradox Interactive produkcja została wydana w naszym kraju przez firmę Cenega. Wersja podstawowa kosztuje 129,90 zł, podczas gdy za edycję kolekcjonerską zapłacimy trzydzieści złotych więcej.

Oficjalna zapowiedź Star Wars: The Force Unleashed
Oficjalna zapowiedź Star Wars: The Force Unleashed

eLKaeR, 15 lutego 2007, 10:55

Przedwczorajsze doniesienia, oparte na artykule z magazynu Game Informer i dotyczące gry akcji pt. Star Wars: The Force Unleashed, zelektryzowały pewnikiem wielu miłośników elektronicznej rozrywki. Dziś z kolei możemy już traktować temat w pełni oficjalnie, ponieważ korporacja LucasArts podała do publicznej wiadomości, że wspomniany produkt faktycznie powstaje.

Pierwsza piracka gra na PS3 w sieci
Pierwsza piracka gra na PS3 w sieci

Vercetti, 26 lutego 2007, 16:15

Jak donosi serwis MaxConsole.net, zespół Paradox (PDX) jedna z najpopularniejszych grup hakerskich na świecie wypuściła wczoraj blisko 300-megabajtową, piracką wersję gry GripShift. Tytuł ten to jedna z pozycji oferowanych przez Sony za pośrednictwem sklepu PlayStation Store.

Ruszyła oficjalna strona gry Spider-Man 3
Ruszyła oficjalna strona gry Spider-Man 3

Basza, 1 lutego 2007, 12:04

Filmowa premiera najnowszej części przygód Spider-Mana zbliża się nieubłagalnie, nie inaczej jest też z jej elektroniczną wersją, która już niedługo pojawi się na rynku. Dziś natomiast wystartowała oficjalna strona gry Spider-Man 3.

Mega Patch PL 07 nadciąga
Mega Patch PL 07 nadciąga

Łosiu, 20 lutego 2007, 10:40

Zapewne każdy fan FIFY słyszał o dodatku zwanym Mega Patch PL, czyli o chyba najlepszym patchu traktującym o polskiej lidze. Niestety z pewnych przyczyn wydawany cyklicznie rok w rok patch w zeszłym sezonie nie ujrzał światła dziennego. W tym roku to się zmieni.

Poradnik: 18 Wheels of Steel: Haulin'

Redakcja GRYOnline.pl, 6 lutego 2007, 18:03

Witam w poradniku do “18 Wheels of Steel: Haulin'". Znajdziesz tutaj garść porad dotyczących prowadzenia rozgrywki. Przedstawię ci także obszerne zestawienie ciągników dostępnych w grze, jak również dokładną mapę terytorium USA, które zwiedzisz w trakcie zabawy z programem.

Nowy patch do Dark Messiah of Might and Magic
Nowy patch do Dark Messiah of Might and Magic

Basza, 21 lutego 2007, 11:34

Programiści z firmy Arkane Studios udostępnili graczom łatkę do ich najnowszej produkcji o nazwie Dark Messiah of Might and Magic, który eliminuje kolejną porcję błędów występujących w grze.

Mariusz Pudzianowski bohaterem gier
Mariusz Pudzianowski bohaterem gier

eLKaeR, 28 lutego 2007, 16:55

Najbardziej znany polski strongman, czyli Mariusz Pudzianowski, udziela się nie tylko w zawodach siłaczy, gdyż ostatnimi czasy poczynił już nawet pewne kroki m.in. na scenie muzycznej. Teraz warszawska firma Breakpoint zapowiedziała, że powstanie gra dla multimedialnych telefonów komórkowych z popularnym "Pudzianem" w roli głównej.

Poradnik: Infernal

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lutego 2007, 18:40

Oto nieoficjalny poradnik do gry Infernal – strzelaniny osadzonej w perspektywie trzeciej osoby, za powstanie której odpowiada warszawskie studio Metropolis Software. Niniejszy tekst zawiera szczegółowe rozwiązanie, wzbogacone sporą liczbą ilustracji, a także opis unikatowych umiejętności głównego bohatera zmagań i używanych przez niego gadżetów.

Myśli nieprzemyślane - Online'owy Władca

Redakcja GRYOnline.pl, 2 lutego 2007, 18:33

O drugiej w nocy znajduję się przed monitorem biegając po Hobbitonie, który wyobrażałem sobie 20 lat temu i który w swoim komputerowym wydaniu bynajmniej nie rozczarowuje.

Juiced 2 za siedem miesięcy
Juiced 2 za siedem miesięcy

eLKaeR, 18 lutego 2007, 09:23

Mające już prawie dwa lata wirtualne wyścigi samochodowe, zatytułowane Juiced, doczekają się kontynuacji. Korporacja wydawnicza THQ ujawniła właśnie szczegółowe informacje tekstowo-graficzne, dotyczące nadchodzącego sequela zmagań kierowców tuningowanych samochodów a la filmowi Szybcy i wściekli.

Nowy Lineage 2 nadchodzi
Nowy Lineage 2 nadchodzi

Sargeras, 22 lutego 2007, 11:10

NCSoft, koreański producent gier MMORPG (Lineage, Guild Wars, Auto Assault) zapowiada liczne zmiany w swoim sztandarowym tytule Lineage II: The Chaotic Chronicles (ok. 1,3 mln subskrybentów w roku 2006). Zmiany zostaną wprowadzone wraz z nowym dodatkiem o nazwie Interlude.

Chcecie zobaczyć jak wyglądają wojskowe helikoptery w Enemy Engaged 2?
Chcecie zobaczyć jak wyglądają wojskowe helikoptery w Enemy Engaged 2?

eLKaeR, 18 lutego 2007, 09:44

Działa już oficjalna internetowa witryna gry pt. Enemy Engaged 2, czyli zapowiedzianej w ubiegłym miesiącu nowej odsłony pamiętnej serii symulatorów śmigłowców bojowych. Owa sieciowa strona nie jest być może zbyt rozbudowana, ale zawiera dwa kluczowe elementy, które z pewnością zainteresują elektroniczno-rozrywkowych entuzjastów.

Lista utworów w SingStar Pop Hits oficjalnie potwierdzona

Metatron, 27 lutego 2007, 08:25

Niedawno informowaliśmy was o pracach nad SingStar Pop Hits, nową częścią popularnej karaoke party game przeznaczonej na konsolę PS2. Okazało się, że w ostatniej chwili doszło do pewnych zmian w składzie utworów zamieszczonej w tej edycji gry. Dlatego też publikujemy jego nową, poprawioną i oficjalną wersję.

Gothic 3 wkrótce z nowym patchem i edytorem?
Gothic 3 wkrótce z nowym patchem i edytorem?

eLKaeR, 18 lutego 2007, 09:32

Gothic 3, podobnie jak zdecydowana większość gier pecetowych, nie może obyć się bez "łatek", dostarczanych przez producentów po premierze. Developerzy ze studia Piranha Bytes pracują teraz nad następnym patchem, przeznaczonym dla owej pozycji z gatunku cRPG, aczkolwiek mają najwidoczniej w planach nie tylko zlikwidowanie kolejnej porcji błędów w swoim dziele.

Myśli nieprzemyślane - Prorocy na start!

Redakcja GRYOnline.pl, 9 lutego 2007, 18:56

Faktem jest, że gra coraz więcej ludzi. Faktem jest, że obecnie większość gra na konsolach. Faktem jest, że coraz więcej gra w MMO.

Myśli nieprzemyślane - Hamburgeryzacja gier

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lutego 2007, 19:12

Trochę nie dość oczywistego seksu, spora dawka przemocy, ze dwa pościgi z udziałem efektownego sprzętu i parę mrugnięć okiem na różnych poziomach wtajemniczenia – oto esencja.

Czekając na polskie patche...
Czekając na polskie patche...

Łukasz Malik, 7 lutego 2007, 08:34

Oczekiwanie na łatki do zlokalizowanych wersji gier to problem, który nieustannie nęka polskich graczy. Dołożymy wszelkich starań aby monitorować pojawianie się patchy do polskich wersji najważniejszych tytułów i informować Was o statusie ich powstawania. Dziś na tapecie Neverwinter Nights 2 i Age of Pirates: Opowieści z Karaibów.