Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lutego 2007

Virtua Fighter 5 na szczycie rankingu sprzedaży gier w Japonii

Metatron, 17 lutego 2007, 17:19

W japońskich wynikach sprzedaży gier po raz pierwszy czołowe miejsce zajęła produkcja na PlayStation 3. Jest nią piąta odsłona popularnego cyklu trójwymiarowych bijatyk – Virtua Fighter. W ubiegłym tygodniu gra sprzedała się w ponad czterdziestu ośmiu tysiącach egzemplarzy.

Zapowiedziano pierwszy dodatek do Pirates Constructible Strategy Game Online
Zapowiedziano pierwszy dodatek do Pirates Constructible Strategy Game Online

Metatron, 17 lutego 2007, 17:07

Firma Sony Online Entertainment ogłosiła, że 27 lutego ukaże się dodatek do Pirates Constructible Strategy Game Online – połączenia strategii i gry karcianej, w której gracze walczą ze sobą o zdobycie poukrywanych pirackich skarbów. Rozszerzenie nosić będzie nazwę Pirates of the Spanish Main i w założeniu ma być pierwszym z serii dodatków planowanych do wspomnianej gry.

Szczegóły na temat Silent Hill Arcade
Szczegóły na temat Silent Hill Arcade

Metatron, 17 lutego 2007, 14:58

Dzień po premierze automatowej wersji Silent Hilla możemy podzielić się kilkoma informacjami na temat tej dość niespodziewanej odsłony niezwykle popularnej serii survival-horrorów.

Empire Earth III już w produkcji
Empire Earth III już w produkcji

Metatron, 17 lutego 2007, 14:46

Fani gier strategicznych pokroju Age of Empires i Empire Earth mogą zacierać ręce, bowiem na horyzoncie znajduje się trzecia odsłona drugiej z wymienionych pozycji. Prace nad Empire Earth III trwają już od jakiegoś czasu. Gra powstaje w firmie Mad Doc Software, która na swoim koncie ma też poprzednią część serii.

Gra Metroid Prime 3: Corruption opóźniona?
Gra Metroid Prime 3: Corruption opóźniona?

Metatron, 17 lutego 2007, 12:56

Jedną z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy Wii jest Metroid Prime 3: Corruption. Według wcześniejszych zapowiedzi, produkcja miała ukazać się jeszcze w tym roku, jednak słowa prezesa Nintendo of America, Reggiego Fils-Aime wskazują na to, że gra może się opóźnić.

Kolejne informacje na temat testów beta Halo 3
Kolejne informacje na temat testów beta Halo 3

Metatron, 17 lutego 2007, 12:43

Firma Bungie Studios na swojej stronie internetowej zamieściła najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące nadchodzących testów beta oczekiwanej przez posiadaczy X360 gry Halo 3.