Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lutego 2007

World of Warcraft żyłą złota dla firmy Vivendi Games

Jiker, 1 lutego 2007, 16:49

Koncern Vivendi Games przedstawił w stosownym raporcie swoje zeszłoroczne wyniki finansowe. Okazało się, że rok 2006 był dla tej firmy rekordowym w kwestii sprzedaży gier –była ona większa aż o 25% w porównaniu do roku 2005 i osiągnęła poziom 803 milionów Euro.

Capcom pracuje nad patchem przeznaczonym dla gry Lost Planet

Jiker, 1 lutego 2007, 16:28

Firma Capcom poinformowała, że pracuje aktualnie nad patchem przeznaczonym do gry Lost Planet: Extreme Condition. Jego głównym przeznaczeniem będzie załatanie błędów związanych z rozgrywką sieciową oraz dodanie kilku rozwiązań, mających ułatwić zabawę.

Targi Tokyo Game Show 2007 zapowiedziane na końcówkę września

Jiker, 1 lutego 2007, 16:08

Computer Entertainment Supplier's Association (CESA), organizator japońskich targów Tokyo Game Show, poinformował, że najnowsza ich edycja, oznaczona datą 2007, odbędzie się pod koniec września tego roku.

Rainbow Studios będzie tworzyć gry na Wii

Vercetti, 1 lutego 2007, 15:50

Firma Rainbow Studios, jeden z zespołów deweloperskich, pracujących dla koncernu THQ, ujawnił, że już wkrótce rozpocznie proces tworzenia nowego tytułu. Będzie nim połączenie gry akcji i przygodówki, przeznaczone wyłącznie na konsolę Nintendo Wii.

Poradnik: GT Legends

Redakcja GRYOnline.pl, 1 lutego 2007, 15:42

Witam w poradniku do gry GT Legends. Wszyscy fani symulacyjnego ścigania się z pewnością bardzo dobrze kojarzą ten tytuł, będący kolejnym z serii wyścigów w świecie samochodów GT. Tym razem gra przenosi nas w świat potężnych maszyn z lat 60-tych i 70-tych, kiedy nie było jeszcze ABS-u i kontroli trakcji, a kierowca wyścigowy był kierowcą wyścigowym, nie trybikiem w komputerowej maszynie.

Turniej Guild Wars z okazji drugiej rocznicy powstania gildii Brotherhood of Steel
Turniej Guild Wars z okazji drugiej rocznicy powstania gildii Brotherhood of Steel

Jiker, 1 lutego 2007, 15:39

Szykuje się bardzo interesujące, z punktu widzenia miłośnika gry Guild Wars, przedsięwzięcie. Mianowicie, członkowie gildii Brotherood of Steel ([BoS]) poinformowali nas o zbliżającym się turnieju, organizowanym przez nich z okazji drugiej rocznicy powstania [BoS].

Zakończono prace nad dodatkiem do Ship Simulator 2006
Zakończono prace nad dodatkiem do Ship Simulator 2006

Basza, 1 lutego 2007, 15:01

Przedstawiciele firmy VSTEP z dumą ogłosili, że właśnie zakończono wszelkie prace nad oficjalnym dodatkiem do gry Ship Simulator 2006.

Zaktualizuj swój DirectX
Zaktualizuj swój DirectX

Metatron, 1 lutego 2007, 14:34

Ci, którzy pragną trzymać rękę na pulsie, sprawdzać najświeższe dema gier i korzystać z najnowszych produkcji spod znaku elektronicznej rozrywki, powinni pamiętać o tym, by co jakiś czas aktualizować posiadaną wersję DirectX.

Galactic Civilizations II: Dark Avatar w „złocie”

Basza, 1 lutego 2007, 13:30

Wszystkich fanów kosmicznych gier strategicznych z pewnością ucieszy wiadomość o tym, że właśnie ukończono prace deweloperskie nad grą Galactic Civilizations II: Dark Avatar.

Nowy patch do NWN2

Khornel, 1 lutego 2007, 13:01

Wczoraj studio Obsidian wypuściło patch 1.04, który poprawia błędy z bety tejże poprawki, jak i nowo znalezione. Ponadto usprawnia on interfejs, a także ogólną funkcjonalność gry oraz ToolSeta. Można go ściągnąć wykorzystując funkcję auto-update w menu. Niestety nie wspiera on polskiej wersji gry.

Ruszyła oficjalna strona gry Spider-Man 3
Ruszyła oficjalna strona gry Spider-Man 3

Basza, 1 lutego 2007, 12:04

Filmowa premiera najnowszej części przygód Spider-Mana zbliża się nieubłagalnie, nie inaczej jest też z jej elektroniczną wersją, która już niedługo pojawi się na rynku. Dziś natomiast wystartowała oficjalna strona gry Spider-Man 3.

Doskonała sprzedaż gier dodawanych do zestawów Burger Kinga
Doskonała sprzedaż gier dodawanych do zestawów Burger Kinga

Metatron, 1 lutego 2007, 11:49

Jak poinformował przedstawiciel firmy Burger King, trzy gry na konsole Xbox oraz Xbox 360 wyprodukowane przez tę fast-foodową kompanię i dodawane do zestawów, łącznie sprzedały się w ilości 3,2 miliona egzemplarzy.

Beta-testy Battlefield 2142: Northern Strike

Basza, 1 lutego 2007, 11:21

Nie tak dawno, bo za ledwie dwa tygodnie temu na łamach naszego serwisu pojawiły się pierwsze konkretne informacje na temat dodatku do gry Battlefield 2142, a już dziś zapowiedziano zamknięte beta-testy tej produkcji.

Zapowiedziano grę Out of the Park Baseball 2007
Zapowiedziano grę Out of the Park Baseball 2007

Metatron, 1 lutego 2007, 11:08

Studio developerskie Sports Interactive specjalizujące się w produkcjach sportowych ogłosiło, że 23 marca do cyfrowej dystrybucji trafi gra Out of the Park Baseball 2007.

Ulepszona Darwinia na powitanie Visty

eLKaeR, 1 lutego 2007, 09:55

Najnowszy system operacyjny korporacji Microsoft, czyli Windows Vista, podbija już rynek. Brytyjscy developerzy z firmy Introversion Software przygotowali specjalnie z myślą o tym środowisku ulepszoną wersję jednego ze swoich ostatnich dzieł. Mowa o unikalnej grze, zatytułowanej Darwinia i stanowiącej hybrydę kilku różnych gatunków (uwzględniono m.in. elementy strategiczne i logiczne).

Zakaz handlu przedmiotami z produkcji MMO na eBayu nie obejmie gry Second Life

Metatron, 1 lutego 2007, 09:06

Kiedy informowaliśmy was niedawno o tym, że serwis eBay planuje zlikwidować wszystkie aukcje, w których sprzedaje się przedmioty z gier MMO, mowa była o absolutnie każdej produkcji tego typu. Jak się jednak okazało, zaczynają się pojawiać wyjątki od tej reguły.

Nowa gra dla miłośników futbolu w amerykańskim wydaniu

Dr Venom, 1 lutego 2007, 08:54

Wydawca gier sportowych, firma 2K Sports, ogłosiła powrót do swojej starej serii NFL 2K Football. Nie jest to bynajmniej konkurencja dla FIFY czy PES ale gra poświęcona zupełnie innej, mało popularnej u nas dyscyplinie sportu, a mianowicie futbolowi amerykańskiemu. Ostatnia część tego cyklu rodem z 2K pokazała się w 2004 roku i nosiła tytuł ESPN NFL 2K5.